0

@Emhyr Didier w punkt.

0

@Bykunn Ale to nie jest donos,tylko zgłoszenie przestępstwa. Ewentualnie umówmy się,że zgłoszenie czegoś co może uratować życie lub zdrowie ludzkie jest jeszcze w pewnych okolicznościach dopuszczalne. Wszystko inne zasługuje na najgorsze potępienie.

1

@Ojciec5tkidzieci Donosicielstwo gorsze od faszyzmu.

0

@Kgorecki2500 Nie mówię,że w tym wypadku tak było,ale jakby ktoś was pytał w wywiadzie ile jest 2+2 to odpowiadacie pokornie jak uczniak czy stajecie okoniem? Ja bym coś raczej odpyskował w takim wypadku.

8

@bartas97 Życie na krawędzi. Własnie tak trzeba umierać a nie na łóżku w domu starców.

2

@Uukasz_93 Auta zabytkowe mają być zwolnione,więc będzie się opłacało tak je rejestrować

1

@pt9 A ja odwrotnie - zarówno na ewentualnym pogrzebie czy tez potem na grobie o ile jakiś będę miał to byłbym zadowolony (gdybym dziś mógł ujrzeć taką scenę) i chciałbym nie mieć żadnych tego typu śmieci, a każdy grosz który by bliscy ewentualnie chcieli wydać na to badziewie powinien zostać przeznaczony na cele charytatywne. Bo zakładam, że jeśli ktoś nie zna lepszego przeznaczenia pieniędzy które chce wydać na te śmieci, to niech lepiej odda je potrzebującym.

1

@Comentateiro To nie dotyczy tylko cmentarzy ale wielu aspektów życia. Pusty konsumpcjonizm to jest to co zniszczy naszą cywilizację.

0

@Cotutajsiedzieje Polska konstytucja jasno i konkretnie reguluje tę kwestię. Żadna władza nie ma tu nic do gadania.

4

@MESSIah16 To źle postawione pytanie. Zapytać należałoby jak Hamas miał odpowiedzieć na działania Izraela? Albo inaczej - dlaczego Izrael swoim działaniem doprowadził w ogóle do powstania takiej organizacji jak Hamas.

0

@P33ck Mieszanie w tych rankingach bramkarzy i graczy z pola zawsze będzie budzic kontrowersje. To jakby porównywać dwie różne dyscypliny sportu. Powinna być w ogóle oddzielna nagroda dla każdej z 4 formacji. A jeśli nie to przynajmniej osobna dla bramkarzy i dla graczy z pola.

0

@mordini123 Czyli znowu mundial w grudniu? Mi pasuje.

2

@bartekvisca Ktoś kiedyś powiedział, że dzieci wielkich sportowców nigdy nie osiągną tego co ich ojcowie - właśnie dlatego, że oni w większości wyrośli z biedy, musieli sami wszystko wywalczyć, itd., a ich dzieci mają sporo podane na tacy i nie mają tak wielkiej ambicji. Są wyjątki, i z drugiej strony to są też inni ludzie którzy mogą mieć inne cele i pasje,ale też się to raczej sprawdza.

0

@Kazragore Z jednej strony to trochę niepoważne cofać ustawy,z drugiej czasochłonne i pewnie nie takie łatwe. No ale mimo wszystko - niech te najbardziej szkodliwe zmienią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nie trawię tego typa,ale szacunek za to że przelewa kasę i ktoś jednak z tego korzysta. Nawet jeśli to tylko PR,to jakies efekty może dla kogoś z tego będą. Choćby z tego powodu warto się wstrzymać z wbijaniem szpil - przynajmniej do momentu zanim znowu nie zirytuje czymś na boisku albo głupią wypowiedzią.

0

@Kazragore To już dawno klepnięte, przegłosowane i podpisane przez prezydenta. Tak sprawdziłem z ciekawości jak głosowali i KO było na szczęście przeciw.

0

@DaPidejpi W sensie,że Mou? No właśnie chciałem dobitnie podkreślić moją antypatię do niemca. Myślę,że bardziej się nie da.

7

@Kozinho. Ja tylko się będę śmiał w kułak z tych durni co wybrali takich debili. Tylko pusty śmiech pozostanie.

0

@P33ck No właśnie nie. Już prędzej bym wolał Mourinho od niemca.

3

@ObiwanKenobi Już to pisałem ale trudno - powtórzę się. Jak przedstawicielka wiadomej nacji, może teraz nakręci coś na wzór tej "zielonej granicy" ale z akcją w strefie Gazy?

1

@Destroyer_of_Worlds Taka zasada właśnie powinna obowiązywać w tym plebiscycie popularności,a nie że jest dekada dwóch pilkarzy i reszta idzie w zapomnienie.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale to tylko według nich. Nie przyjmujmy tej narracji w świecie normalnych rozsądnych ludzi.

0

@michal26 Zbyt mocne...

0

@Ojciec5tkidzieci A co w tym antysemickiego? Fakty mówią same za siebie

0

@bari_94 Może trochę zbyt makabrycznie, ale to mógłby być mem opisujący sytuację w Palestynie.

0

@BorzyKrzys Widzę, że rozdarte serca w GW.

4

@MesQueUnClub96 Lyon i derby Lazurowego Wybrzeża? Xd

0

@BorzyKrzys I jeszcze niech ktos mi powie,że te całe Halloween to niegroźne święto.

0

@Kgorecki2500 No i już mi się nie podoba. Najpierw podpisuje się pod projektem,a teraz pitu-pitu. Jeśli Konfa będzie szła tą drogą to nie wróżę im sukcesu. Ale oni przecież chcieli się pozbyć JKM tylko dlatego że był zbyt kontrowersyjny. Bzdury - chcieli się pozbyć JKM,bo nie pozwalał im się upodabniać do reszty partii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?