- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
12
Nie będę brał odpowiedzialności za to, że ustawy, które złożyliśmy pierwszego dnia w Sejmie, blokuje Szymon Hołownia z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem - powiedział wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty, współprzewodniczący Nowej Lewicy. Czarzasty zwrócił się z apelem do liderów Trzeciej Drogi o procedowanie w Sejmie projektów dotyczących liberalizacji prawa aborcyjnego.
- Powiem panu szczerze, mam już tego osobiście dość, a moje koleżanki i koledzy z klubu i z mojej formacji również - przyznał Czarzasty.
- Nie będziemy brali na siebie tego, że ustawy, które złożyliśmy pierwszego dnia w Sejmie, dotyczące tak naprawdę prawa do własnego ciała, do aborcji do 12. tygodnia oraz depenalizacji całego procesu aborcyjnego, blokuje Szymon Hołownia z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem - podkreślił.
- Nie usłyszy pan ode mnie, że jestem przeciwko koalicji, która rządzi, ale w ramach tej demokracji walczymy o jej kształt. Nie będę brał odpowiedzialności za to, że ktoś blokuje tego typu rzeczy i trzeba to nazywać po imieniu - dodał Czarzasty
- Szymonie, Szymku, Władysławie, Władku, zagłosujcie za tym, a potem niech prezydent to zawetuje. Niech to zrobi, to nie może tak być, że są projekty składane i my po prostu tego nie robimy, bo nie robimy - dodał. [TVN24]
Swoją drogą zamrażarki sejmowej miało nie być :P
@michal26 @tomek8756 @JimMorrisonFCB @Tabaluga37 @Comentateiro
5
@Kgorecki2500 Od początku było wiadome, że pod względem światopoglądowym oni nie będą się dogadywać. Ministrowie są rozstrzeleni poglądami w cały świat.
3
@Kgorecki2500 Lewaki niech się złączą z Pisem to ciekawe co wtedy powiedzą, a tak dokładnie to samo więc niech nie fikają, bo są najmniej ważnym ugrupowaniem w Sejmie. Powrót do kompromisu i kończymy temat, bo Lewica zajmuje się zawsze nie tym co najważniejsze.
2
@Kgorecki2500 No i bardzo dobrze. Lewica zamiast powrotu do kompromisu chce za wszelką cenę ciągnąć temat dalej i robić aferę.
4
@fcbarcafan19 Swoją drogą ciekawi mnie z czego by żyła Lewica politycznie gdyby udało jej się wprowadzić tą aborcję i małżeństwa jednopłciowe
1
@Kgorecki2500 Ekoterroryzm, mieszkanie prawem , prawa wyborcze dla zwierząt i inne tego typu postulaty.