- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1634 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1634 Culés
1
Ledwie luty, a w top 5 lig emocje co do mistrzostwa zostają w zasadzie tylko w Anglii i w Niemczech. Real mistrza juz nie wypuści, PSG wiadomo, Inter tez juz z ładną zaliczką i ogólnie wyglądają najrówniej.
0
@LukaszFan Pozostaje zatem Ekstraklasa(bardzo ciekawa) liga Top5 w przyszłości,oraz liga Portugalska :)
0
@FcPortoFan1999 U nas jak zwykle "maszyna losująca" :)
0
@LukaszFan Ale dość rzadko losująca jak rok temu takiego Rakowa wygrywającego na kilka kolejek przed końcem,zwykle to idzie na noże do samego końca.
0
@FcPortoFan1999 Raków, Jaga i Śląsk z wygranymi dziś, czy za bardzo oczywiste to jest?
1
@P33ck W Ekstraklasie nie ma niczego oczywistego,ale jeśli już to Raków,Jaga i najpewniej remis Śląska z Pogonią Szczecin.Póki co,to nie jest kolejka cudów więc powinno siąść.
0
@FcPortoFan1999 Ja liczę, że Widzew się postawi.
0
@P33ck Pytanie jak ten nowy bramkarz Widzewa będzie wyglądał bo Heinrich Ravas,to już przeszłość.
0
@LukaszFan Nie takie rzeczy się w futbolu działy.
0
@FcPortoFan1999 No rok temu Raków akurat pewnego mistrza ugral, to fakt :)
0
@maroon Oczywiście, ze tak, nawet 15pkt przewagi jeszcze byloby do odwrocenia, ale na ten moment nic na to nie wskazuje, więc emocji nie ma ;)
Gdybyśmy byli w lepszej formie to jeszcze miałbym spore nadzieję, ze będziemy walczyć z Realem w tym sezonie, bo 8pkt straty(licząc, ze wygrywamy dzisiaj) to na 15 kolejek przed końcem jest do odrobienia, ale jesteśmy tak beznadziejni i przepychamy te 1 bramką albo nie przepychamy, więc na nas nie liczę. Girona tez juz drugiej tak dobrej rundy mieć nie będzie
0
@LukaszFan Zwykle to jest bitka do ostatniej kolejki o tytuł w naszej lidze.