@Ojciec5tkidzieci Króciutko z odklejeńcami. Jeśli zawodniczki w każdej dyscyplinie w dokładnie taki sposób nie zatrzymają tego szaleństwa to nikt tego nie zrobi.
@Ogorinho1974 Na szczęście nie żyjemy w USA,bo niby dlaczego ja jako podatnik mam placic za niekompetencje urzędników? No chyba że takie odszkodowanie z własnej kieszeni miałby wyplacić ten kto do tego dopuścił. Wtedy spoko. Niech się urzędnicy ubezpieczają i odpowiadają osobiście za swoje decyzje.
@Kgorecki2500 No i w sprawie aborcji też ma poglądy odmienne od lewicy,co warto docenić. Nie znając go zjechałem go lekko po wyborach,za co mam nauczkę aby nie oceniać zbyt pochopnie nieznajomych. Ocenię go za postawę podczas kadencji.
@krol211 Ostatnie lata i bałagan w klubie to nie była wina trenerów. Tacy Guardiola,Vilanova,Luis Enrique to nie byli trenerzy z nazwiskami a mieli doskonałe wyniki. Wszystko się posypało z powodu Bartomeu a nie z tego,że byli słabi trenerzy.
@barcelonaLM Ale to wówczas właśnie dziecko kształtuje pewne nawyki. Jeśli nie wykształci tego w sobie na tym etapie to potem będzie miało z tym problem. Ale to tylko jeden z argumentów.
3
@Hosh To że zarabiają to pół biedy. Gorsze jest że oni tam tworzą prawo.
0
@Mezocyklon87 Współczuję Polsce
0
@Hosh Ciekawe czy mogą tam piwko spożywać
0
@Kgorecki2500 Może uda się wcześniej.
0
@Ojciec5tkidzieci Króciutko z odklejeńcami. Jeśli zawodniczki w każdej dyscyplinie w dokładnie taki sposób nie zatrzymają tego szaleństwa to nikt tego nie zrobi.
0
@Essos Ta wojna i tak była kwestią czasu,a gdyby ktoś mądrzejszy niż Hitler objął władzę w niemczech to mogłoby się skończyć gorzej.
0
Kolejny nozownik zaatakował dziecko. Tym razem w Rzeszowie. Wtf?
1
@koksik2700 A co z wyborcami PIS?
8
@pluszek Qrczę - lepiej chyba aby oni przytulili tę kasę niż te stare dziady - macierewicze, sasiny czy inne tuski.
1
@MesQueUnClub_87 Z tego co widziałem to Koło Fortuny też tylko będą powtórki puszczać.
1
@Pedri16Future Jeśli tym zagranicznym klubem jest tfu psg,to ja też kibicuję realowi. Ale tylko w tym jednym wyjątku.
1
@mindbender84 "gdyby istniał to to jest dowód,że nie istnieje" Albo tłumacz coś pokręcił albo to jest jakaś nieistniejąca forma logiki.
0
@partymaker Dobrze jest. Dobrze chłopaki robią. Pozytywny przekaz leci.
1
@Borneo Zasnoł tak samo jak ty spałeś na lekcjach jęz. polskiego
0
@jedrek7000 Ale o co chodzi?
3
@LM10GOAT Men in black 4.
0
@Ogorinho1974 Na szczęście nie żyjemy w USA,bo niby dlaczego ja jako podatnik mam placic za niekompetencje urzędników? No chyba że takie odszkodowanie z własnej kieszeni miałby wyplacić ten kto do tego dopuścił. Wtedy spoko. Niech się urzędnicy ubezpieczają i odpowiadają osobiście za swoje decyzje.
2
@Kgorecki2500 No i w sprawie aborcji też ma poglądy odmienne od lewicy,co warto docenić. Nie znając go zjechałem go lekko po wyborach,za co mam nauczkę aby nie oceniać zbyt pochopnie nieznajomych. Ocenię go za postawę podczas kadencji.
0
@krol211 Ostatnie lata i bałagan w klubie to nie była wina trenerów. Tacy Guardiola,Vilanova,Luis Enrique to nie byli trenerzy z nazwiskami a mieli doskonałe wyniki. Wszystko się posypało z powodu Bartomeu a nie z tego,że byli słabi trenerzy.
0
@krol211 Jedziemy tak od kilkunastu lat biorąc trenerów bez wielkich nazwisk i jakoś jedziemy.
0
@krol211 Nie wiem kto to denzel,ale jeśli chodzi o Xaviego to oczywiscie ze niech zostanie. Na Marqueza będzie czas gdy Xavi odejdzie za kilka lat.
0
@VbamboeB Nie chcę zwalniać Xaviego ale gdy odejdzie to na jego miejsce tylko Marquez.
1
@fart Nie wiem czemu,ale wolałem te stare filmy z tej serii z tymi trochę nierealistycznymi strojami.
0
@Homeopata8989 Oby.
2
@Rastafarnianin Problemy pierwszego świata. Że kilka międzynarodowych koncernów mniej zarobi.
1
@FCBparasiempre Na zawsze mi się z tym zdjęciem będzie kojarzył -
1
@tomek8756 I prawidłowo - won na front.
0
@barcelonaLM Ale to wówczas właśnie dziecko kształtuje pewne nawyki. Jeśli nie wykształci tego w sobie na tym etapie to potem będzie miało z tym problem. Ale to tylko jeden z argumentów.
25
@Sulimo Absurd i tyle. Na studiach taki uczeń bez umiejętności organizowania sobie nauki po lekcjach zginie.
0
@BorzyKrzys Jak już idzie w nazwiska to monarchie z Rosji i Prus też mógł wymienić z nazwiska.