La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2217 Culés

0

Cywilizacja ma już tyle lat, ciągle jakieś cuda architektury. Dlaczego nikt nie podjął się jeszcze zrobienia mostu nad Atlantykiem, żeby można było pojechać z Europy do USA samochodem?

2

@Popitek12 Bo za drogo.

0

@FcPortoFan1999 a tam brednie. Droga mogłaby być z Portugalii to by sporo zarobili na tym z perspektywy czasu

3

@Popitek12 Hmm... podejrzewam, że w chyba drogie a poza tym może być niemożliwe do zbudowania.

1

@Popitek12 są samoloty

10

@Popitek12 droga to za mało. Konieczne byłoby wybudowanie całej infrastruktury na środku oceanu jak stacje paliw, restauracje, punkty medyczne. Ktoś by tam też musiał pracować. Nierealne. Poza tym wiatry, ulewy, huragany by skutecznie co jakiś czas wyłączały ruch na takiej drodze.

3

@Popitek12 A po cholerę to łączyć? Jeszcze więcej problemów się tylko narobi..

0

@FcPortoFan1999 a transport międzynarodowy to nakręci. @barcelonaLM jak zwykle ja muszę wyprzedzać epokę, młody da Vinci

0

@Popitek12 Ale problemów się narobi,bo człowiek z Europy człowieka z Ameryki by najchętniej...patrz zapomniałem tego słowa.

1

@Popitek12 Już bardziej jakiś tunel podwodny.

3

@Popitek12 Bo zamiast się rozwijać, to ludzkość ciągle ze sobą walczy. Wolą tworzyć bomby atomowe i inne cuda techniki które mają na celu uśmiercać ludzi zamiast iść do przodu.

1

@Popitek12 W sensie, że chcesz od tak wybudować most 200x dłuższy niż najdłuższy istniejący most? No tak, czemu nie, brzmi banalnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?