@tbas Ja z kolei jestem pod wrażeniem tego,że opinia publiczna potrafi wpływać na posunięcia tej władzy. I ta władza sama ten temat nakręciła swoimi nieprzemyślanymi wypowiedziami. Naprawdę pozytywne jest to,że jednak ulegają nastrojom społecznym. Bez ironii.
@Popitek12 Bo zamiast się rozwijać, to ludzkość ciągle ze sobą walczy. Wolą tworzyć bomby atomowe i inne cuda techniki które mają na celu uśmiercać ludzi zamiast iść do przodu.
@P33ck Jeszcze ciekawsza przy tym jest historia trenera,który 2 lata temu uratował Empoli przed spadkiem, potem został zwolniony,a teraz powrócił i dzięki tej wygranej Empoli opuszcza strefę spadkową.
@Matheu12 Nie znasz w takim razie celu tych dofinansowań. Te wszelkie dopłaty zostały wprowadzone właśnie po to aby państwo i UE mogły kontrolować i sterować tym co się dzieje w rolnictwie. Ale że nie jest to opracowywane jakoś długofalowo tylko każdy rząd wyznacza inne kierunki to potem powstaje w tym jeden wielki chaos. Poza tym urzędnik tworzy zza biurka często przepisy oderwane od rzeczywistości. Temat rzeka. W skrócie to nie jest tak że te pieniądze po pierwsze trafiają do rolników, bo on je zaraz potem oddaje w wyższych cenach sprzętu i środków produkcji ( bo rynek dostosowuje ceny do tych dopłat - mechanizm podobny do kredytu 2 % i sytuacji na rynku mieszkaniowym) , a po drugie - ceną za te dopłaty jest spełnienie różnych - często kosztownych warunków.
@bartas97 Pierwszy lepszy wynik z google na ten temat "Głównymi przeciwwskazaniami do zastosowania tabletki "dzień po" są nadwrażliwość na substancję czynną lub inny składnik leku oraz ciąża, którą należy koniecznie wykluczyć przed skorzystaniem z tej formy antykoncepcji." Więc tok myslenia Sławka nie jest jakiś irracjonalny. Aczkolwiek ja i tak bym dążył do zlikwidowania wszelkich recept na wszystkie leki.
@RosjaninBut I pomyślcie tylko,co by władza (obojętnie jakiej orientacji) mogła ludziom wmówić gdyby nie internet i to, że każdy może się w nim przebić aby obalać takie tezy.
@KichuBlaugrana No cóż - ja tam wybieram ten sklep do którego mam bliżej i który ma lepszy parking. No i dodatkowo omijam raczej te gdzie trzeba brać bilety na ten parking. Więc nie zwracam uwagi na markę sklepu tylko raczej na lokalne zalety lub wady.
@KichuBlaugrana "Wojna domowa" xd. Czy w tym kraju ludzie zawsze musza tworzyć jakieś dwa przeciwne obozy i na siłę przekonywać innych do swojego zdania? Tym bardziej jeśli chodzi o takie głupoty?
@mrboom Nie wiem - nie czytałem tak dokładnie - oznaczyłem wszystkich z tej głupiej dyskusji nie na temat jaka się wywiązała, a niektórzy pisali że jednym się nalezy to,a innym nic
2
@Quarhodron Nie pchaj się w to bagno.
3
@tbas Ja z kolei jestem pod wrażeniem tego,że opinia publiczna potrafi wpływać na posunięcia tej władzy. I ta władza sama ten temat nakręciła swoimi nieprzemyślanymi wypowiedziami. Naprawdę pozytywne jest to,że jednak ulegają nastrojom społecznym. Bez ironii.
1
@tbas Tak to właśnie w ekosystemie działa
0
@koksik2700 To chyba twoi bracia.
0
@FcPortoFan1999 Oby. Oby.
0
@pt9 Zależy od osiągniętych celów. Im mniej puszek dostarczę na skup tym mniejszy zarobek.
0
@tadzik447 Jakieś źródła?
0
@michal26 Nie wiem - jednak wujek google twierdzi, że należy kategorycznie wykluczyć ciążę przed przyjęciem tej tabletki. Tak chyba wynika z ulotki
0
@misterio Coś pięknego.
3
@Popitek12 Bo zamiast się rozwijać, to ludzkość ciągle ze sobą walczy. Wolą tworzyć bomby atomowe i inne cuda techniki które mają na celu uśmiercać ludzi zamiast iść do przodu.
0
@MESSIah16 To dobrze,że dla ciebie ok. Gdyby nie było to dla ciebie ok, to nie mogliby odejść w spokoju.
1
@Culer9002 I tak bywa - pies się topi, łańcuch pływa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@P33ck Jeszcze ciekawsza przy tym jest historia trenera,który 2 lata temu uratował Empoli przed spadkiem, potem został zwolniony,a teraz powrócił i dzięki tej wygranej Empoli opuszcza strefę spadkową.
0
@Matej Nie ma przecież najmniejszego problemu aby Marquez o tym decydował.
0
Myślę że się szarpną i jednak uda się sprowadzić Zubimendiego
0
A ten czego tutaj?
2
@Matheu12 Nie znasz w takim razie celu tych dofinansowań. Te wszelkie dopłaty zostały wprowadzone właśnie po to aby państwo i UE mogły kontrolować i sterować tym co się dzieje w rolnictwie. Ale że nie jest to opracowywane jakoś długofalowo tylko każdy rząd wyznacza inne kierunki to potem powstaje w tym jeden wielki chaos. Poza tym urzędnik tworzy zza biurka często przepisy oderwane od rzeczywistości. Temat rzeka. W skrócie to nie jest tak że te pieniądze po pierwsze trafiają do rolników, bo on je zaraz potem oddaje w wyższych cenach sprzętu i środków produkcji ( bo rynek dostosowuje ceny do tych dopłat - mechanizm podobny do kredytu 2 % i sytuacji na rynku mieszkaniowym) , a po drugie - ceną za te dopłaty jest spełnienie różnych - często kosztownych warunków.
1
@bartas97 Pierwszy lepszy wynik z google na ten temat
"Głównymi przeciwwskazaniami do zastosowania tabletki "dzień po" są nadwrażliwość na substancję czynną lub inny składnik leku oraz ciąża, którą należy koniecznie wykluczyć przed skorzystaniem z tej formy antykoncepcji."
Więc tok myslenia Sławka nie jest jakiś irracjonalny. Aczkolwiek ja i tak bym dążył do zlikwidowania wszelkich recept na wszystkie leki.
1
@tristan87 Coraz lepsze te doniesienia z kraju.
6
@Matheu12 Tu nie chodzi tylko o zagraniczne płody rolne,ale tez o politykę klimatyczną UE.
0
@Deeespacito Cos ty. Żniwa są przecież. Rolnicy zbierają bociany.
0
@tristan87 Co w tym głupiego? Właśnie bardzo rozsadne jest to co powiedział - człowiek to czlowiek - po co to różnicować w jakikolwiek sposób?
0
@tomek8756 A po co? A komu to potrzebne?
5
@RosjaninBut I pomyślcie tylko,co by władza (obojętnie jakiej orientacji) mogła ludziom wmówić gdyby nie internet i to, że każdy może się w nim przebić aby obalać takie tezy.
0
@tbas Jakie wchodzenie w dupę. Wystarczyło milczeć.
0
@KichuBlaugrana No cóż - ja tam wybieram ten sklep do którego mam bliżej i który ma lepszy parking. No i dodatkowo omijam raczej te gdzie trzeba brać bilety na ten parking. Więc nie zwracam uwagi na markę sklepu tylko raczej na lokalne zalety lub wady.
0
@KichuBlaugrana "Wojna domowa" xd. Czy w tym kraju ludzie zawsze musza tworzyć jakieś dwa przeciwne obozy i na siłę przekonywać innych do swojego zdania? Tym bardziej jeśli chodzi o takie głupoty?
0
@mrboom Nie wiem - nie czytałem tak dokładnie - oznaczyłem wszystkich z tej głupiej dyskusji nie na temat jaka się wywiązała, a niektórzy pisali że jednym się nalezy to,a innym nic
3
@Luciano99 Jedyne roszczenia ma Polska.