@KamQiX Mnie też. Również jestem przeciwnikiem takiej formy kary. Ale jednocześnie jestem zwolennikiem zaostrzenia kar. Powinni gnoić takich osobników do samego dna,tylko po prostu w inny sposób.
@KamQiX "No pytanie czy będą konfiskowane wszystkie samochody pijanego kierowcy czy tylko ten, który prowadził w stanie nietrzeźwości." Oczywiście ze wszystkie - a także te teściowej, wnuków i zięcia. Zresztą tak samo jest gdy morderca zabije kogoś przy użyciu noża - specjalna ekipa wpada potem do jego domu i konfiskuje tam wszystkie noże kuchenne jakie znajdą.
@Safrani Nie ma tematu - w takim przypadku auto nie przepada, no chyba że firma zarejestrowałaby auto na pracownika, ale tak przecież nikt nie robi. Auto wraca do firmy, a kierowca ma zapłacić karę o wartości samochodu.
@draxidox Już doczytałem - taki pojazd chyba nie przepada, ale pijany kierowca będzie miał zasądzoną dodatkową karę o wartości tego samochodu. Nie wiem tylko jak to jest przy współwłasności. Być może podobnie.
@HypeR Na pierwszym miejscu sól i nawet nie próbujcie tego podważyć. Kiedyś cesarz w Chinach zapytał swego kucharza jaka przyprawa jest najbardziej aromatyczna,a ten bez zastanowienia odparł,że sól. Cesarz uznał odpowiedź za arogancką i bezmyślną i kazał go ściąć,a następnie kazał gotować na dworze bez soli. Gdy potrawy straciły swój smak nadał pośmiertnie kucharzowi tytuł książęcy i polecił ustawić pomniki i posągi na jego cześć w całych Chinach.
@nioton Sugerują,że działania tej partii mogą byc sterowane z zewnątrz. Jakby nie było,to samo rzucenie takich oskarżeń powinno im trochę podciąć skrzydła. A to chyba cos więcej niż tak jak na przyklad u nas pisanie o Konfie że biorą ruskie kopiejki itd. Jakieś dowody tam chyba musiały być.
@Kinginiesta O proszę,a niedawno wielu tu chciało mi wmówić,że pies to pelnoprawny człowiek rodziny,że czuje takie same emocje jak czują je ludzie itd. itp. czy że jest na takim samym poziomie jak ludzie. Ale sądzę,że ta dyskusja pod postem o takiej tragedii skręca w niestosowne tory i niejako trywializuje to co się stało.
@Kahlua No i znowu kable do kosza. Szkoda tylko, że to nie decyduje konsument co jest dla niego lepsze tylko jakiś biurokrata któremu trzeba posmarować.
@Azrik W latach 90- tych ogólnie auta byly solidniejsze. A potem ta jakość spadła m.in. przez unijne lakiery wodorozpuszczalne. Ale wiele robią tez naprawy. Potem to wyłazi.
@Kahlua Gdyby kiedyś ujednolicono ten jak to nazwałeś "przestarzały Lighting i microUSB", to nie doczekałbys się USB-C albo musiałbyś liczyć że firmy posmarują eurokratom aby kiedyś zmienili to na lepszy nowszy standard.
0
@DLFCB Odstawić na granicę ukraińskiej żandarmerii i niech robi porządki na froncie.
0
@KamQiX Mnie też. Również jestem przeciwnikiem takiej formy kary. Ale jednocześnie jestem zwolennikiem zaostrzenia kar. Powinni gnoić takich osobników do samego dna,tylko po prostu w inny sposób.
0
@KamQiX "No pytanie czy będą konfiskowane wszystkie samochody pijanego kierowcy czy tylko ten, który prowadził w stanie nietrzeźwości." Oczywiście ze wszystkie - a także te teściowej, wnuków i zięcia. Zresztą tak samo jest gdy morderca zabije kogoś przy użyciu noża - specjalna ekipa wpada potem do jego domu i konfiskuje tam wszystkie noże kuchenne jakie znajdą.
1
@KamQiX |Kara konfiskaty ominie, ale i tak wtedy zapłaci karę o wartości samochodu (albo i nie zapłaci i wtedy komornik się z tym bedzie bujał).
1
@(L)iBarca Mogli to ubrać w ".."
1
@Safrani Nie ma tematu - w takim przypadku auto nie przepada, no chyba że firma zarejestrowałaby auto na pracownika, ale tak przecież nikt nie robi. Auto wraca do firmy, a kierowca ma zapłacić karę o wartości samochodu.
1
@Bykunn Tzn. to 0,2 to jest we krwi. W wydychanym powietrzu to jakoś inaczej się liczy. Cukierek we krwi chyba i tak nic nie wykaże.
1
@Bykunn Chyba jednak jest 0,2 promila.
7
@draxidox Już doczytałem - taki pojazd chyba nie przepada, ale pijany kierowca będzie miał zasądzoną dodatkową karę o wartości tego samochodu. Nie wiem tylko jak to jest przy współwłasności. Być może podobnie.
3
@draxidox A jak rozwiązali kwestie współwłasności czy sytuacje gdy ktoś jedzie czyimś autem?
0
@MESSIah16 Niestosowne zachowanie.
9
@MESSIah16 Swego czasu ruskie służby same organizowały zamachy w Rosji by je zwalić na Czeczenów. To działa na niekorzyść zamachowców.
1
@Whippedcream Tylko patroni mają taką możliwość.
0
@draxidox Reakcja nad wymiar spokojna.
18
"Jeden z najlepszych transferów w historii Barcelony Matheus Fernandes zmienił barwy klubowe." Najlepszych xD.
0
@HypeR Na pierwszym miejscu sól i nawet nie próbujcie tego podważyć. Kiedyś cesarz w Chinach zapytał swego kucharza jaka przyprawa jest najbardziej aromatyczna,a ten bez zastanowienia odparł,że sól. Cesarz uznał odpowiedź za arogancką i bezmyślną i kazał go ściąć,a następnie kazał gotować na dworze bez soli. Gdy potrawy straciły swój smak nadał pośmiertnie kucharzowi tytuł książęcy i polecił ustawić pomniki i posągi na jego cześć w całych Chinach.
1
@Compadre Chomikuj.
0
@nioton Sugerują,że działania tej partii mogą byc sterowane z zewnątrz. Jakby nie było,to samo rzucenie takich oskarżeń powinno im trochę podciąć skrzydła. A to chyba cos więcej niż tak jak na przyklad u nas pisanie o Konfie że biorą ruskie kopiejki itd. Jakieś dowody tam chyba musiały być.
0
@KrisVEB81 A ile ma?
0
@nioton Poczytaj ze zrozumieniem.
2
@Rust_Cohle Rzuciłeś wyzwanie,że będziesz obserwował użytkownika w zamian za to co ci zaoferuje.
2
@Rust_Cohle No widzisz. Ja pamiętałem.
2
@Kinginiesta O proszę,a niedawno wielu tu chciało mi wmówić,że pies to pelnoprawny człowiek rodziny,że czuje takie same emocje jak czują je ludzie itd. itp. czy że jest na takim samym poziomie jak ludzie. Ale sądzę,że ta dyskusja pod postem o takiej tragedii skręca w niestosowne tory i niejako trywializuje to co się stało.
1
@Rust_Cohle Jakby co to jesteśmy kwita.
5
@Rust_Cohle - La Rambla bez niego nie była taka sama.
0
@dominox1998 No mogą. No i co to zmienia? Tragedia się juz stała i co najmniej 3 ludzkie życia złamane.
1
@gumaz Pier..ona bestia. Współczuję rodzinie. Aż ciężko sobie wyobrazić co przeżywają.
1
@Kahlua No i znowu kable do kosza. Szkoda tylko, że to nie decyduje konsument co jest dla niego lepsze tylko jakiś biurokrata któremu trzeba posmarować.
1
@Azrik W latach 90- tych ogólnie auta byly solidniejsze. A potem ta jakość spadła m.in. przez unijne lakiery wodorozpuszczalne. Ale wiele robią tez naprawy. Potem to wyłazi.
0
@Kahlua Gdyby kiedyś ujednolicono ten jak to nazwałeś "przestarzały Lighting i microUSB", to nie doczekałbys się USB-C albo musiałbyś liczyć że firmy posmarują eurokratom aby kiedyś zmienili to na lepszy nowszy standard.