@Kazragore Takie coś znalazłem w artykule Faktu - "Otóż niewiele osób wie, że na ulicy Wiejskiej, niedaleko Sejmu funkcjonuje Kancelaria Prezydenta RP. Prowadzi ona również stołówkę, kilka lat temu była ona bardziej ceniona wśród posłów, niż sejmowa."
@MarioVeB! Czy to jakis jednorazowy wydatek? Czy wydatki reprezentacyjne na różne imprezy rozłozone w jakims czasie? Edit - przecież to umowa na 3 lata. Czy to taka szokująca kwota?
@Faro Producenci nigdy tego nie stworzą,ale dziwne że jeszcze nikt nie stworzył odpowiedniego oprogramowania, które możnaby zainstalować w telewizorze albo jakiegoś dekodera do tego celu.
@konrad1661 Zawetował ustawę okołobudżetową. Ustawy budżetowej nie może zawetować. Edit - na razie nawet niczego nie zawetował,a tylko to zapowiedział.
0
@Borneo Cięzko się odnieśc do argumentów,których nie da się rozczytać i zrozumieć.
0
@Kazragore Takie coś znalazłem w artykule Faktu - "Otóż niewiele osób wie, że na ulicy Wiejskiej, niedaleko Sejmu funkcjonuje Kancelaria Prezydenta RP. Prowadzi ona również stołówkę, kilka lat temu była ona bardziej ceniona wśród posłów, niż sejmowa."
5
@MarioVeB! Czy to jakis jednorazowy wydatek? Czy wydatki reprezentacyjne na różne imprezy rozłozone w jakims czasie?
Edit - przecież to umowa na 3 lata. Czy to taka szokująca kwota?
2
@draxidox Gruba , pijesz?
-Jak ty do mnie powiedzialeś?!!?!!
- Gruby, pijesz?
- Dawaj.
To są te detale.
0
@Borneo No boli. A co to ma do twego pisania?
0
@mekston A potem było za późno. Bardzo kosztowna pomyłka.
1
@Szreko Ale kiedyś to inaczej smakowały. Głównie dzięki temu,że jednak rzadziej byly na codzień.
0
@Borneo Nie pij tyle,bo w literki juz nie trafiasz.
0
@Cotutajsiedzieje Nie rozumiem dlaczego on go nie faulował od razu.
0
@BorzyKrzys Piękna historia najlepiej w dziejach opisująca cały absurd wojen.
1
@macio_944 Myślę,że jednak jutro z Aston Villa wygrają,pomimo iż to się wydaje niewykonalne.
0
@Kamilos84 Tylko obie prywatne
7
@tomek8756 I oto kolejny powód dla którego za wszelka cenę musimy walczyć o istnienie gotówki.
0
@Culers No to się wyłam i zacznij od siebie. Powiedz coś ponad oklepane formułki.
0
@Culers Nie każdy.
0
@Wojcio Ale z ta chanuką w Sejmie to kto to widział.
2
@AdiKingu96 Irytujący?
3
@Criss18Barca Miałem nie strzelać,bo szkoda kasy,ale jesli powstają podobne akcje to w szczytnym celu jednak warto trochę wydać.
0
@Chada I tak powinno być.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AFA90 Ładna byla ta pasterka?
0
@Kondziubarca Piękne by to było.
1
@Faro Producenci nigdy tego nie stworzą,ale dziwne że jeszcze nikt nie stworzył odpowiedniego oprogramowania, które możnaby zainstalować w telewizorze albo jakiegoś dekodera do tego celu.
0
@AdiKingu96 Pewnie,że trzeba się czasem odstresować. Tylko w jaki niby sposób alkohol miałby w tym pomóc?
0
@fotohobby Wolałbym spędzić je sam na bezludnej wyspie niż z kimś kto ciągle kłamie prosto w twarz.
1
@macio_944 Podczas gdy inni zajmują się blahostkami, ktoś musi zachować zimną krew i pamiętać o priorytetach.
0
@michal26 Rzecz gustu.
0
@clyde U nas jest biało,więc nie jest źle. Bywało gorzej.
4
@Kubox W innych krajach nie ma premii,tylko dają słuchawki za 1700 zł.
1
@konrad1661 Zawetował ustawę okołobudżetową. Ustawy budżetowej nie może zawetować.
Edit - na razie nawet niczego nie zawetował,a tylko to zapowiedział.