@konrad1661 Taki zakaz w obecnych czasach jest bezcelowy,choć pewnie trochę ograniczy stosowanie. Przez internet mozna nabyc,więc malolaty i tak znajdą sposób a ktoś na tym zarobi.
@tbas Jeździłem kilka razy Oplem Grandland X. Nie wiem czy tam jest głosowe sterowanie. Gdyby to było moje auto to bym pewnie znał wszystko od podszewki.
@hayek Chore podejście. Idea zbiórek charytatywnych polega na altruizmie i dobrowolności a nie na wymuszaniu psychicznym. Całkowite wypaczenie tej idei. Mogli w tym przypadku w zamian wymyślić zrobienie jakiegoś prezentu własnoręcznie a nie wymuszanie kasy.
@Kamilos84 Oby wzięli to motto do serca na cały rok i spadli z ligi. PS - miałem w tym roku odpuścić strzelanie,ale skoro nagle wszędzie promują to aby nie strzelać to jednak sięgnałem do kieszeni na pohybel im wszystkim.
@marcin62 Mówisz o latach obecnych. Ale jakoś Azjaci, Arabowie, Europejczycy i ludy Ameryki Płd. i Środk. potrafiły na przestrzeni wielu wieków stworzyć wielkie cywilizacje. Jakoś dziwnym trafem to m.in. w Afryce nic im się nie udało. A jeśli już to tylko na terenach akurat na styku z Azją i Europą.
@FcPortoFan1999 Jak to mówią - prezydentem na jedną kadencję może zostac każdy. Ale tyle lat utrzymać się na szczycie (z przerwa na premierowanie) to jednak byle kto nie potrafi.
@pioz123 No to jak masz spokój to po co poruszasz ten temat? Widocznie juz w twojej okolicy małolaty wyrosły z takich rozrywek. I przede wszystkim ja bym jeszcze rozróżnił fajerwerki na które fajnie popatrzeć od jakichś petard hukowych,które zapewne masz na myśli. Choć mnie te petardy huczące znienacka też czasem irytują,to jednak po chwili macham na to ręką,bo kiedyś za dzieciaka też sprawiało to jakąś frajdę.
@pioz123 Oj tam idiotów. W 90 procentach przypadków jak nie więcej to nieletnim to sprawia frajdę. Potem się z tego wyrasta. Znam gorsze przypadki robienia głupot w tym wieku.
@pioz123 No bo nie zrozumiem i tyle. Tak jak nie rozumiem wielu ludzi z jakąś pasją. Dopóki mi nie utrudniają z jej powodu życia to nie stanowi to dla mnie problemu.
2
@tomek8756 Dawał twarz propagandzie. A Orłoś to nie dawał?
0
@Seba_89_ To się w porę obudzili.
1
@tomek8756 Nie.
1
@NeroTFP1 A znasz historię niejakiego Pierre Doigt'a?
0
@Adran360 No ale co to w ogóle oznacza?
0
@konrad1661 Taki zakaz w obecnych czasach jest bezcelowy,choć pewnie trochę ograniczy stosowanie. Przez internet mozna nabyc,więc malolaty i tak znajdą sposób a ktoś na tym zarobi.
0
@tbas Jeździłem kilka razy Oplem Grandland X. Nie wiem czy tam jest głosowe sterowanie. Gdyby to było moje auto to bym pewnie znał wszystko od podszewki.
0
@Pitinho Akurat sa za to jakieś kary,ale przeciez to nie do wyegzekwowania,bo ciężko kogoś złapać na goracym uczynku.
0
@tbas No tak - ale tam wszystko intuicyjnie się robi nawet bez patrzenia. Najgorzej jest gdy się wsiada w inne auto.
0
@RichardWinters Dokładnie - za używanie telefonu podczas jazdy są mandaty a absorbujące uwagę fabryczne tablety już nikomu nie przeszkadzają
1
@hayek Chore podejście. Idea zbiórek charytatywnych polega na altruizmie i dobrowolności a nie na wymuszaniu psychicznym. Całkowite wypaczenie tej idei. Mogli w tym przypadku w zamian wymyślić zrobienie jakiegoś prezentu własnoręcznie a nie wymuszanie kasy.
0
@MesQueUnClub_87 Albo do momentu gdy przejmie ich inny wlaściciel.
2
@FCB_dimiC Daj spokój - rzecznik coś nie w sosie dzisiaj. Chyba trafił mu się dyżur w ambasadzie i z sylwka nici.
1
@Kamilos84 Oby wzięli to motto do serca na cały rok i spadli z ligi.
PS - miałem w tym roku odpuścić strzelanie,ale skoro nagle wszędzie promują to aby nie strzelać to jednak sięgnałem do kieszeni na pohybel im wszystkim.
0
@MesQueUnClub_87 Owszem jest. Nie bądź naiwny.
1
@Faro Tomb rajder oczywiście
1
@marcin62 Mówisz o latach obecnych. Ale jakoś Azjaci, Arabowie, Europejczycy i ludy Ameryki Płd. i Środk. potrafiły na przestrzeni wielu wieków stworzyć wielkie cywilizacje. Jakoś dziwnym trafem to m.in. w Afryce nic im się nie udało. A jeśli już to tylko na terenach akurat na styku z Azją i Europą.
1
@Comentateiro Wszystko spoko. Tylko co tam robi ten trzeci kawałek materiału? Serio jest tam potrzebny?
0
@MESSIah16 Sami sportowcy. Ależ dokonania ciemnoskórej rasy. A gdzie naukowcy,politycy i jakieś prawdziwe autorytety?
1
@Popitek12 Jeśli to typ który ciągle tylko porusza temat polityki to bym odpuścił. W sumie nieważne jaką opcję by popierał.
2
@FcPortoFan1999 Jak to mówią - prezydentem na jedną kadencję może zostac każdy. Ale tyle lat utrzymać się na szczycie (z przerwa na premierowanie) to jednak byle kto nie potrafi.
0
Komentarz usunięty
0
@Adran360 Dlaczego pieseł a nie pies? Skad to się w ogóle wzięło?
0
@MESSIah16 Myślę,że jednak odebrał lekcję i nie będzie następnego razu. Za dużo ma do stracenia.
1
@Pawel13sz dwadzieścia sześć
0
@Khajio A dlaczego mieszasz do tego współistnienie? Można żyć bez związków ze społeczeństwem.
1
@pioz123 No to jak masz spokój to po co poruszasz ten temat? Widocznie juz w twojej okolicy małolaty wyrosły z takich rozrywek. I przede wszystkim ja bym jeszcze rozróżnił fajerwerki na które fajnie popatrzeć od jakichś petard hukowych,które zapewne masz na myśli. Choć mnie te petardy huczące znienacka też czasem irytują,to jednak po chwili macham na to ręką,bo kiedyś za dzieciaka też sprawiało to jakąś frajdę.
1
@pioz123 Oj tam idiotów. W 90 procentach przypadków jak nie więcej to nieletnim to sprawia frajdę. Potem się z tego wyrasta. Znam gorsze przypadki robienia głupot w tym wieku.
0
@pioz123 No bo nie zrozumiem i tyle. Tak jak nie rozumiem wielu ludzi z jakąś pasją. Dopóki mi nie utrudniają z jej powodu życia to nie stanowi to dla mnie problemu.
0
@kamyk_23 Twoja żona to ma fantazję.