La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

0

Kaczyński zasnoł podczas przemowienia Morawieckiego.To chyba najlepsze podsumowanie przemówienia Morawieckiego;)
https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-zasnal-gdy-przemawial-premier-wideo-hitem-w-sieci-6962722531367616a

7

@Borneo no to nieźle "zasnoł", weź Ty się lepiej za ukończenie podstawówki, a nie głupoty w internecie szukasz.

0

@Borneo On nie śpi. On się wsłuchuje w ostatnie słowa prawdy w wolnej Polsce.

1

@Odcinkowy jak jemu pałka stoi, taki podniecony marszałkiem i nieskazitelnym PO. xd

1

@Borneo Zasnoł tak samo jak ty spałeś na lekcjach jęz. polskiego

0

@koksik2700 myślisz że kaczyńskiemu coś moze jeszxze stanąć ;) on jest na etapie spania hak jego otemier mówi;)

0

@maroon ja nie jestem jak kaczyński co to juz wkracza na ostatnią drogę w życiu;))) a następca jest tak interesujący że ten co go wyvrał to śpi bo jest tak interesujący no i pinokii s - strata czasu prawdy się nie dowiesz;)

0

@Odcinkowy rozumiem że masz dziś trudny dzień;)

0

@KamQiX no wlaśnie, to teraz liczę że troche przyspieszy i zrobia w tej Polsce zmiany w energetyce ,bo to i wiele innych zmian szły za "wolno"albo w złą stronę;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?