La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

2

NATO uważa, że ​​kraje Sojuszu mają tylko około trzy lata na przygotowanie się do ewentualnego rosyjskiego ataku na Europę.

To jak chłopy przygotowania na wojnę?
Bo ja nie xd

6

@barcanawieki Jakbym miał słuchać wszystkiego co nam mówią tam z góry to pewnie bym już nie żył.

3

@barcanawieki NATO czyli kto konkretnie tak powiedział

1

@barcanawieki Wywalone jajca - tak samo jak miałem na doniesienia medialne o pandemii itd. Kolejny temat do wzbudzania strachu w społeczeństwie. Jedyna metoda aby to przetrwać to ich olać.

0

@maroon te sytuacje nie są jednakowe. Pandamia rzeczywiście była "pchana" przez górę i przez instytucje, które przynajmniej teoretycznie mogły mieć z siania paniki jakieś profity. Zamordyzm (test jak zareagują ludzie), miliony ton maseczek z chin, respiratory, wałki na kasie, szpitale itp. (abstrahując od kwestii niebezpieczeństwa wirusa)
Natomiast temat Rosji i jej umacniania, jej mobilizacji, rozbudowy armii jest poruszany przez niezależnych ekspertów z totalnie różnych nazwijmy to "stron". Mówią o tym również generałowie, polscy, natowscy - i nie są to tylko Ci którzy piszą ksiązki i zbijają na tym majątek, tutaj ewidentnie wszystkie strony mówią jednym głosem, trzeba być gotowym na ewentualny konflikt bo Rosja się wzmacnia i jest pod ścianą. Może pójść krok dalej choć nie musi. Wiele właśnie zależy od nas (zachodu) i tego czy będziemy wystarczająco przygotowani by nie opłacało się jej atakować.

0

@mmaciass No to niech się przygotowują. Ale takie medialne nakręcanie paniki to olewam ciepłym moczem. Już w Holandii ludzie masowo się rzucili na różne produkty bo łyknęli to nakręcanie paniki. To jest dokładnie to samo co podczas pandemii. A jak już nakręcą tę spirale to się dopiero zacznie robienie interesów w zakupach rządowych, inwestycjach itd.

0

@maroon kolego to że ludzie się rzucili na produkty w sklepach jak w szwecji to wina ich samych i ich glupoty. Przygotowanie do wojny nie polega na wykupieniu zapasów ryżu , makaronu i papieru toaletowego już dziś. To temat głębszy, polega na budowaniu schronów w miastach, odpowiednim szkoleniu i na przykład przypisywaniu ról w społeczenstwie na wypadek wystąpienia konfliktu. Pod tym kątem należy sie przygotowywać, nie popadać w panikę ale też nie zlewać ;)

0

@barcanawieki Nie mam problemu żeby iść do wojska i w czasie wojny walczyć za kraj.

0

@mmaciass Ale to zadanie dla władz. Nakręcanie medialnej paniki w społeczeństwie niczemu dobremu nie sprzyja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?