@Bykunn No i spoko. Tylko gdy tak mówi ktos z innego obozu,to zaraz go odsądzają od czci i wiary. Podwójne standardy w takim razie,bo nie słyszałem głosów oburzenia gdy to powiedział ktoś od nich. No chyba że coś przeoczyłem.
Aj waj. Pan Wołoszański na mównicy sejmowej zadeklarował,że nie uznaje formy "ministra" i będzie używał formy "pani minister". Jakoś cicho o tym było. Czy lewica już się oburzyła może?
Nawiązując do wywiadu prezydenta - w czasie covidowego szaleństwa przepisy co prawda nie pozwalają zgromadzić ludzi w jednej sali, ale można obejść wszystkie pokoje by odwiedzić wszystkich tych ludzi z osobna. Doprawdy miało to sens. Aha no tak - magiczne maseczki mieli.
@Pressinho Nieprawda. Wcale nie to miał na myśli. Chodziło o to że zna Xaviego i wie że mimo ogłoszenia decyzji o odejściu nadal będzie w pełni zaangażowany w pracę. Za takie clickbaity to powinna być kara chłosty.
@Saviola88 Mimo wszystko głównym adresatem tych protestów powinna być Bruksela. Polski rząd nawet gdyby go zmusić do reakcji to guzik by załatwił. I dlatego cieszy mnie jedność rolników w całej UE. Teraz tylko ani kroku wstecz i walczyć bez pardonu o wszystkie postulaty zanim nie jest zbyt późno.
@Forsyth Tak na to patrząc to ok - przyzwolenie polskich władz na działania UE zasługuje na protest. Tylko ja bym tu nie różnicował czy to PIS czy PO bo oni razem na to przyzwalali. Jedynie strajki i protesty sprawiały że coś tam pod publiczkę niby robili.
@draxidox Pytanie czy to działa jak z tym piwem gdzie dasz krok z ogródka piwnego na chodnik i już łamiesz prawo? Jak ktoś przejdzie granicę diecezji aby spożyć mięsne posiłki to może to zrobić z czystym sumieniem? Czy też tyczy się to tylko tamtejszych parafian i oni mogą spożywać dziś mięso gdziekolwiek są? I czy Bóg wie o takich decyzjach jego urzedników? Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi
@Forsyth No ale napisałeś że rolnicy dziękują rządowi Tuska. Tak jakby to ten rząd doprowadził ich na skraj wytrzymałości. Oczywiście patrząc na powiązania europejskie to tak - tusek też jest współwinny tej sytuacji ale jednak nie on był inicjatorem tych zmian - ale środowiska których jest częścią już owszem. Tyle, że mamy tez komisarza rolnictwa z korzeniami pisowskimi i on też nic nie działa aby rozwiązać problemy
@Forsyth Kasa kasa, ale to jednak POstępowcy kojarzeni są bardziej z działaniami proekologicznymi. Rafał T. mógłby porozmawiać z Donaldem T. na ten temat
1
@adi7adi8 @Azi Ten projekt nadal jest realizowany - https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-rzad-donalda-tuska-odetnie-prad-izerze-pytamy-o-przyszlosc-p,nId,7293342
1
@misterio Serio masz jakieś zarzuty do Kolumba? Kurtyna w dół.
1
@KamQiX Może po prostu wystarczy że jest takie podejście w tym kraju do tych spraw.
3
@Rl9k1nG Było źle ale nie najgorzej - już wtedy szło ku dobremu. Naprawdę złe czasy to były za Balcerowicza.
1
@Bykunn No i spoko. Tylko gdy tak mówi ktos z innego obozu,to zaraz go odsądzają od czci i wiary. Podwójne standardy w takim razie,bo nie słyszałem głosów oburzenia gdy to powiedział ktoś od nich. No chyba że coś przeoczyłem.
1
@koksik2700 Messi to geniusz. Cristiano nigdy nie stworzył kogoś podobnego w swojej karierze.
2
@Rl9k1nG Nie będzie żadnej wojny.
14
Aj waj. Pan Wołoszański na mównicy sejmowej zadeklarował,że nie uznaje formy "ministra" i będzie używał formy "pani minister". Jakoś cicho o tym było. Czy lewica już się oburzyła może?
1
Nawiązując do wywiadu prezydenta - w czasie covidowego szaleństwa przepisy co prawda nie pozwalają zgromadzić ludzi w jednej sali, ale można obejść wszystkie pokoje by odwiedzić wszystkich tych ludzi z osobna. Doprawdy miało to sens. Aha no tak - magiczne maseczki mieli.
9
@FcPortoFan1999 A może pełniliby funkcję rotacyjnie.
1
@jacobFCB Oj. Bolało.
7
Vamos Rakieta. Szkoda Sevilli.
4
@norbi77 Dlatego żigolacy mają gorzej niż dziwki. #piekłomężczyzn.
0
@Cule2013 Ja bym nie chciał. Błędy sędziów to dla mnie nieodłączny element tego sportu.
2
@Kgorecki2500 W końcu zmądrzeli? Ale i tak niesmak pozostał. Nawet jesli zawiesili go tylko dla pozorów.
0
@DLFCB Debilizm.
0
@Alex1995 Praworządność jak się patrzy.
0
@marcin62 To ten co go Pegasusem podsłuchiwali?
0
@Pressinho Ja jednak inaczej odczytałem te słowa.
1
@Arden Ktoś powinien mu dać snickersa
1
@Pressinho Nieprawda. Wcale nie to miał na myśli. Chodziło o to że zna Xaviego i wie że mimo ogłoszenia decyzji o odejściu nadal będzie w pełni zaangażowany w pracę. Za takie clickbaity to powinna być kara chłosty.
0
@Saviola88 No jest. Tylko przedmówca wyżej wspomniał o tusku.
2
@Saviola88 Mimo wszystko głównym adresatem tych protestów powinna być Bruksela. Polski rząd nawet gdyby go zmusić do reakcji to guzik by załatwił. I dlatego cieszy mnie jedność rolników w całej UE. Teraz tylko ani kroku wstecz i walczyć bez pardonu o wszystkie postulaty zanim nie jest zbyt późno.
3
@Forsyth Tak na to patrząc to ok - przyzwolenie polskich władz na działania UE zasługuje na protest. Tylko ja bym tu nie różnicował czy to PIS czy PO bo oni razem na to przyzwalali. Jedynie strajki i protesty sprawiały że coś tam pod publiczkę niby robili.
2
@draxidox Pytanie czy to działa jak z tym piwem gdzie dasz krok z ogródka piwnego na chodnik i już łamiesz prawo? Jak ktoś przejdzie granicę diecezji aby spożyć mięsne posiłki to może to zrobić z czystym sumieniem? Czy też tyczy się to tylko tamtejszych parafian i oni mogą spożywać dziś mięso gdziekolwiek są? I czy Bóg wie o takich decyzjach jego urzedników? Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi
7
@Forsyth No ale napisałeś że rolnicy dziękują rządowi Tuska. Tak jakby to ten rząd doprowadził ich na skraj wytrzymałości. Oczywiście patrząc na powiązania europejskie to tak - tusek też jest współwinny tej sytuacji ale jednak nie on był inicjatorem tych zmian - ale środowiska których jest częścią już owszem. Tyle, że mamy tez komisarza rolnictwa z korzeniami pisowskimi i on też nic nie działa aby rozwiązać problemy
0
@regatta52 Jakiej pumy?
6
@Forsyth Kasa kasa, ale to jednak POstępowcy kojarzeni są bardziej z działaniami proekologicznymi. Rafał T. mógłby porozmawiać z Donaldem T. na ten temat
5
@Saviola88 Tak szczerze, to co ma Tusk do tego?
0
@P33ck Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem nie tylko ten clickbaitowy tytuł