0

@tomek8756 Ale śmieszne.

0

@RosjaninBut I teraz jeszcze niemiecki premier się nam trafił. Brawo My.

0

@DaPidejpi A kto wtedy powinien wygrać? Ja tam zawsze lubiłem Owena.

0

@Rl9k1nG Szczepionki zaczynają działać?

1

@Joe_Barbaro Janusz Korwin Mikke spokojnie mógłby wejść do finału. Jeszcze Ryszard Legutko też pewniak,ale pewnie on by się nie załapał do tych najbardziej znanych.

2

@Jakchcesz Ta trzecia ciekawostka trochę mnie zaszokowała, nie spodziewałbym się. Natomiast co do drugiej to bym dyskutował. Obrońcą jest się gdy zespół się broni, w momencie ataku już się nim nie jest - w myśl zasady - "cały zespół się broni,cały zespól atakuje".

1

@MesQueUnClub96 Oby spadli z ligi.

0

@Kengo Reszta świata.

0

@Rastafarnianin Bo to coś pięknego gdy takie kopciuszki odnoszą sukces.

0

@LM10GOAT Wybrać nie mogę,ale mocno kibicuję Gironie aby byli jak najwyżej. Jak wygrają ligę naszym kosztem to płakać nie będę.

0

@Kgorecki2500 Jak cos powiesz to się dowiesz. Komisja to oceni i sprawdzi.

0

@tomek8756 Ktoś wie czy MM podpisał wniosek?

0

@Kgorecki2500 Przecież to mógł być też szczur.

0

@Mns21 Szkoda zwłaszcza Sergiego.

0

@ObiwanKenobi Skąd oni się biorą? Przecież każdy wie, że Słońce świeci przez cały czas.

0

@tbas Ależ dopakował przez te kilka miesięcy.

0

@P33ck Nie mogę się doczekać kiedy w końcu wyjdzie serial z nim z uniwersum Yellowstone.

1

@Saviola88 Ja rozumiem, że mogą woleć inne sporty, ale że Odegaard wyzej niż Haaland? Przecież to kuriozalne.

2

@tomek8756 Co się dziwić. Warto zrobić wszystko dla Polski by uchronić ją przed rządami tego niemieckiego pachołka.

0

@trolownik Bo wszyscy go skreślili, a ja trzymam kciuki aby jednak odniósł sukces.

0

@AmigoBlancos Las Palmas,Cadiz, Granada, Almeria. Wymieniłbym Getafe,ale odkąd gra tam Greenwood to trochę trzymam za nich kciuki.

0

@Lionel_Messi10 Piękne podsumowanie tego bufona. Jak dobrze,że juz go tu nie ma.

1

@Rust_Cohle A tego co ? Psy poszarpały?

0

@tristan87 Ten z argentyny też niezła odklejka po całości, ten z Portugalii też - Bernardo Silva na pierwszym. Salvador też niezły - Lautaro na trzecim.

0

@AFA90 A ten co? Kolejny ambasador Argentyny się znalazł?

0

@Ojciec5tkidzieci Z jakiego powodu znika? Sama usuwa czy ban?

0

@AFA90 Ojciec chyba nie wie,że to akurat jego młode.

1

@AFA90 Jeśli chodzi ci o to czy suka może zagryźć swoje szczenięta po porodzie, to zdarza się to w przyrodzie, zresztą tak jak u wielu innych gatunków zwierząt.

4

@_barti Żyliśmy,ale obecnie "słabi ludzie zrobią nam ciężkie czasy". Właśnie na tym etapie jesteśmy.

3

@_barti Dokładnie - kiedyś takich zamykano w zakładach, dziś chodzą wolno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?