0

@Homeopata8989 Jesli przerwa od poprzedniej pracy nie przekroczyła 30 dni, to nie musi. Poprzedni okres zatrudnienia wlicza się do tego wymogu.

0

@AxelF Tylko, że te dwa tygodnie liczy się od kolejnego tygodnia Czyli jakby złożył w poniedziałek to 2 tyg liczy się dopiero od następnego poniedziałku. Ale to tak na marginesie.

0

@tadzik447 Skoro na początek dali ci te puste zbiorniki do obsługi to wykorzystaj okazję i łap doświadczenie.

0

@michal26 Musialbym jeszcze na powtorke zerknac. Na pierwszy rzut oka wydawal sie oczywisty karny.

0

Dobrze byłoby do przerwy kontaktowego strzelic

0

@michal26 No jak nie bylo karnego? Daj spokoj.

1

@urbipl Szanowny Jarosław nadal się mądrzy w tym temacie? Już raz mu rura zmiękła przy okazji ćwiczeń rezerwy gdy się dowiedział na ile mogą go powołać.

0

@kynio302 Gdyby tylko Arabowie się zjednoczyli to Izrael zniknąłby w mgnieniu oka. Oni jednak nienawidzą się między sobą niemal tak jak nienawidzą Izraela.

0

@MESSIah16 Nie wiem czy trudniej, bo nie znam tamtejszych realiów i jak popularny jest to tam sport. Zresztą Chiny czy Indie w pilce nożnej nic nie znaczą ,a też mają z kogo selekcjonować.

1

@Hosh To żeś teraz podsumował budowlańców.

0

@MESSIah16 Ale co tu akurat ma liczba mieszkańców do tego?

3

@LM10GOAT Nigdy bym nie poszedł do telewizji aby odgrywać podobne dramy. Przecież to jest uwłaczające godności człowieka.

14

@marcin62 Po tylu latach dopiero się obudzili.

0

@szkudi7 Bo ja wiem? Swoje i tak na nim zarobili. Zresztą właśnie go z powrotem przygarnęli.

0

@szkudi7 Co oni tam w tej Borussi parol zagięli na tych zdolnych Brytoli. Sancho, Bellingham, teraz kolejny.

0

@Khajio A ten Marcin to gra z wąsikiem czy bez?

1

@norbi77 Dobrze, że z tej dwójki do Wąsika poszli bo Mariusz podobno niewierzący.

0

0

@tbas To dotyczy wszystkich polityków na całym świecie.

0

@NeKenI "Wysokość organów od ziemi - 30 cm" Nie dość,że jeździł to jeszcze muzyki można było posłuchać.

4

@Kgorecki2500 Bo takich rzeczy nie odpala się wszystkich naraz,tylko sięga po nie wtedy gdy wybija wlasne szambo albo należy coś przykryć i po cichu przepchnąć. Zawsze warto mieć cos pod ręką w razie potrzeby.

1

@VamosDeJong Beata Szydło.

0

@Kgorecki2500 15 zł za jakiś fabryczny produkt? To wolę dołożyć i kupić coś z prawdziwej manufaktury

2

@gumaz W razie potrzeby owszem.

3

@PatrychoO Paramount kręci nową cześć Więzień Labiryntu?

0

@Bykunn Z tego co się wypowiadał,to żałował że to nie była gaśnica pianowa. Był przekonany że za taką właśnie złapał.

0

@MarioVeB! Cieszę się,że się zgadzamy.

1

@Firestone Rudiger jest spoko. Szkoda że nie trafił do nas.

0

@ranger3120 W tamtych warunkach? I tak by to przetransferowano do ZSRR. Gdyby Polska znalazł się po drugiej stronie żelaznej kurtyny to byłby dziś u nas zdecydowanie inny poziom życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?