1

@partymaker Jabłka czy gruszki?

0

@kuz La rambla jak jeżdżą na tych gokartach f1 albo jak patologia występuje dla uciechy gawiedzi.

0

@Esteban_ Dudek jest legendą Liverpoolu,a nie Realu.

0

@Ojciec5tkidzieci Kryzys klimatyczny,prawa człowieka - czyli totalne bzdury.

2

@Kgorecki2500 Jaki był, taki był,ale zrobili wiele z tego co obiecali.

2

@Kgorecki2500 Quo vadis Polsko?

4

@HighestInTheRoom Jest z Lewicy i wystarczy. Za samo to Pan Czarnek stoi kilka poziomów wyżej.

0

@LS Co na to Maja Staśko?

1

@Comentateiro Zaczęli i skończyli się na Jagielle? Łokietek - widzisz mnie?

0

@DLFCB To całe halołin to jest taka popieprzona tradycja,że głowa mała.

0

@Kazragore I to jest wolność. U nas to by zaraz kary dowalili.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Najpierw musieliby pokończyć kursy/szkoły więc jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić.

0

@RosjaninBut Dej dej dej.

1

@DaPidejpi Nie wiem,ale to chyba jakiś madryciak, skoro oddałby tryplet Barcy

1

@Ojciec5tkidzieci Te kwestie wpisane są w KPO. Już to widzę jak Tusek staje okoniem i negocjuje ich wykreślenie. No chyba,że jakies kraj to sobie wynegocjował, ale szczerze w to wątpię. Nie bez powodu taki rejwach wokół sądów i praworządnosci stworzyli, a po cichu podobne opłaty i podatki chcą przemycić.

0

@Bobo25 Weź Pan idź z tym syfem. Tylko Kielecki albo Kętrzyński. Winiary to nawet koło nich stawiać nie pasuje.

0

@tristan87 Tak swoją drogą to chyba używanie siedziska na tych hulajnogach jest zakazane.

0

@Tasde Z tą benzyną ołowiową to ciekawa sprawa, bo ten sposób wynalazł niejaki Thomas Midgley Jr. - człowiek,który " miał większy wpływ na atmosferę ziemską niż jakikolwiek inny pojedynczy organizm w historii życia na Ziemi". Bo wynalazł również freon.

1

@Ojciec5tkidzieci Adidas,Nike, Disney i wiele wiele innych koncernów promują aborcję- zwracając pracownikom koszty. Czyli promują najbardziej dzisiaj rozpowszechnioną formę ludobójstwa

2

@HighestInTheRoom I taki przekaz powinien iść w świat. Australia tak robiła i jakoś nie ma takiego problemu

1

@hayek A to ciekawe. Maroko jakoś potrafi skutecznie bronić granicy z UE i mają na to sposoby. Oczywiście pomijając momenty gdy chce coś wymusić i przestaje chronić granice.

1

@Deviler Tylko diesel. A im bardziej kopci tym lepiej. Na pohybel Zielonym.

4

@hayek Skoro już i tak różnicują te wersje to mogliby wypuścić wszędzie 2 wersje i klient mógłby sam wybrać wedle swoich upodobań.

4

@Jakchcesz Ja nie rozumiem dlaczego przestali.

1

@macio_944 Spoko. Rzeczywiście tak napisałeś, to ten ktoś z posta który przytoczyłeś napisał to z innym nastawieniem i do tego się odniosłem.

2

@arasz1819 No to sam piszesz że cmentarz to specyficzne miejsce w którym pewne zachowania nie przystoją. Czego więc w sumie oczekujesz? Oczywiście gardzę tym konsumpcjonizmem i strojeniem siebie czy grobów na pokaz - to już jest patologia.

1

@marcin62 Już nic dla niego nie zostało....

10

@arasz1819 Jakie kompleksy? To że w zadumie i z powagą na cmentarzu wspominamy swoich bliskich oznacza że mamy jakieś kompleksy? Wtf?

2

@macio_944 A co jest złego w smutku i zadumie? Myślę,że to dużo zależy od naszej mentalności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?