@Joe_Barbaro Janusz Korwin Mikke spokojnie mógłby wejść do finału. Jeszcze Ryszard Legutko też pewniak,ale pewnie on by się nie załapał do tych najbardziej znanych.
@Jakchcesz Ta trzecia ciekawostka trochę mnie zaszokowała, nie spodziewałbym się. Natomiast co do drugiej to bym dyskutował. Obrońcą jest się gdy zespół się broni, w momencie ataku już się nim nie jest - w myśl zasady - "cały zespół się broni,cały zespól atakuje".
@tristan87 Ten z argentyny też niezła odklejka po całości, ten z Portugalii też - Bernardo Silva na pierwszym. Salvador też niezły - Lautaro na trzecim.
@AFA90 Jeśli chodzi ci o to czy suka może zagryźć swoje szczenięta po porodzie, to zdarza się to w przyrodzie, zresztą tak jak u wielu innych gatunków zwierząt.
0
@tomek8756 Ale śmieszne.
0
@RosjaninBut I teraz jeszcze niemiecki premier się nam trafił. Brawo My.
0
@DaPidejpi A kto wtedy powinien wygrać? Ja tam zawsze lubiłem Owena.
0
@Rl9k1nG Szczepionki zaczynają działać?
1
@Joe_Barbaro Janusz Korwin Mikke spokojnie mógłby wejść do finału. Jeszcze Ryszard Legutko też pewniak,ale pewnie on by się nie załapał do tych najbardziej znanych.
2
@Jakchcesz Ta trzecia ciekawostka trochę mnie zaszokowała, nie spodziewałbym się. Natomiast co do drugiej to bym dyskutował. Obrońcą jest się gdy zespół się broni, w momencie ataku już się nim nie jest - w myśl zasady - "cały zespół się broni,cały zespól atakuje".
1
@MesQueUnClub96 Oby spadli z ligi.
0
@Kengo Reszta świata.
0
@Rastafarnianin Bo to coś pięknego gdy takie kopciuszki odnoszą sukces.
0
@LM10GOAT Wybrać nie mogę,ale mocno kibicuję Gironie aby byli jak najwyżej. Jak wygrają ligę naszym kosztem to płakać nie będę.
0
@Kgorecki2500 Jak cos powiesz to się dowiesz. Komisja to oceni i sprawdzi.
0
@tomek8756 Ktoś wie czy MM podpisał wniosek?
0
@Kgorecki2500 Przecież to mógł być też szczur.
0
@Mns21 Szkoda zwłaszcza Sergiego.
0
@ObiwanKenobi Skąd oni się biorą? Przecież każdy wie, że Słońce świeci przez cały czas.
0
@tbas Ależ dopakował przez te kilka miesięcy.
0
@P33ck Nie mogę się doczekać kiedy w końcu wyjdzie serial z nim z uniwersum Yellowstone.
1
@Saviola88 Ja rozumiem, że mogą woleć inne sporty, ale że Odegaard wyzej niż Haaland? Przecież to kuriozalne.
2
@tomek8756 Co się dziwić. Warto zrobić wszystko dla Polski by uchronić ją przed rządami tego niemieckiego pachołka.
0
@trolownik Bo wszyscy go skreślili, a ja trzymam kciuki aby jednak odniósł sukces.
0
@AmigoBlancos Las Palmas,Cadiz, Granada, Almeria. Wymieniłbym Getafe,ale odkąd gra tam Greenwood to trochę trzymam za nich kciuki.
0
@Lionel_Messi10 Piękne podsumowanie tego bufona. Jak dobrze,że juz go tu nie ma.
1
@Rust_Cohle A tego co ? Psy poszarpały?
0
@tristan87 Ten z argentyny też niezła odklejka po całości, ten z Portugalii też - Bernardo Silva na pierwszym. Salvador też niezły - Lautaro na trzecim.
0
@AFA90 A ten co? Kolejny ambasador Argentyny się znalazł?
0
@Ojciec5tkidzieci Z jakiego powodu znika? Sama usuwa czy ban?
0
@AFA90 Ojciec chyba nie wie,że to akurat jego młode.
1
@AFA90 Jeśli chodzi ci o to czy suka może zagryźć swoje szczenięta po porodzie, to zdarza się to w przyrodzie, zresztą tak jak u wielu innych gatunków zwierząt.
4
@_barti Żyliśmy,ale obecnie "słabi ludzie zrobią nam ciężkie czasy". Właśnie na tym etapie jesteśmy.
3
@_barti Dokładnie - kiedyś takich zamykano w zakładach, dziś chodzą wolno.