@AlphaNumeric Nie chcę aby ludzie przy tym ginęli,ani by ktos kogos zabijał. Ale ja to widzę jako wojnę. A na wojnie ludzie giną niezależnie czy ktoś tego chce czy nie. A jak w takim razie widzisz rozwiązanie tego problemu?
@AlphaNumeric Czy ty w ogóle czytasz to co piszesz? Nielegalne przekroczenie granicy uzasadnia jak najbardziej drastyczne środki. To że nasze granice póki co nie sa zaminowane nie oznacza,że można je dobrowolnie przekraczać.
@AlphaNumeric Jeśli ktoś przychodzi do nas i na wstępie łamie ogólnie przyjęte zasady,to jak to określić inaczej niż jako jego zła wola? Nie chcę jego krzywdy/śmierci - zapraszam go z paszportem i wizą na przejście graniczne i wstęp zgodny z naszymi procedurami.
@Maynard666 Jeśli porównamy klasę zawodników jakich obaj prowadzili to zdecydowanie osiągnął wyniki ponad stan. A w przeciwieństwie do Flicka nie odniósł takiej porażki
@kanver_ Nienłamie się,ale do czasu. Przecież on ma dopiero 16 lat. Jego organizm dopiero się rozwija. On nie może grać jako podstawowy zawodnik nawet w takich meczach jak Granada.
@MESSIah16 "Mieszkanie z partnerem" xd. W ogóle słowo "partner", "partnerka" używane na określenie relacji miłosnej to jest takie jakieś zupełnie niepasujące. Partner to może być w firmie. To już konkubent/konkubentka brzmi o niebo lepiej.
0
@4drian0 Nawet jakby nie wygrał to chciałbym aby został.
1
@HypeR A Zenek to widział i opisał w swej piosence
0
@Michael24 Niestety bo wolę Milan i nie lubię niektórych graczy Interu.
1
@BulaKG Dyktator, zamach majowy, represje na przeciwnikach politycznych.
0
@MESSIah16 Zamiast Piłsudskiego Paderewski.
0
@Michael24 Wygra Arsenal,albo niestety Inter.
1
@AlphaNumeric Nie chcę aby ludzie przy tym ginęli,ani by ktos kogos zabijał. Ale ja to widzę jako wojnę. A na wojnie ludzie giną niezależnie czy ktoś tego chce czy nie. A jak w takim razie widzisz rozwiązanie tego problemu?
0
@Kamiloza91 Jesli kogoś sprzedamy to jak najbardziej. On nie ma chyba jakiejś kosmicznej klauzuli.
0
@AlphaNumeric Czy ty w ogóle czytasz to co piszesz? Nielegalne przekroczenie granicy uzasadnia jak najbardziej drastyczne środki. To że nasze granice póki co nie sa zaminowane nie oznacza,że można je dobrowolnie przekraczać.
0
@Transu96 Chyba piszemy o męskiej drużynie a nie Barca Femeni.
5
@AlphaNumeric Jeśli ktoś przychodzi do nas i na wstępie łamie ogólnie przyjęte zasady,to jak to określić inaczej niż jako jego zła wola? Nie chcę jego krzywdy/śmierci - zapraszam go z paszportem i wizą na przejście graniczne i wstęp zgodny z naszymi procedurami.
0
@Cule1234 Szkoda. Jak dla mnie jeden z bardziej sensownych kandydatów. Trzymałem kciuki za jego przyjście.
0
@AlphaNumeric Pokój ludziom dobrej woli. Tym samym wojna ludziom złej woli. To nie są ludzie dobrej woli.
1
@MesQueUnClub96 Tylko rudzi.
0
@Kamiloza91 Zubimendi.
3
@kubix05 Stare piękne czasy.
2
@BorzyKrzys A niektórzy jeszcze kibicują takiej Argentynie.
3
@DLFCB Nawet mi was nie żal.
0
@Maynard666 Jeśli porównamy klasę zawodników jakich obaj prowadzili to zdecydowanie osiągnął wyniki ponad stan. A w przeciwieństwie do Flicka nie odniósł takiej porażki
0
@JarekS Taktyk. Strajk rolnikow.
0
@MalanFCB No ciężko by było aby w tych kilku meczach mieli zrobić lepsze wyniki. Nawet gdyby wszystko wygrali.
0
@regatta52 Dla mnie świadczy o tym, że się tu nie nadaje.
0
@Michal4 No a potem jedno wielkie G pokazał. Zwłaszcza w kadrze.
0
@Cule1234 Jeśli Włocha się nie da ściągnąč no to juz wolę w ciemno tego Hiszpana
4
@misterio Przecież polityka samorządowa to coś zupełnie innego niż ta ogólnokrajowa.
0
@626 Absolutnie nie. Dla mnie obaj są filarami drużyny.
0
@TR3YWAY Arteta, a potem de Zerbi. Wymienionych Niemców w ogóle nie chciałbym tu widzieć.
2
De Zerbi to już brzmi o niebo lepiej niż ten cały Flick.
2
@kanver_ Nienłamie się,ale do czasu. Przecież on ma dopiero 16 lat. Jego organizm dopiero się rozwija. On nie może grać jako podstawowy zawodnik nawet w takich meczach jak Granada.
0
@MESSIah16 "Mieszkanie z partnerem" xd. W ogóle słowo "partner", "partnerka" używane na określenie relacji miłosnej to jest takie jakieś zupełnie niepasujące. Partner to może być w firmie. To już konkubent/konkubentka brzmi o niebo lepiej.