@Jonyx To takie trochę dziwne - a jak ktoś pracuje w tym czasie to co? Traci tę "promocję"? Jak pielęgniarka czy ktoś kto pomaga potrzebującym i nie może się oderwać od tej pomocy na chwilę modlitwy to ma być poszkodowany/-a?
@Barca2022 A jak to wyegzekwować? Kary których nie da się wyegzekwować rodzą skutek zupełnie odmienny od zamierzonego. Moim zdaniem już lepsza byłaby przymusowa praca na rzecz zwierząt.
@MesQueUnClub_87 Cudowna jest ta nadinterpretacja czyichś wypowiedzi. Napisałem tylko o karze więzienia. W polskim prawodawstwie są też inne rodzaje kar. Ja bym to rozróżnił w kodeksie właśnie w zależności od kwestii tego kto jest właścicielem. Bo inaczej nadajemy pewną podmiotowość prawną zwierzętom,a z tym się nie zgadzam. Karanie za wyrządzenie krzywdy cudzemu zwierzęciu byłoby natomiast rozumiane jako wyrządzenie krzywdy jego właścicielowi.
@Jakchcesz Nie no inaczej - YT bierze kasę od ludziaby nie mieli reklam a jak ci im nie chcą płacić to płacą za nich firmy od reklam. No i ci ludzie - ale nie pieniędzmi tylko swoim czasem.
@mrboom Jak dekodery to pewnie tak - ale chodzi mi o telewizję naziemną. Telewizory smart też pewnie zbierają takie informacje, ale niekoniecznie te dane muszą trafiać do tych instytucji które mierzą oglądalność.
@HighestInTheRoom A w jaki sposób to pomoże? Bo rozumiem,że chodzi o ogladalność,ale przecież oni ja mierzą w grupie badanej,która posiada specjalne urządzenia,a nie u wszystkich. Albo inaczej - skąd Polsat czy instytucja która sporządza wyniki oglądalności wie co u mnie w domu się ogląda a co nie?
@barcanawieki Ciekawe co na to sekta? Jak wielu o tym pisało i krytykowało, to go bronili. Jakie fikołki teraz wymyślą aby dalej to bronić? Plus dla Messiego za to że się trochę pokajał.
@Kilotopy A dla mnie błędy i emocje jakie po meczu budzą złe decyzje sędziów to nieodłączny element tego sportu. Oczywiście chodzi mi o typowe ludzkie pomyłki a nie o celowe krzywdzenie czy korupcję. Ale na to są sposoby - niekoniecznie technologia, która też nie jest doskonała.
@ranger3120 Raczej bym omijał tę aptekę,bo takie nachalne podkreślanie atrybutów tej magister farmacji mogą budzić podejrzenia że i na studiach je wykorzystywała....
0
@Jonyx To takie trochę dziwne - a jak ktoś pracuje w tym czasie to co? Traci tę "promocję"? Jak pielęgniarka czy ktoś kto pomaga potrzebującym i nie może się oderwać od tej pomocy na chwilę modlitwy to ma być poszkodowany/-a?
0
@DonMatteo901 Jednego jej życzę - aby kiedyś w życiu zaznała prawdziwego głodu. Inaczej będzie wtedy śpiewać.
1
@FCB_dimiC W sumie ciężko powiedzieć,bo już nie pamiętam kiedy się uśmiechałem.
1
@Barca2022 A jak to wyegzekwować? Kary których nie da się wyegzekwować rodzą skutek zupełnie odmienny od zamierzonego. Moim zdaniem już lepsza byłaby przymusowa praca na rzecz zwierząt.
0
@MesQueUnClub_87 Cudowna jest ta nadinterpretacja czyichś wypowiedzi. Napisałem tylko o karze więzienia. W polskim prawodawstwie są też inne rodzaje kar. Ja bym to rozróżnił w kodeksie właśnie w zależności od kwestii tego kto jest właścicielem. Bo inaczej nadajemy pewną podmiotowość prawną zwierzętom,a z tym się nie zgadzam. Karanie za wyrządzenie krzywdy cudzemu zwierzęciu byłoby natomiast rozumiane jako wyrządzenie krzywdy jego właścicielowi.
0
@tristan87 Mam nadzieję że to kolejny żart dowcipnisia Sławka.
1
@Sulimo A czymże to się różni , poza sztucznie wykreowanym odrębnym statusem niektórych gatunków zwierząt?
0
@Sulimo Karę więzienia za takie czyny ograniczyłbym do tych przypadków w których ktoś wyrządzi krzywdę cudzemu zwierzęciu. Tyle w tym temacie
1
@MesQueUnClub96 Starcie ZIdane - Materazzi. Nic tego nie przebije.
0
@escarabajo A skąd tu taka sympatia do byłego reprezentanta Realu?
1
Na google chrome na telefonie też komuś rozjeżdża się strona rambli czy tylko u mnie?.
3
@draxidox Trochę podobna do Mentzena.
1
@ludnek Nie strasz, nie strasz, bo się ...
0
@Encore Jamie ma pełną rację.
0
@Jakchcesz Nie no inaczej - YT bierze kasę od ludziaby nie mieli reklam a jak ci im nie chcą płacić to płacą za nich firmy od reklam. No i ci ludzie - ale nie pieniędzmi tylko swoim czasem.
0
@avanes No i kiedy to w końcu było naprawdę?
0
@jacobFCB Dziupli szukasz czy legalny interes?
1
@Montjuic Czyli jak ofiara dokona zemsty na sprawcach to też złożą to na karb frustracji wynikłej z tego doświadczenia?
2
@jakub1906 Albo ustawka aby zwiększyć zasięgi i by ktos na La Rambli to skomentował.
0
@mrboom Jak dekodery to pewnie tak - ale chodzi mi o telewizję naziemną. Telewizory smart też pewnie zbierają takie informacje, ale niekoniecznie te dane muszą trafiać do tych instytucji które mierzą oglądalność.
0
@HighestInTheRoom A w jaki sposób to pomoże? Bo rozumiem,że chodzi o ogladalność,ale przecież oni ja mierzą w grupie badanej,która posiada specjalne urządzenia,a nie u wszystkich. Albo inaczej - skąd Polsat czy instytucja która sporządza wyniki oglądalności wie co u mnie w domu się ogląda a co nie?
0
@barcanawieki Ciekawe co na to sekta? Jak wielu o tym pisało i krytykowało, to go bronili. Jakie fikołki teraz wymyślą aby dalej to bronić? Plus dla Messiego za to że się trochę pokajał.
0
@macio_944 Przeciez to kobieta,nie?
0
@Kilotopy A dla mnie błędy i emocje jakie po meczu budzą złe decyzje sędziów to nieodłączny element tego sportu. Oczywiście chodzi mi o typowe ludzkie pomyłki a nie o celowe krzywdzenie czy korupcję. Ale na to są sposoby - niekoniecznie technologia, która też nie jest doskonała.
0
@ranger3120 Raczej bym omijał tę aptekę,bo takie nachalne podkreślanie atrybutów tej magister farmacji mogą budzić podejrzenia że i na studiach je wykorzystywała....
0
@Mario96w Ale bez przycisków z nokii to juz nie to samo.
0
@FanBarcYxD Zwiastun czego?
6
To już idzie za daleko.
0
@Pedri16Future Żółtek? Top Menelowe plus.
0
@BorzyKrzys Czekam z niecierpliwością bo uwielbiam zimowe klimaty.