La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

konto usunięte

2

Opinia: Patryk Kun osiągnął swój sufit w Rakowie i pewnego poziomu już po prostu nie przeskoczy. Nie będzie lepszej wersji Patryka Kuna od tej z Rakowa.

Zgadzacie się?
@HighestInTheRoom @Bartosz85 @fart @FcPortoFan1999

1

@bartas97 W Legii na pewno nie.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999
Mi się wydaje, że on poza Ekstraklasę nie wyfrunie.

1

@bartas97 Już teraz to ciężko będzie miał skoro za rok kończy 30 lat..

0

@bartas97 on już ma 29 lat, ciężko o cos wyjątkowego w tym wieku, skoro zawsze był przeciętny, nawet na tle ekstraklasy.

1

@Arden @bartas97 Jeśli w Legii sobie nie poradzi,to całkiem możliwe że wróci do Częstochowy.

0

@FcPortoFan1999
W Częstochowie wyciągnęli z niego maksa, pasował idealnie patrząc na jego atuty.

1

@Arden W Legii,to Runjaic nie potrafi go wkomponować w zespół jak to robił Papszun w Rakowie...chyba że Papszun po sezonie trafi do Legii.

0

@bartas97 Ja powiem szczerze, że spodziewałem sie więcej po Patryku tak jak napisaliście w Rakowie pieknie chodził i w meczach przed sezonem wygladal fantastycznie no chodził jak przecinak po tej lewej stronie. Sezon się rozpoczał i Patryk zgasł. Teraz wyglada jak przestraszony dzieciak. Ogromny zawód.

0

@fart Możliwe że klub go zwyczajnie przerósł.

0

@bartas97 Kun był tylko jeden.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?