- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
5
Tutaj głosy na ZP. Saka na piątym miejscu od gościa ze Szwajcarii bawi.
3
@tristan87 gosc z Kamerunu nie dal ani Messiego ani Haalanda w top5
Gosc z Turcji dał Benzeme na 2. Z Portugalii dal Bernardo na 1.
0
@tristan87 Ten z argentyny też niezła odklejka po całości, ten z Portugalii też - Bernardo Silva na pierwszym. Salvador też niezły - Lautaro na trzecim.
2
@mekston Gość z Korei dał rodaka na piątym miejscu. O Iwańskim nie ma co wspominać.Taki to plebiscyt.
3
@tristan87 wlasnie dlatego potrzeba wielu głosów i wówczas te pojedyncze odklejki nie mają znaczenia. One bardziej wpływają na to że dziwimy się że np ten jest 9 a inny dopiero 20.
De facto całościowo sensownie wyszła nawet nie tylko pierwsza „3” ale i top5.
2
@tristan87 widze ze gość z Salwadoru dał na 3 Lautaro Martineza a nie dał w ogole w top5 Messiego.
1
@mekston Głosy gościa z Armenii też ciekawe. Modric na 4 miejscu
1
@tristan87 szczerze mówiąc to nie ma do czego się przywalić. Wiadomo, ze niektórzy dziwne głosy oddali, ale w większości dobre wybory. Gosc z Nigerii mimo, ze Osimhen to nie dał go na 1 tylko na 3 co tez mnie pozytywnie zaskoczyło. Wiaodmo, ze Osimhen tez nie powinien być top3, ale jednak gosc głosował na swojego wiec można zrozumieć :D
0
@DaPidejpi Ja się nie czepiam:)
1
@tristan87 ogólnie mówię, ze dobre głosowanie :D
0
@DaPidejpi Wygrał ten kto miał wygrać:)
2
@tristan87 wiadomo, choć jak City cisnelo i Haaland strzelał to się obawiałem, ze jednak Messi bez Balon d’Or, ale jednak słaba wiosna Erlinga zaważyła na tym. I dobrze