@MesQueUnClub96 Weź już się nie dołuj. Relacje towarzyskie sa przereklamowane. I tak koniec końców kazdy samotnie odchodzi z tego świata. Nie warto się takimi bzdurami w ogóle przejmować
@MarioVeB! Piszesz o tej jednej sprawie - ok. Ja też patrzę przez palce na tę szumną propagandę Konfy,ale tak patrząc bardziej ogólnie to dalej będzie rozdawnictwo i podwyżki podatków.
@MarioVeB! Dlaczego więc nikt nie zakłada cięcia wydatków? Zamiast tego rozdają dalej - tu in vitro, tam coś innego, zaraz wzrośnie 500 plus - przecież mogą to zablokować
@Bykunn A co do tego mają panele? W dzień z reguły jesteś poza domem,a ładujesz auto wieczorem i nocą. A nowe reguły rozliczania prosumentów są niekorzystne dla takich osób.
@tbas Czyli klasycznie - podziel społeczeństwo na grupy,bo wtedy mniej ludzi będzie się buntować,a druga grupa nawet to poprze. A potem zajmiemy się resztą.
@Kgorecki2500 Szwedzi mieli taki "program Zero". I dał on niezłe efekty. A nie wymyślali takich bzdur,tylko inwestowali w bezpieczne drogi i surowo egzekwowali ograniczenia prędkości, z tego co pamiętam.
@Faro Ostatnio zapadł mi w pamięć Bullet train. Choć powiem,że raz zacząłem oglądać i po chwili przerwałem z myślą - co za syf. No ale po jakimś czasie odpaliłem ponownie i tym razem mnie wciągnął i się spodobał.
0
@Katalończyk 99 No i dobrze. Ważne że zdrowy.
0
Warto też rozważyć w przyszłosci Sylvinho i Marqueza.
1
@MesQueUnClub96 Weź już się nie dołuj. Relacje towarzyskie sa przereklamowane. I tak koniec końców kazdy samotnie odchodzi z tego świata. Nie warto się takimi bzdurami w ogóle przejmować
3
@matirix20 Labirynt, albo Pogorzelisko. Ten ostatni miażdży,ale nie wiem czy jest na tych platformach.
0
@MarioVeB! Piszesz o tej jednej sprawie - ok. Ja też patrzę przez palce na tę szumną propagandę Konfy,ale tak patrząc bardziej ogólnie to dalej będzie rozdawnictwo i podwyżki podatków.
3
@MarioVeB! Dlaczego więc nikt nie zakłada cięcia wydatków? Zamiast tego rozdają dalej - tu in vitro, tam coś innego, zaraz wzrośnie 500 plus - przecież mogą to zablokować
1
@ranger3120 Już raczej nie. Ostatnio zjechał Bosaka i Mentzena,za to że za bardzo próbują zbliżyć się do mainstreamu. Teraz bardziej wspiera Brauna.
2
@kynio302 Jedni warci drugich. Pomijając przyczyny i genezę konfliktu to absolutnie niczym się od siebie nie różnią.
0
@ludnek Jak ty nie wiesz kto był trenerem kiedy odszedł Griezmann i z jakich powodów odszedł to już lepiej nic nie pisz na ten temat.
0
@arasz1819 Z tego można jak najbardziej. Gdyby Bóg chciał inaczej, to by inaczej stworzył ten świat.
0
@Bykunn A co do tego mają panele? W dzień z reguły jesteś poza domem,a ładujesz auto wieczorem i nocą. A nowe reguły rozliczania prosumentów są niekorzystne dla takich osób.
5
@tbas Czyli klasycznie - podziel społeczeństwo na grupy,bo wtedy mniej ludzi będzie się buntować,a druga grupa nawet to poprze. A potem zajmiemy się resztą.
5
Elektryki. Takie fajne....
https://moto.rp.pl/na-prad/art39463731-absurdalne-kary-tesli-ladujesz-powyzej-90-procent-poj-baterii-placisz-kare
1
@Kgorecki2500 Szwedzi mieli taki "program Zero". I dał on niezłe efekty. A nie wymyślali takich bzdur,tylko inwestowali w bezpieczne drogi i surowo egzekwowali ograniczenia prędkości, z tego co pamiętam.
1
@ranger3120 Przeciez to jest szalone. Serio ludzie na to pozwolą?
0
@Fake69 Za wygranie finału jest chyba 40 tys.
1
@Faro Ostatnio zapadł mi w pamięć Bullet train. Choć powiem,że raz zacząłem oglądać i po chwili przerwałem z myślą - co za syf. No ale po jakimś czasie odpaliłem ponownie i tym razem mnie wciągnął i się spodobał.
0
@Fake69 No właśnie dziwne to trochę. Na ostatnią chwilę się tam wybrał?
0
@Faro Zmiennicy, Alternatywy 4, Kariera Nikodema Dyzmy. Ponadczasowe dzieła. Innych raczej nie.
1
@Kgorecki2500 Chyba europosłem bo tam największa kasa i zapewniona emerytura.
0
@ludnek O panie. Poruszasz śliski temat. Tutaj na forum 99% utopiłoby go w łyżce wody.
0
@jacobFCB Masza i niedźwiedź w oryginale.
1
@A_Gomesinho_21 Załóż konto na agrofoto i tam wrzuć tę ankietę. Trafi do prawidłowej grupy docelowej.
3
@4drian0 No jedyne wytłumaczenie że chciał go obalić na ziemię aby łatwiej bylo tymi szmatami go gasić.
0
@wojopancer Strona usunięta
0
@DaPidejpi Cóż za pytanie. Wiadomo kto.
0
@Danny Gaucho Ech. Szkoda, że serce zmusiło go do zakończenia kariery. Tyle radości mógł nam jeszcze dać w barwach Barcy.
0
@Faro Ciekawe by było gdyby zapożyczali np. z Chin.
3
@Bobo25 Oby awansowali a hejterzy i nadworne marudy w ryk.
0
Raphinha powinien być nie do ruszenia.