@Ojciec5tkidzieci Te kwestie wpisane są w KPO. Już to widzę jak Tusek staje okoniem i negocjuje ich wykreślenie. No chyba,że jakies kraj to sobie wynegocjował, ale szczerze w to wątpię. Nie bez powodu taki rejwach wokół sądów i praworządnosci stworzyli, a po cichu podobne opłaty i podatki chcą przemycić.
@Tasde Z tą benzyną ołowiową to ciekawa sprawa, bo ten sposób wynalazł niejaki Thomas Midgley Jr. - człowiek,który " miał większy wpływ na atmosferę ziemską niż jakikolwiek inny pojedynczy organizm w historii życia na Ziemi". Bo wynalazł również freon.
@Ojciec5tkidzieci Adidas,Nike, Disney i wiele wiele innych koncernów promują aborcję- zwracając pracownikom koszty. Czyli promują najbardziej dzisiaj rozpowszechnioną formę ludobójstwa
@hayek A to ciekawe. Maroko jakoś potrafi skutecznie bronić granicy z UE i mają na to sposoby. Oczywiście pomijając momenty gdy chce coś wymusić i przestaje chronić granice.
@arasz1819 No to sam piszesz że cmentarz to specyficzne miejsce w którym pewne zachowania nie przystoją. Czego więc w sumie oczekujesz? Oczywiście gardzę tym konsumpcjonizmem i strojeniem siebie czy grobów na pokaz - to już jest patologia.
1
@partymaker Jabłka czy gruszki?
0
@kuz La rambla jak jeżdżą na tych gokartach f1 albo jak patologia występuje dla uciechy gawiedzi.
0
@Esteban_ Dudek jest legendą Liverpoolu,a nie Realu.
0
@Ojciec5tkidzieci Kryzys klimatyczny,prawa człowieka - czyli totalne bzdury.
2
@Kgorecki2500 Jaki był, taki był,ale zrobili wiele z tego co obiecali.
2
@Kgorecki2500 Quo vadis Polsko?
4
@HighestInTheRoom Jest z Lewicy i wystarczy. Za samo to Pan Czarnek stoi kilka poziomów wyżej.
0
@LS Co na to Maja Staśko?
1
@Comentateiro Zaczęli i skończyli się na Jagielle? Łokietek - widzisz mnie?
0
@DLFCB To całe halołin to jest taka popieprzona tradycja,że głowa mała.
0
@Kazragore I to jest wolność. U nas to by zaraz kary dowalili.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Najpierw musieliby pokończyć kursy/szkoły więc jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić.
0
@RosjaninBut Dej dej dej.
1
@DaPidejpi Nie wiem,ale to chyba jakiś madryciak, skoro oddałby tryplet Barcy
1
@Ojciec5tkidzieci Te kwestie wpisane są w KPO. Już to widzę jak Tusek staje okoniem i negocjuje ich wykreślenie. No chyba,że jakies kraj to sobie wynegocjował, ale szczerze w to wątpię. Nie bez powodu taki rejwach wokół sądów i praworządnosci stworzyli, a po cichu podobne opłaty i podatki chcą przemycić.
0
@Bobo25 Weź Pan idź z tym syfem. Tylko Kielecki albo Kętrzyński. Winiary to nawet koło nich stawiać nie pasuje.
0
@tristan87 Tak swoją drogą to chyba używanie siedziska na tych hulajnogach jest zakazane.
0
@Tasde Z tą benzyną ołowiową to ciekawa sprawa, bo ten sposób wynalazł niejaki Thomas Midgley Jr. - człowiek,który " miał większy wpływ na atmosferę ziemską niż jakikolwiek inny pojedynczy organizm w historii życia na Ziemi". Bo wynalazł również freon.
1
@Ojciec5tkidzieci Adidas,Nike, Disney i wiele wiele innych koncernów promują aborcję- zwracając pracownikom koszty. Czyli promują najbardziej dzisiaj rozpowszechnioną formę ludobójstwa
1
@Ojciec5tkidzieci Może nie tyle promowały, co na tym zarabiały - https://forsal.pl/galeria/1070827,wstydliwe-dziedzictwo-oto-globalne-koncerny-ktore-wspolpracowaly-z-nazistami.html
2
@HighestInTheRoom I taki przekaz powinien iść w świat. Australia tak robiła i jakoś nie ma takiego problemu
1
@hayek A to ciekawe. Maroko jakoś potrafi skutecznie bronić granicy z UE i mają na to sposoby. Oczywiście pomijając momenty gdy chce coś wymusić i przestaje chronić granice.
1
@Deviler Tylko diesel. A im bardziej kopci tym lepiej. Na pohybel Zielonym.
4
@hayek Skoro już i tak różnicują te wersje to mogliby wypuścić wszędzie 2 wersje i klient mógłby sam wybrać wedle swoich upodobań.
4
@Jakchcesz Ja nie rozumiem dlaczego przestali.
1
@macio_944 Spoko. Rzeczywiście tak napisałeś, to ten ktoś z posta który przytoczyłeś napisał to z innym nastawieniem i do tego się odniosłem.
2
@arasz1819 No to sam piszesz że cmentarz to specyficzne miejsce w którym pewne zachowania nie przystoją. Czego więc w sumie oczekujesz? Oczywiście gardzę tym konsumpcjonizmem i strojeniem siebie czy grobów na pokaz - to już jest patologia.
1
@marcin62 Już nic dla niego nie zostało....
10
@arasz1819 Jakie kompleksy? To że w zadumie i z powagą na cmentarzu wspominamy swoich bliskich oznacza że mamy jakieś kompleksy? Wtf?
2
@macio_944 A co jest złego w smutku i zadumie? Myślę,że to dużo zależy od naszej mentalności.