1

@misterio Serio masz jakieś zarzuty do Kolumba? Kurtyna w dół.

1

@KamQiX Może po prostu wystarczy że jest takie podejście w tym kraju do tych spraw.

3

@Rl9k1nG Było źle ale nie najgorzej - już wtedy szło ku dobremu. Naprawdę złe czasy to były za Balcerowicza.

1

@Bykunn No i spoko. Tylko gdy tak mówi ktos z innego obozu,to zaraz go odsądzają od czci i wiary. Podwójne standardy w takim razie,bo nie słyszałem głosów oburzenia gdy to powiedział ktoś od nich. No chyba że coś przeoczyłem.

1

@koksik2700 Messi to geniusz. Cristiano nigdy nie stworzył kogoś podobnego w swojej karierze.

2

@Rl9k1nG Nie będzie żadnej wojny.

14

Aj waj. Pan Wołoszański na mównicy sejmowej zadeklarował,że nie uznaje formy "ministra" i będzie używał formy "pani minister". Jakoś cicho o tym było. Czy lewica już się oburzyła może?


1

Nawiązując do wywiadu prezydenta - w czasie covidowego szaleństwa przepisy co prawda nie pozwalają zgromadzić ludzi w jednej sali, ale można obejść wszystkie pokoje by odwiedzić wszystkich tych ludzi z osobna. Doprawdy miało to sens. Aha no tak - magiczne maseczki mieli.

9

@FcPortoFan1999 A może pełniliby funkcję rotacyjnie.

1

@jacobFCB Oj. Bolało.

7

Vamos Rakieta. Szkoda Sevilli.

4

@norbi77 Dlatego żigolacy mają gorzej niż dziwki. #piekłomężczyzn.

0

@Cule2013 Ja bym nie chciał. Błędy sędziów to dla mnie nieodłączny element tego sportu.

2

@Kgorecki2500 W końcu zmądrzeli? Ale i tak niesmak pozostał. Nawet jesli zawiesili go tylko dla pozorów.

0

@DLFCB Debilizm.

0

@Alex1995 Praworządność jak się patrzy.

0

@marcin62 To ten co go Pegasusem podsłuchiwali?

0

@Pressinho Ja jednak inaczej odczytałem te słowa.

1

@Arden Ktoś powinien mu dać snickersa

1

@Pressinho Nieprawda. Wcale nie to miał na myśli. Chodziło o to że zna Xaviego i wie że mimo ogłoszenia decyzji o odejściu nadal będzie w pełni zaangażowany w pracę. Za takie clickbaity to powinna być kara chłosty.

0

@Saviola88 No jest. Tylko przedmówca wyżej wspomniał o tusku.

2

@Saviola88 Mimo wszystko głównym adresatem tych protestów powinna być Bruksela. Polski rząd nawet gdyby go zmusić do reakcji to guzik by załatwił. I dlatego cieszy mnie jedność rolników w całej UE. Teraz tylko ani kroku wstecz i walczyć bez pardonu o wszystkie postulaty zanim nie jest zbyt późno.

3

@Forsyth Tak na to patrząc to ok - przyzwolenie polskich władz na działania UE zasługuje na protest. Tylko ja bym tu nie różnicował czy to PIS czy PO bo oni razem na to przyzwalali. Jedynie strajki i protesty sprawiały że coś tam pod publiczkę niby robili.

2

@draxidox Pytanie czy to działa jak z tym piwem gdzie dasz krok z ogródka piwnego na chodnik i już łamiesz prawo? Jak ktoś przejdzie granicę diecezji aby spożyć mięsne posiłki to może to zrobić z czystym sumieniem? Czy też tyczy się to tylko tamtejszych parafian i oni mogą spożywać dziś mięso gdziekolwiek są? I czy Bóg wie o takich decyzjach jego urzedników? Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi

7

@Forsyth No ale napisałeś że rolnicy dziękują rządowi Tuska. Tak jakby to ten rząd doprowadził ich na skraj wytrzymałości. Oczywiście patrząc na powiązania europejskie to tak - tusek też jest współwinny tej sytuacji ale jednak nie on był inicjatorem tych zmian - ale środowiska których jest częścią już owszem. Tyle, że mamy tez komisarza rolnictwa z korzeniami pisowskimi i on też nic nie działa aby rozwiązać problemy

0

@regatta52 Jakiej pumy?

6

@Forsyth Kasa kasa, ale to jednak POstępowcy kojarzeni są bardziej z działaniami proekologicznymi. Rafał T. mógłby porozmawiać z Donaldem T. na ten temat

5

@Saviola88 Tak szczerze, to co ma Tusk do tego?

0

@P33ck Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem nie tylko ten clickbaitowy tytuł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?