1

@MESSIah16 Nieźle. Jakby Ukraińcy ruskich odbijali, albo izrael Palestyńczyków.

1

@michal26 Dobrze zrozumiałem. Każdy ma inne pojmowanie świata. On angażuje się w akcje pomagania zwierzętom. Ja na przykład tego nie rozumiem. Nie, że nie pochwalam, ale nie rozumiem i nie dałbym na to złamanego grosza. I tylko to dałem jako taki przykład jak ludzie się różnią i jeden drugiego czasami nie rozumie. Tak samo jak on przytacza przykłady, że ktoś poskąpił kasy mimo że go stać. Na dany moment ten biznesmen widocznie nie czuł takiej potrzeby i nikomu nic do tego. Zbluzgał go i może to da temu biznesmenowi na przyszłość do myślenia, a może jeszcze utwardzi go w przekorze i odstręczy od dobroczynności.

0

@MeAndSwan Ogarnąłem po swojemu. To ten typ raczej nie ogarnia, że nie każdy widocznie ma taką potrzebę jak on. A może dopiero ten etap kiedyś u tych ludzi nadejdzie gdy coś ich doświadczy. A już totalnie mnie rozłożyło określenie "zawód - przestępca'.

1

@MeAndSwan Ja z kolei nie rozumiem jak można pomagać zwierzętom, a nie ludziom. Więc nich się typ nie dziwi że ktoś w ogóle nie daje bo taki ma kaprys i tyle. Każdy widocznie ma inne pojmowanie świata.

0

@pacior95 Dwa razy nie da się utopić tego samego psa.

0

@Cule2013 Weekendowy grill ze szwagrem i tak poza skalą.

1

@macio_944 A to nie było tego w szkole? Z tego co pamiętam to zawsze gdzieś się na jakichś przedmiotach to przewijało, czy to w podstawówce czy to w średniej.

0

@AFA Brzydzę się złodziejstwem ale jednak topić zwłaszcza nieletniego to lekka przesada

2

Widzę,że Adebayor bez R wyjaśnia Brighton de Zerbiego.

2

@MESSIah16 Genialne - problem z tymi absurdami Zielonego Ładu jest taki, że inni obywatele nawet o tym nie wiedzą albo sobie nie zdają sprawy z czym to się wiąże. Warto im to uświadamiać na różne podobne sposoby.

0

@Emhyr Pampuchy? Pierwsze słyszę.

0

@Bykunn A dlaczego tak uważasz? Skoro nasi robili różne szemrane interesy na boku to i Słowacy też mogli.

0

@Culer9002 Ale czy faktycznie skłamał? Nie pamięta, przecież to zamierzchłe czasy byli.

0

@skubi99 No dobrze. Tylko tak jak przedmówca wspomniał to lepiej dać mniej pełnowartościowych tych czekolad niż więcej gorszych wyrobów. Dlatego dobrze aby była też możliwość wybrania zamiast tego pieniędzy i kto potrzebuje to sam sobie kupi odpowiednią czekoladę.

0

@skubi99 A to nie można kupić sobie za swoje przed oddaniem krwi?

2

@kubix05 Ooo. Buty do gry w Tekkena

0

@Mario96w Jeśli kupią za to prawdziwą czekoladę to jednak wyjda na tym lepiej.

4

@macio_944 Po co tyle słów? Laska z "Chłopaki nie płaczą" ujał to zwięźlej i dobitniej.

0

@Bykunn Jak najbardziej na serio. Czyli co? Nic już nie będziemy kierować do TK?

0

@Safrani Jeśli było to zgodne z konstytucją,to czego się boją?

0

@Dironixu Co to za nowa moda. Klopp,Tuchel,Xavi. Kto następny?

0

@mmaciass Ale to zadanie dla władz. Nakręcanie medialnej paniki w społeczeństwie niczemu dobremu nie sprzyja.

0

@mmaciass No to niech się przygotowują. Ale takie medialne nakręcanie paniki to olewam ciepłym moczem. Już w Holandii ludzie masowo się rzucili na różne produkty bo łyknęli to nakręcanie paniki. To jest dokładnie to samo co podczas pandemii. A jak już nakręcą tę spirale to się dopiero zacznie robienie interesów w zakupach rządowych, inwestycjach itd.

1

@barcanawieki Wywalone jajca - tak samo jak miałem na doniesienia medialne o pandemii itd. Kolejny temat do wzbudzania strachu w społeczeństwie. Jedyna metoda aby to przetrwać to ich olać.

5

@626 No nie mogę. Najlepiej uznać że nic w tym kraju nikogo nie dotyczy i wywalić ich poza nawias spoleczeństwa. A władzę najlepiej oddać dzieciom i niech one same sobie stworzą przyszłość. Nie jesteś prawnikiem? Nie masz głosu aby tworzyć prawo, bo to ciebie nie dotyczy. Nie jesteś kierowcą? Nie masz prawa się wypowiadać na temat infrastruktury,kodeksu drogowego bo to ciebie nie dotyczy. Nie jesteś żołnierzem? Nie masz prawa się wypowiadać na temat obronności kraju,bo to ciebie nie dotyczy

4

@arasz1819 Tak dla jasności to jakieś konkrety kto okazał się ruskim szpiegiem?

2

@macio_944 Źle to odczytałeś. Nie bronię tego. Przecież napisałem, że intencją autora było tu prawdopodobnie porównać osobę Owsiaka do osoby Hitlera, co jest absurdem. Ja tu widzę taką analogię, że i tu i tu dzieci podążające za pewną ideą/modą są "wykorzystane" do publicznych zbiórek pieniędzy. I wcale nie oceniam tego jako złe. Co do samego Owsiaka to mam swoje zdanie, ale co do WOŚP to całą inicjatywę oceniam pozytywnie. Aczkolwiek pewne rzeczy mi się nie podobają - zwłaszcza to co ostatnio opisała Anna Maria Żukowska - politycy powinni trzymać się od tego z daleka.

0

@macio_944 Pomijając cel i osoby wymienione, to jednak można to do siebie porównać. Wiem, że nie taka była intencja autor ale jednak widzę tu trochę podobieństw.

1

@Arden Gumisie. Listonosz Pat.

2

@LaLigaPD "Moim zdaniem" to moim zdaniem najwazniejsze zdanie w twoim komentarzu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?