@JobuTupaki Po prostu zauważam absurd - z jednej formy niepisanej rzekomej dyskryminacji przechodzimy do innej zupełnie już jawnej i występującej formy.
@JobuTupaki No jasne - zdaję sobie sprawę, że to póki co nie jest wymóg ogólny, tylko kryterium konkursowe. Jednak stawianie takich sztywnych limitów zawsze będę krytykował. Wszystkie te argumenty i zalety o których wspominasz powinny się bronić same i być doceniane przez jury bezstronnie i bez wiedzy kto przy tym pracował. Tak jak pisałem - po prostu teraz dyskryminacja działa w drugą stronę. Zamiast nie zwracać uwagi na płeć, rasę, orientację czy poglądy, to poszło to w przeciwną stronę. I owszem - niezależna organizacja ma prawo sama tworzyć swoje kryteria, ale też opinia publiczna ma prawo taką dyskryminację krytykować.
@JobuTupaki No to teraz mamy sytuację że utalentowane osoby które nie spełniają kryterium mniejszości mogą być dyskryminowane ze względu np. na swoją orientację seksualną. Jesteś hetero? Przykro mi - limit mamy już wyczerpany.
@Safrani Jasne. A u nas remontują tory i żaden nawalony chłop nie zdjął znaku Stop z przejazdu przez kilka miesięcy. Tak więc tak to wygląda w praktyce. Szyn po obu stronach przejazdu nie ma,a znak Stop stoi.
@MESSIah16 Niech sam jedzie i wspiera ich swoja obecnością. Mimo wielkiej niechęci do tego narodu jako takiego - to jednak mam na tyle szacunku do jednostek go reprezentujących,że krytykuję podobne pomysły.
@FcPortoFan1999 Z drugiej strony 300 tys na 140 milionów w Rosji, a 100 tys na 38 mln w Polsce to porównywalne liczby. Z kolei gdy ktoś tam startuje z listy partyjnej to musi zdobyć mniej podpisów - 100 tys.
@Arkon Myślę że z punktu widzenia kibic Barcy to najważniejszy transfer ever to przyjście do nas Cruyffa. To wyznaczyło kierunek w którym zmierza nasz klub na dekady.
Zaczynają się już u nas pomału kampanie do wyborów samorządowych, a tymczasem być może ważniejsze wybory odbędą się niebawem u naszego sąsiada. Władimir Władimirowicz wystartuje w nich tym razem jako kandydat niezależny.
@Kgorecki2500 Już wczoraj to wyłapałem. Przecież w słowniku języka polskiego nawet nie ma takiego słowa. Jest jedynie "matrona" - starsza kobieta, zachowująca się statecznie i dostojnie». A to jakoś tu wcale nie pasuje.
0
@JobuTupaki Po prostu zauważam absurd - z jednej formy niepisanej rzekomej dyskryminacji przechodzimy do innej zupełnie już jawnej i występującej formy.
0
@JobuTupaki No jasne - zdaję sobie sprawę, że to póki co nie jest wymóg ogólny, tylko kryterium konkursowe. Jednak stawianie takich sztywnych limitów zawsze będę krytykował. Wszystkie te argumenty i zalety o których wspominasz powinny się bronić same i być doceniane przez jury bezstronnie i bez wiedzy kto przy tym pracował. Tak jak pisałem - po prostu teraz dyskryminacja działa w drugą stronę. Zamiast nie zwracać uwagi na płeć, rasę, orientację czy poglądy, to poszło to w przeciwną stronę. I owszem - niezależna organizacja ma prawo sama tworzyć swoje kryteria, ale też opinia publiczna ma prawo taką dyskryminację krytykować.
0
@JobuTupaki No to teraz mamy sytuację że utalentowane osoby które nie spełniają kryterium mniejszości mogą być dyskryminowane ze względu np. na swoją orientację seksualną. Jesteś hetero? Przykro mi - limit mamy już wyczerpany.
1
@Safrani Jasne. A u nas remontują tory i żaden nawalony chłop nie zdjął znaku Stop z przejazdu przez kilka miesięcy. Tak więc tak to wygląda w praktyce. Szyn po obu stronach przejazdu nie ma,a znak Stop stoi.
4
@Barcelonka070 Umowy umowami,ale inna sprawa jest taka,ze nasz kraj nie zmusi służb innego kraju aby robiły łapanki na polskich "dezerterów".
0
@MESSIah16 Teraz k---a my.
0
@MichuZ44 Efektowne nurkowanie. Najlepsi piłkarze mogliby się uczyć.
1
@Lionel_Messi10 Śmiesznie wyglądają w tych strojach.
1
@MESSIah16 Niech sam jedzie i wspiera ich swoja obecnością. Mimo wielkiej niechęci do tego narodu jako takiego - to jednak mam na tyle szacunku do jednostek go reprezentujących,że krytykuję podobne pomysły.
0
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie nie w porządku jest juz samo wysyłanie reklamowych smsów. No ale co kto woli.
0
@misterio Tfu. Jakie to paskudne.
1
@David_Beckham Po odbiciu od Realu on jeszcze śmie publicznie zabierać głos?
1
@MESSIah16 Przeciwko komu te krwawe represje? Czasy pandemii już pokazały,że w tym kraju można wprowadzić wszystko bez żadnego oporu.
0
@LM10GOAT Na litość boską. Każdy byle nie Flick.
0
@MESSIah16 Chilijski cud gospodarczy bez krwawych represji? Gdzie się pod tym podpisać?
2
@Patry10 Dokładnie.
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe skąd ta pewność?
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy już w marcu.
0
@Borneo Twoja twórczość na La Rambli mogłaby również posłużyć jako przykład na lekcjach polskiego w podstawówkach.
0
@FcPortoFan1999 Z drugiej strony 300 tys na 140 milionów w Rosji, a 100 tys na 38 mln w Polsce to porównywalne liczby. Z kolei gdy ktoś tam startuje z listy partyjnej to musi zdobyć mniej podpisów - 100 tys.
0
@FcPortoFan1999 No raczej nie - wymagane było 300 tys, a zebrał ok 2,5 mln.
1
@Arkon Myślę że z punktu widzenia kibic Barcy to najważniejszy transfer ever to przyjście do nas Cruyffa. To wyznaczyło kierunek w którym zmierza nasz klub na dekady.
0
@FcPortoFan1999 Chodzi o termin formalny z którym jednak wiążą się dodatkowe kwestie - m.in. zebranie większej liczby niezbędnych podpisów.
0
Zaczynają się już u nas pomału kampanie do wyborów samorządowych, a tymczasem być może ważniejsze wybory odbędą się niebawem u naszego sąsiada. Władimir Władimirowicz wystartuje w nich tym razem jako kandydat niezależny.
0
@Lionel_Messi10 A Paragwaj pokonał Brazylię. Ciekawe wyniki.
0
Finowie mądry naród - https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-02-04/finowie-szturmuja-urzedy-rekordowa-liczba-wnioskow-o-wypis-z-rezerwy/
0
@Kgorecki2500 Już wczoraj to wyłapałem. Przecież w słowniku języka polskiego nawet nie ma takiego słowa. Jest jedynie "matrona" - starsza kobieta, zachowująca się statecznie i dostojnie». A to jakoś tu wcale nie pasuje.
4
@Borneo Jedyny wstyd to przynosisz ty swoim nauczycielom.
0
@FcPortoFan1999 Ja bym nie przekreślał też United. Derby to jednak derby i może być niespodzianka
0
@macio_944 W marcu czeka ich maraton z całą czołówką ligi. Wtedy wiele się wyjaśni.