- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2165 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2165 Culés
0
Ktoś używa pralko suszarki jako jedno i podzielilby sie opinią na temat wytrzymałosci? Słyszałem, że są podobno awaryjne, ale miejsca na dwa osobne urządzenia brak.
0
@szkudi7 Nie musisz trzymać suszarki w łazience. Wystarczy podłączenie do gniazdka.
Nie bierz pralko suszarki
0
@szkudi7 do suszenia używana jest grzałka co wpływa na niszczenie (kurczenie się) ubrań i wymaga dodatkowego poboru wody w trakcie suszenia. Jeżeli nie masz wyjścia, to już trudno, ale nie są to udane sprzęty
0
@Kozinho. @Nazio87 dziękuję wam za podpowiedzi, chodzi o to, że wejdą po zmierzeniu obie, ale cała sciana zostaje zajęta przez nie i muszę coś wykombinować np. z koszem na pranie. Doczytałem trochę i rzeczywiście odpycha mnie jako jedno urządzenie fakt, że np wypiorę 6kg, a wysusze już tylko 3 kg czy długość cyklu suszenia i prania razem.
0
@szkudi7 A nie da się ustawić jedno nad drugie,albo cos wybudować aby tak ustawić?
0
@szkudi7 i jak coś się popsuje to nie działa jedno i drugie.
Ja kosztem szafeczki na ścianie, wziąłem i pralkę i suszarkę.
Działa jak złoto.
0
@maroon da się, tylko musi wziąć Beko bo oni robią slimy
0
@maroon musiałbym przebudować pół łazienki, bo na tej samej ścianie jest połowicznie brodzik i umywalka, a na górze wisi piecyk gazowy..
0
@Nazio_87 oo, popatrzę to Beko, bo te Samsungi, które chce mają po 60 cm szerokości, a miejsca mam jakieś 135 cm xd
1
@szkudi7 bierz beko b500pro ,ogólnie Beko seria B to ich ostatnia linia,mają chyba 47 cm głębokości przy 8 kg, taką mam
Oczywiście szerokość suszarki to zawsze 60