@barcanawieki Raczej ten strop nie byl przy samych schodach. Mógł wypaść i się poturbować przy pewnej dozie pecha może i dotkliwie,ale myslę że tylko z tego ujęcia to wyglądało aż tak niebezpiecznie.
@norbi77 Umówmy się,że Nawalny nigdy realnie nie mógł zagrozić niczym Putinowi. To tylko symbol. Jeden z wielu. I może gdzieś indziej od takich symbolicznych ofiar zaczynają się zmiany ale akurat nie w Rosji.
@Ls0811 No i ok. Dzięki wielkie za konkretne źródło. Z artykulu wynika,że chodzi o jakiś portal Myrotworec a nie oficjalną czarna listę SBU. Oczywiście SBU może w tym po cichu maczać palce. Pytałem bo nie bylo tam gdy sprawdzałem żadnych linków na jaką listę go wpisali, a jednak wpisanie na jakąś oficjalną czarną listę rządowego organu Ukrainy było dla mnie niepojęte. Oczywiście nie umniejsza to skandalu jaki się dzieje na granicy. Ten człowiek włożył kij w tryby maszynki do pieniędzy,ujawniając te informacje i naraził się tym bandziorom. Wielki szacunek za odwagę. Teraz czas aby na początek jakieś media to pociągnęły dalej,ale czego ja oczekuję. Lepiej drążyć jakieś bzdurne wypowiedzi na twitterach itd.
@Comentateiro "Niemki czyste, oczywiste, dobre są na żonę Miałbyś zawsze wysprzątane mieszkanie z balkonem Lecz jak czułbyś się w tym domu czystym, oczywistym Gdyby w kuchni ktoś przy dziecku mówił po niemiecku?"
@PatrykBarca Nawet nie chodzi konkretnie o tych w kadrze. Ale ktoś opuści kadrę,ktoś zwolni kogoś z jakiegoś klubu aby go wziąć, ktoś zwolni się z klubu aby objąć kadrę itd.
@FcPortoFan1999 O każdym są jakieś doniesienia,które jednego dnia wykluczają kandydata a drugiego dnia go przybliżają. Mój faworyt numer 1 to Motta, teraz są doniesienia o Enrique. Oprócz tego de Zerbi. A jak nie to Marquez. Tak to widzę na dziś. Jak wyskocza jakieś nowe kandydatury,to może się zmieni kolejność moich faworytów
@messi564 To uświadom sobie,że praktyczne w kazdym produkcie i każdej usłudze masz zawartą cenę paliwa. Choćbyś całe życie na piechotę chodził to i tak za paliwo przez całe życie płacisz.
@FcPortoFan1999 Niech podkradają. Jedyny z tych niemieckich trenerów który zasługuje bu trenować Barcę to może Klopp. Choć go nie lubię to jednak szanuję.
@JacekM Na pewno nie większym. Ale faktycznie jest tu wiele do poprawy. Warto włączyć sobie jakies losowe posiedzenie Sejmu z lat 90- tych i porównać z tym co mamy dzisiaj. Zupełnie inny świat. Oczywiscie na niekorzyść dzisiejszych posiedzeń.
3
@barcanawieki Raczej ten strop nie byl przy samych schodach. Mógł wypaść i się poturbować przy pewnej dozie pecha może i dotkliwie,ale myslę że tylko z tego ujęcia to wyglądało aż tak niebezpiecznie.
0
@Alex1995 Może i zmarł śmiercią naturalną,ale pewnie wpłynęły na to warunki w jakich go trzymali.
1
@norbi77 Umówmy się,że Nawalny nigdy realnie nie mógł zagrozić niczym Putinowi. To tylko symbol. Jeden z wielu. I może gdzieś indziej od takich symbolicznych ofiar zaczynają się zmiany ale akurat nie w Rosji.
0
@MESSIah16 Bezdyskusyjnie zdrajca.
0
@Ls0811 No i ok. Dzięki wielkie za konkretne źródło. Z artykulu wynika,że chodzi o jakiś portal Myrotworec a nie oficjalną czarna listę SBU. Oczywiście SBU może w tym po cichu maczać palce. Pytałem bo nie bylo tam gdy sprawdzałem żadnych linków na jaką listę go wpisali, a jednak wpisanie na jakąś oficjalną czarną listę rządowego organu Ukrainy było dla mnie niepojęte. Oczywiście nie umniejsza to skandalu jaki się dzieje na granicy. Ten człowiek włożył kij w tryby maszynki do pieniędzy,ujawniając te informacje i naraził się tym bandziorom. Wielki szacunek za odwagę. Teraz czas aby na początek jakieś media to pociągnęły dalej,ale czego ja oczekuję. Lepiej drążyć jakieś bzdurne wypowiedzi na twitterach itd.
0
@Ls0811 No ale to jest tylko komentarz. Gdzie jest ta tzw czarna lista SBU?
5
@Comentateiro "Niemki czyste, oczywiste,
dobre są na żonę
Miałbyś zawsze wysprzątane
mieszkanie z balkonem
Lecz jak czułbyś się w tym domu
czystym, oczywistym
Gdyby w kuchni ktoś przy dziecku
mówił po niemiecku?"
4
@Comentateiro Wiązanie się z rodowitą Niemką to dopiero desperacja.
1
@Kibic1998 Na pewno nie Ukraińcy.
2
@Comentateiro Olej podobne rozkminy. Jeśli naprawdę ją kochasz to co cię obchodzi opinia otoczenia?
0
@Ls0811 Na facebooku Huberta nie ma żadnego linku, tylko same komentarze a na hasło agro sieć jakieś firmy wyskakują.
0
@mercurial2000 A można prosić jakieś źródło?
0
@MESSIah16 Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Oni co najwyżej tzw. "związki partnerskie" moga zawrzeć.
0
@Ls0811 I ogłosili to gdzieś publicznie, czy o co chodzi?
0
@Ls0811 Co to jest SBU?
0
@LM10GOAT Mbappe w Arabii. To bylby szok do kwadratu. A wcale nie takie niemozliwe patrząc na dotychczasowe wybory Mbappe.
0
@PatrykBarca Nawet nie chodzi konkretnie o tych w kadrze. Ale ktoś opuści kadrę,ktoś zwolni kogoś z jakiegoś klubu aby go wziąć, ktoś zwolni się z klubu aby objąć kadrę itd.
0
@Khajio Otóż to. Po Euro może ruszyć karuzela
0
@FcPortoFan1999 O każdym są jakieś doniesienia,które jednego dnia wykluczają kandydata a drugiego dnia go przybliżają. Mój faworyt numer 1 to Motta, teraz są doniesienia o Enrique. Oprócz tego de Zerbi. A jak nie to Marquez. Tak to widzę na dziś. Jak wyskocza jakieś nowe kandydatury,to może się zmieni kolejność moich faworytów
0
@kanver_ Nagrody indywidualne w cporcie drużynowym to jakas abstrakcja. Tym bardziej bez rozbicia na poszczególne formacje.
5
@HighestInTheRoom Prosiak to ten co fotografował.
0
@Pedri16Future No i to byloby coś. Jak dla mnie drugi faworyt. Pierwszy to Motta.
1
Człowiek już się przyzwyczaił do tego ze Barca gra w czwartki w europejskich pucharach,że aż tak trochę dziwnie powiem wam.
0
@FcPortoFan1999 No i niech robi. Zasłużył sobie na odpoczynek. Zresztą ja nie chciałbym aby trenował kiedyś Barcę, bo go nie lubię.
0
@messi564 To uświadom sobie,że praktyczne w kazdym produkcie i każdej usłudze masz zawartą cenę paliwa. Choćbyś całe życie na piechotę chodził to i tak za paliwo przez całe życie płacisz.
0
@FcPortoFan1999 Niech podkradają. Jedyny z tych niemieckich trenerów który zasługuje bu trenować Barcę to może Klopp. Choć go nie lubię to jednak szanuję.
1
@JacekM Na pewno nie większym. Ale faktycznie jest tu wiele do poprawy. Warto włączyć sobie jakies losowe posiedzenie Sejmu z lat 90- tych i porównać z tym co mamy dzisiaj. Zupełnie inny świat. Oczywiscie na niekorzyść dzisiejszych posiedzeń.
1
@MESSIah16 Kij z porą. Ale czy to nie narusza powagi i majestatu Sejmu.
0
@Popitek12 Czemu nie? Po pijaku zawsze lepiej wychodzi jeżdżenie niż chodzenie na piechotę. Byleby tylko nie kierować.
0
@LM10GOAT Czy taka jedenastka może teoretycznie wystąpić na igrzyskach olimpijskich? Oczywiście chodzi mi o hiszpańskich graczy.