0

@Katalończyk 99 No i dobrze. Ważne że zdrowy.

0

Warto też rozważyć w przyszłosci Sylvinho i Marqueza.

1

@MesQueUnClub96 Weź już się nie dołuj. Relacje towarzyskie sa przereklamowane. I tak koniec końców kazdy samotnie odchodzi z tego świata. Nie warto się takimi bzdurami w ogóle przejmować

3

@matirix20 Labirynt, albo Pogorzelisko. Ten ostatni miażdży,ale nie wiem czy jest na tych platformach.

0

@MarioVeB! Piszesz o tej jednej sprawie - ok. Ja też patrzę przez palce na tę szumną propagandę Konfy,ale tak patrząc bardziej ogólnie to dalej będzie rozdawnictwo i podwyżki podatków.

3

@MarioVeB! Dlaczego więc nikt nie zakłada cięcia wydatków? Zamiast tego rozdają dalej - tu in vitro, tam coś innego, zaraz wzrośnie 500 plus - przecież mogą to zablokować

1

@ranger3120 Już raczej nie. Ostatnio zjechał Bosaka i Mentzena,za to że za bardzo próbują zbliżyć się do mainstreamu. Teraz bardziej wspiera Brauna.

2

@kynio302 Jedni warci drugich. Pomijając przyczyny i genezę konfliktu to absolutnie niczym się od siebie nie różnią.

0

@ludnek Jak ty nie wiesz kto był trenerem kiedy odszedł Griezmann i z jakich powodów odszedł to już lepiej nic nie pisz na ten temat.

0

@arasz1819 Z tego można jak najbardziej. Gdyby Bóg chciał inaczej, to by inaczej stworzył ten świat.

0

@Bykunn A co do tego mają panele? W dzień z reguły jesteś poza domem,a ładujesz auto wieczorem i nocą. A nowe reguły rozliczania prosumentów są niekorzystne dla takich osób.

5

@tbas Czyli klasycznie - podziel społeczeństwo na grupy,bo wtedy mniej ludzi będzie się buntować,a druga grupa nawet to poprze. A potem zajmiemy się resztą.

1

@Kgorecki2500 Szwedzi mieli taki "program Zero". I dał on niezłe efekty. A nie wymyślali takich bzdur,tylko inwestowali w bezpieczne drogi i surowo egzekwowali ograniczenia prędkości, z tego co pamiętam.

1

@ranger3120 Przeciez to jest szalone. Serio ludzie na to pozwolą?

0

@Fake69 Za wygranie finału jest chyba 40 tys.

1

@Faro Ostatnio zapadł mi w pamięć Bullet train. Choć powiem,że raz zacząłem oglądać i po chwili przerwałem z myślą - co za syf. No ale po jakimś czasie odpaliłem ponownie i tym razem mnie wciągnął i się spodobał.

0

@Fake69 No właśnie dziwne to trochę. Na ostatnią chwilę się tam wybrał?

0

@Faro Zmiennicy, Alternatywy 4, Kariera Nikodema Dyzmy. Ponadczasowe dzieła. Innych raczej nie.

1

@Kgorecki2500 Chyba europosłem bo tam największa kasa i zapewniona emerytura.

0

@ludnek O panie. Poruszasz śliski temat. Tutaj na forum 99% utopiłoby go w łyżce wody.

0

@jacobFCB Masza i niedźwiedź w oryginale.

1

@A_Gomesinho_21 Załóż konto na agrofoto i tam wrzuć tę ankietę. Trafi do prawidłowej grupy docelowej.

3

@4drian0 No jedyne wytłumaczenie że chciał go obalić na ziemię aby łatwiej bylo tymi szmatami go gasić.

0

@wojopancer Strona usunięta

0

@DaPidejpi Cóż za pytanie. Wiadomo kto.

0

@Danny Gaucho Ech. Szkoda, że serce zmusiło go do zakończenia kariery. Tyle radości mógł nam jeszcze dać w barwach Barcy.

0

@Faro Ciekawe by było gdyby zapożyczali np. z Chin.

3

@Bobo25 Oby awansowali a hejterzy i nadworne marudy w ryk.

0

Raphinha powinien być nie do ruszenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?