0

@Mezocyklon87 W pewnych przypadkach jest to korzystne a w innych mniej.

0

@MarioVeB! Trafiła mi się jakuś czas temu praca wojsku na niskim szczeblu jako cywil. To jaki burdel tam się dzieje w różnych zamówieniach i ogólnie to jest normalnie komedia. Taki szybki przykład to pilne zamówienie latarek na granice,a gdy żołnierz dostał do ręki to się okazało że nie ma do nich ładowarek. I tam to jest nagminne. To jest taki beton,ze to tylko zaorać

0

@Mezocyklon87 To nieudokumentowane "pod stołem" w pewnych przypadkach działało też na minus.

2

@Tabaluga37 @against_modern_football Na razie nie ma konkretnego nowego programu. To co ogłosili będą jeszcze konsultować. Potem ocenimy.

0

@marcin62 I ja miałbym placić na podobny ściek? Dziękuję Prezydencie Duda,że zablokował Pan te pieniadze na tvp.

1

@gumaz Pele, Maradona, Ronaldo Nazario.

1

@Danny Gaucho Dajesz Robercik.

1

@Danny Gaucho A co znaczą te literki R i K w nawiasach?

0

@Danny Gaucho Wikipedia podaje, że Assuncao strzelił 73 bramki. Czyli wychodzi,że prawie wszystkie z wolnych.

15

@tbas Każdy kto tak zrobi zasługuje na krytykę. Przedmówca @Bykunn chociaż wyraził swój niesmak. Dopóki będzie istniało takie podejście jak twoje,to nigdy nic się nie zmieni.

4

@LjakRoberciik Jakieś wymyślne śniadanie byś jej przyszykował,a nie ino te gierki i gierki.

1

@FCKubanczyk89 Niestety tym razem bez happy endu. Odsunęli bohatera który próbował go ratować

2

@patrix211 Gruba, pijesz?
Co ty do mnie powiedziałeś?!!?

Gruby pijesz?
Dawaj, co się głupio pytasz.

0

@Pedri16Future Coś jak kibole. Każdy ma swoje pasje i idee.

2

@Emhyr Owen był słabszy. Modrić jak najbardziej zasłużył.

32

@Ojciec5tkidzieci Teraz k---a my.

0

@marcin62 To też, ale jest szansa, że jeśli będzie miał wybór to wybierze coś co w jego mniemaniu będzie bardziej atrakcyjniejsze.

1

@Kgorecki2500 I to jest właśnie coś pięknego.

1

@agaFCB A masz zegar od temperatury płynu? Ile ci wskazuje?

0

@RoberDzik Boski Diego. Proste.

1

@Ojciec5tkidzieci I tak to się kręci od wieków.

0

@DaPidejpi To takie trochę spłycanie tematu. Ja bym to widział jednak nie jako konflikt mający na celu chronienie polityków, tylko jednak naszego centrum życiowego. Innymi słowy - chciałbyś żyć nadal w naszych nieidealnych warunkach, czy tak jak Rosjanie i Białorusini? W ich realiach?

0

@Kgorecki2500 Niejaki Żulczyk nazwał prezydenta debilem i sprawa została umorzona z powodu znikomej szkodliwości. Dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej skoro mamy precedens?
PS. Za bezpodstawne wezwanie policji można dostać mandat. Dlaczego nie płaci się także za podobne zgłoszenia, które przysparzają pracy i koszty urzędom ?

1

@NeroTFP1 Jeszcze a propo gier to podrzucam stronę z wersjami online gdzie możesz sobie przetestować różne gry przed zakupem.
https://pl.boardgamearena.com/gamelist?specificTag=30

2

@NeroTFP1 Jak na dwie to może Carcassonne.

0

@daniel32778 No nic dziwnego,skoro to dziecko zapewniało jej kasę.

0

@HighestInTheRoom Co znaczy kraj pochodzenia? Kraj urodzenia? Taki zapis raczej się nie utrzyma.

1

@Bobo25 Tak. Teraz juz widzę - rano na szybko na to zerknąłem i tak to zrozumiałem. Ale poczekajmy na konkretne zapisy bo jeszcze będa to konsultować i ile tak naprawdę będzie wynosiło to oprocentowanie,bo teraz było dalekie od tego 2% w nazwie.

1

@PatrykBarca @mekston No wiem ze tak jest. Tylko to taki paradoks trochę. Ale naprawdę warto by było rozbić to na formacje by faktycznie docenić też tych którzy pracują na tych indywidualistów.

0

@Bobo25 A to nie jest że limit dopłaty do oprocentowania tyle wynosi? Ja tak to pierwotnie zrozumiałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?