2

@MarioVeB! Bo ty tak powiedziałeś? Takie samo stanowisko przecież i takie same obowiązki. Czyli prowizją i różnymi premiami i dodatkami nadal będzie można wyróżniać i różnicować pracowników w zależności od osiąganych wyników?

1

@Kozinho. Włodzimierz akurat nie podpisał tego gniota, Kilku innych zresztą też

5

@MarioVeB! Co znaczy ta sama praca? Może być jakiś przedstawiciel handlowy który ma wyniki x, i taki który ma wyniki 3 x. Wykonują tę samą pracę? I zasługują na te same zarobki?

1

@Kozinho. A na dodatek i tak podpisał się pod projektem ustawy o aborcji zlożonym przez Lewicę,gdzie nawet czarzasty i gawkowski nie podpisali tego gniota.

7

@Popitek12 Najlepsi ci z Konfy. Najgorsi ci z Lewicy i Zielonych. Proste.

15

@ranger3120 Sam przykładasz cegiełkę do tego zidocenia rozpowszechniając podobne rzeczy

0

@MarioVeB! Przecież najlepszą 9 jest Lewandowski a nie jakiś Suarez.

6

@hayek Hm. A gdzie RODO?

0

@Bobo25 Dziambora dalej widzę męczy syndrom odrzuconej kochanki.

1

@mekston Pisałem ogólnie, ale skoro uważasz wymienionych za cieniasów to ok. A gdzie są obrońcy w tej drabince?

1

@IronSanHybrid taktyk Góralczyk

0

@Emhyr Wystarczy grać z cieniasami w drużynie by zgarniać podobne laury.

1

@Hellrider Ruchy i ekspresja niczym pewien pan z wąsikiem. Ale nad dykcją i głosem który porwie tłumy musi jeszcze trochę popracować.

0

@Mns21 Co ma UEFA do rozgrywek azjatyckiej LM?

3

@Chaoss Przecież PO miała to na sztandarach.

2

@Kgorecki2500 Ciekawe źródło przytoczyłeś - aż zerknąłem z ciekawości na ten projekt Lewicy i proszę - niejaki Litewka który popełnił wypowiedź o tym, że nie popiera aborcji nagle podpisuje się pod tym bekowym projektem. Ciekawostka - Czarzasty i Gawkowski z jakichś powodów nie podpisali tego projektu.

2

@John_Doe Króciutko z białymi suprematorami.

18

Żukowska i myszka agresorka w KRS. Nie wiadomo która z tych dwóch to większa żenada.

0

@Kgorecki2500 Brawo Panie Braun.

1

@Pogba Żółta kartka na początek, potem czerwona i wypad z sali.

3

@Hosh To że zarabiają to pół biedy. Gorsze jest że oni tam tworzą prawo.

0

@Mezocyklon87 Współczuję Polsce

0

@Hosh Ciekawe czy mogą tam piwko spożywać

0

@Kgorecki2500 Może uda się wcześniej.

0

@Ojciec5tkidzieci Króciutko z odklejeńcami. Jeśli zawodniczki w każdej dyscyplinie w dokładnie taki sposób nie zatrzymają tego szaleństwa to nikt tego nie zrobi.

0

@Essos Ta wojna i tak była kwestią czasu,a gdyby ktoś mądrzejszy niż Hitler objął władzę w niemczech to mogłoby się skończyć gorzej.

0

Kolejny nozownik zaatakował dziecko. Tym razem w Rzeszowie. Wtf?

1

@koksik2700 A co z wyborcami PIS?

8

@pluszek Qrczę - lepiej chyba aby oni przytulili tę kasę niż te stare dziady - macierewicze, sasiny czy inne tuski.

1

@MesQueUnClub_87 Z tego co widziałem to Koło Fortuny też tylko będą powtórki puszczać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?