La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

konto usunięte

0



Nie. Małżeństwa nie będą obowiązkowe. Chociaż nie rozumiem, jak mężczyznę może pociąga bardziej inny facet niż kobieta, nie mam z tym problemu. Dorosli ludzie, ich życie.

konto usunięte

6

@MESSIah16 normalnie. Miłość homoseksualna jest bardziej męska niż heteroseksualna. To potwierdzają statystyki

5

@MESSIah16 trzeba zdać sobie sprawę, że wiele lesbijek, gejów, czy bi to normalni ludzie, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z tym gównem z parad itd. Dla mnie LG i B to normalna sprawa, bo jak ci się fizycznie podoba chłop lub baba, to co z tym zrobisz? To jak z kibicowaniem Realowi Madryt. Natomiast cała reszta to już choroby psychiczne i nie należy tego normalizować, a pomóc tym ludziom w leczeniu. Hmm, to w sumie też jak z kibicowaniem Realowi Madryt.

8

@MesQueUnClub96 I tego się trzymaj. Możesz też powiedzieć Vegecie.

2

@MesQueUnClub96 a po takim związku będzie ci gwint przeciekał, tobie sie oczy otworzą jak mi sie zamkną.

konto usunięte

2

@PatrychoO Po prostu jak widzisz fajna dziewczynę, zdarza sie zawiesic oko. I tak od "zawsze". Dla mnie to takie...naturalne.ale każdy może zyc jak chce.

konto usunięte

1

@Arden trudno ¯⁠⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

1

@MesQueUnClub96 czyli wolisz facetów? tak szczerze.

0

@MESSIah16 Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Oni co najwyżej tzw. "związki partnerskie" moga zawrzeć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?