- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
2
Z którym politykiem chcielibyście spędzić święta ?
"Polacy wskazali, z którym politykiem chcieliby spędzić święta. Na podium znalazł się marszałek Sejmu Szymon Hołownia z 15,6 proc. głosów, za nim uplasował się prezydent Andrzej Duda z wynikiem 9 proc. Ostatnie miejsce w czołówce przypadło premierowi Donaldowi Tuskowi, z którym święta chciałoby spędzić 7,5 proc. respondentów. 38 proc. ankietowanych wskazało, że nie chcieliby świętować "z żadnym politykiem".
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-z-kim-polacy-chcieliby-spedzic-swieta-znaczna-przewaga-jedne,nId,7229023#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome"
Ja w sumie...
Jak sympatyzuję z Hołownią to przychylam się do Świąt bez polityki (i polityków) w domu...
7
@fotohobby Hołownia to wolalby z nielegalnymi imigrantami.
3
@fotohobby z żadnym. Po co mi kłamca przy stole?
3
@fotohobby Z Tuskiem, tylko nie znam niemieckiego.
1
@fotohobby Szczerze to z żadnym bo i po co? Ale jeśli już musiałbym to z Marszałkiem Sejmu Szymonem Hołownią.
1
@fotohobby Jak w ogóle można sympatyzować z którąś z tych hien. Sory hienki za pocisk.
Żeby to robić to naprawdę trzeba mieć IQ karpia. Sory karpiki.
1
@tristan87 trochę TVPis zaleciało :)
2
@fotohobby Miało zalecieć:)
1
@fotohobby Z prezydentem Kwaśniewskim
4
@tadzik447 Nie wytrzymałbyś tempa.
2
@tristan87 W kanałach mają takie tempo, że Olek miałby problem.
2
@tristan87 W sumie warto takie suchary wyciągać, paskowy na L4... :)
0
@fotohobby Wolałbym spędzić je sam na bezludnej wyspie niż z kimś kto ciągle kłamie prosto w twarz.