0

Grzegorz pewnie chętnie by zszedł z zarobków. Do tego Lewy w skladzie...

1

@Ojciec5tkidzieci 3 złote na godzinę dawały wtedy 3 Marsy. Obecnie ile ich można kupić? 7-8?

1

@Yakoob Trwam i Radio Maryja. Radio Wnet.

2

@Comentateiro Z tego co mówią przedstawiciele "demokratycznych" partii to nie chodzi tu w ogóle o zachowanie Bosaka podczas pełnienia funkcji wicemarszałka tylko o to, że Konfederacja zbyt słabo zareagowała wobec Brauna. Generalnie jest to taka zagrywka z ich strony - "kto się ugnie". Z racji tego że mają tę większość to albo go odwołają pod tym pretekstem,albo Konga się ugnie czym pokażą Konfederacji miejsce w szeregu i też zbiją na tym trochę punktów.

12

@Comentateiro Ale co takiego zrobił Bosak? Mało podano przykładów gdy przedstawiciele tych "demokratycznych" partii także łamali standardy? Nikt ich potem nie szantażował w tak jawny i skandaliczny sposób jak to robią teraz. Nie rozumiem jak można przyzwalać na podobne rzeczy. Mają coś do Brauna to niech mu odbiorą immunitet i sąd niech go osądzi. Co ma Bosak do tego?

4

@Kgorecki2500 Czyli "demokratyczna" większość sejmowa de facto usunie całą opozycję z prezydium Sejmu. Bo albo im się nie podoba ich przedstawiciel, albo nie ulegają ich szantażowi i nie robią czegoś pod ich dyktando.

1

@Encore Ależ to jest debilny sposób na zarabianie kasy.

0

@hayek Nie mogli jakiejś panienki wyznaczyć do tego zadania,a nie facet ich maca?

0

@GeneralXavi "W ogóle płaczę na samą myśl o obecnie dorastającym pokoleniu." I te niezmienne zdanie od stuleci powtarzane przez wszystkich 40-50 latków.

0

@Pawel13sz Pewnie w jakimś Kauflandzie, Biedronce albo w Lidrze.

1

@Popitek12 Portugalia nie wygrała na razie mundialu.

0

@RosjaninBut Jeśli to nie clickbait i nienwypowiedź wyrwana z kontekstu,to gęste ha tfu w stronę tego osobnika. Powinien odpowiedzieć z całą surowością za takie skandaliczne słowa.

0

@tbas Ma szczęście,że gra w lidze w której tytuł mistrza parzy wszystkie inne drużyny i nikt nie potrafi wykorzystać ich potknięć,bo sami się potykają o wlasne nogi.

0

@jacobFCB Choćby temperatura zamarzania wody.

0

@Kgorecki2500 No to teraz będa grali tak jak im zagrają. A to dopiero początek bratania się z banda czworga. Jak ich przeczołgają przez tę kadencję to nie będzie z nich czego zbierać.

0

@Kgorecki2500 Podobne szantaże są niepoważne i tyle.A Bosaki i Mentzeny niech teraz piją to co nawarzyli sobie tym że nie stanęli murem za Braunem.

0

@TR3YWAY Marcin pozamiatał. Niejaki dziki trener moze się uczyć jak bez darcia mordy zmiażdzyć system przekazem.

5

Co ten Inter. Od finału LM przegrali tylko jeden mecz z Sassuolo we wrzesniu. Warto przypomnieć,że nieco ponad rok temu ich trener wisiał na włosku.

3

"João Félix to po pierwsze nie jest zawodnik Barcelony,". A co to ma do rzeczy?

0

@AlexDark00 Weź już się nie tłumacz.

0

@Encore Swoją drogą to jesli mu się to uda to powinien podziękować potem Lewemu, bo przetarł mu szlak i pewnie spotkałby go mniejszy hejt w niemczech za pobicie rekordu ich bożka Gerka

2

@AlexDark00 Kij z psychofanami Lewego. Najważniejsze, że jego hejterzy są w siódmym niebie i nie zważają na fakt, że przez to ich klub,któremu rzekomo kibicują także jest w dołku.

0

@P33ck Liczę na psg. Byłby ciekawy pojedynek z naprawdę wielkim ładunkiem emocjonalnym

0

@Messibestplayerintheworld Zarówno Tito jak i Pep nie przychodzili tu jako trenerzy z TOP-u. Enrique zaś przyszedł po Romie, a Motta jeśli wykręci dobry wynik w Bolognii to też według mnie byłoby dla niego dobrą rekomendacją. No i przede wszystkim to nasz chłop. Oprócz niego to ewentualnie Marquez, ale Serie A to jednak lepsze przetarcie niż Barca B.

0

A co myślicie aby kiedyś po Xavim przyszedł do nas niejaki Thiago Motta? W Bologni chyba na razie robi wynik ponad stan.

6

A ci Żymianie już nawet sami zabijają swoich. Dziwne że tego nie zatuszowali i nie zwalili na Hamas - https://www.wprost.pl/amp/11516965/fatalna-pomylka-izraelskiego-wojska-zgineli-zakladnicy-hamasu.html

0

@koksik2700 To Zidane miał kiedys włosy?

2

@Kitek1640 No to rzeczywiście piękne te twoje kibicowanie skoro jest ci wstyd.

0

@Sewren122 Czyli kto niby?

0

@FCB_dimiC Numer silnika. Kiedyś to była istotna sprawa bo jak kupiłeś z wymienionym to potem miałeś problem. Każdy to sprawdzał przy zakupie. Obecnie też silniki są numerowane - pierwszy z brzegu artykuł
"Jeśli chcemy poznać numer silnika, który aktualnie znajduje się w naszym aucie, na próżno szukać go w dowodzie rejestracyjnym. Możemy jednak znaleźć go w książeczce serwisowej lub bezpośrednio na samym silniku."
Tu masz na jednym zdjęciu pod kodem silnika jego numer seryjny - https://sklep.czescibrzesko.pl/pl/p/Silnik-Peugeot-307-1.6-Benzyna-Kod-silnika-NFU-10FX7T/40651

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?