0

@Borneo Cięzko się odnieśc do argumentów,których nie da się rozczytać i zrozumieć.

0

@Kazragore Takie coś znalazłem w artykule Faktu - "Otóż niewiele osób wie, że na ulicy Wiejskiej, niedaleko Sejmu funkcjonuje Kancelaria Prezydenta RP. Prowadzi ona również stołówkę, kilka lat temu była ona bardziej ceniona wśród posłów, niż sejmowa."

5

@MarioVeB! Czy to jakis jednorazowy wydatek? Czy wydatki reprezentacyjne na różne imprezy rozłozone w jakims czasie?
Edit - przecież to umowa na 3 lata. Czy to taka szokująca kwota?

2

@draxidox Gruba , pijesz?
-Jak ty do mnie powiedzialeś?!!?!!

- Gruby, pijesz?
- Dawaj.


To są te detale.

0

@Borneo No boli. A co to ma do twego pisania?

0

@mekston A potem było za późno. Bardzo kosztowna pomyłka.

1

@Szreko Ale kiedyś to inaczej smakowały. Głównie dzięki temu,że jednak rzadziej byly na codzień.

0

@Borneo Nie pij tyle,bo w literki juz nie trafiasz.

0

@Cotutajsiedzieje Nie rozumiem dlaczego on go nie faulował od razu.

0

@BorzyKrzys Piękna historia najlepiej w dziejach opisująca cały absurd wojen.

1

@macio_944 Myślę,że jednak jutro z Aston Villa wygrają,pomimo iż to się wydaje niewykonalne.

0

@Kamilos84 Tylko obie prywatne

7

@tomek8756 I oto kolejny powód dla którego za wszelka cenę musimy walczyć o istnienie gotówki.

0

@Culers No to się wyłam i zacznij od siebie. Powiedz coś ponad oklepane formułki.

0

@Culers Nie każdy.

0

@Wojcio Ale z ta chanuką w Sejmie to kto to widział.

2

@AdiKingu96 Irytujący?

3

@Criss18Barca Miałem nie strzelać,bo szkoda kasy,ale jesli powstają podobne akcje to w szczytnym celu jednak warto trochę wydać.

0

@Chada I tak powinno być.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AFA90 Ładna byla ta pasterka?

0

@Kondziubarca Piękne by to było.

1

@Faro Producenci nigdy tego nie stworzą,ale dziwne że jeszcze nikt nie stworzył odpowiedniego oprogramowania, które możnaby zainstalować w telewizorze albo jakiegoś dekodera do tego celu.

0

@AdiKingu96 Pewnie,że trzeba się czasem odstresować. Tylko w jaki niby sposób alkohol miałby w tym pomóc?

0

@fotohobby Wolałbym spędzić je sam na bezludnej wyspie niż z kimś kto ciągle kłamie prosto w twarz.

1

@macio_944 Podczas gdy inni zajmują się blahostkami, ktoś musi zachować zimną krew i pamiętać o priorytetach.

0

@michal26 Rzecz gustu.

0

@clyde U nas jest biało,więc nie jest źle. Bywało gorzej.

4

@Kubox W innych krajach nie ma premii,tylko dają słuchawki za 1700 zł.

1

@konrad1661 Zawetował ustawę okołobudżetową. Ustawy budżetowej nie może zawetować.
Edit - na razie nawet niczego nie zawetował,a tylko to zapowiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?