- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 964 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 964 Culés
4
Poseł Grzegorz Braun został odwieszony w prawach członka klubu poselskiego Konfedaracji. Decyzja została podjęta jednogłośnie [PAP]
Decyzja decyzją ale co na X sympatycy (wiadomych opcji politycznych) piszą, że teraz powinno się odwołać Bosaka albo że w ogóle błędem było nie odwołanie go wcześniej to ich xD Jednak ludzie jako gatunek nigdy nie przestaną zaskakiwać.
@michal26 @tomek8756 @JimMorrisonFCB @Comentateiro @Kondziubarca
3
@Kgorecki2500 ależ go ukarali. Teraz można być spokojnym, że zacznie być normalnym.
5
@Kgorecki2500 Dobra decyzja, choć jeszcze lepszą byłoby nie zawieszanie go w ogóle.
2
@Kgorecki2500 W końcu zmądrzeli? Ale i tak niesmak pozostał. Nawet jesli zawiesili go tylko dla pozorów.
2
@Kgorecki2500 Należało mu się odwieszenie za Bohaterskie ugaszenie pożaru w Sejmie.
1
@Kgorecki2500 Elegancko, znowu będzie miał okazje zrobić z siebie pajaca w barwach konfederacji i znowu zostanie ryk, że słupki lecą na głupi ryj xD
3
@marcin62 mam nadzieję, że słupki polecą na ryj przez bycie pisiorami, a nie przez jakiegoś Brauna. I nie, nie nazywam ich tak ze względu na to, że jadą po KO, po prostu ciężko nie zauważyć jednogłośnego przekazu pisu i konfy. Nawet teraz przy odesłaniu budżetu do TK twierdzili, że to dobry ruch prezydenta xd Tak samo nie przeszkadzało im chronienie przestępców w pałacu, śmiech i wspominanie "przywróconych przed sejm barierek", oraz narracja, że przestępcy w sumie to są posłami, a w ogóle to zostali ułaskawieni w 2015 i zostawcie już prezydenta by nie zaostrzać konfliktu xd dramat.
0
@El Madridista. Za bycie pisiorami XDDDD