1

@hayek A to ciekawe. Maroko jakoś potrafi skutecznie bronić granicy z UE i mają na to sposoby. Oczywiście pomijając momenty gdy chce coś wymusić i przestaje chronić granice.

1

@Deviler Tylko diesel. A im bardziej kopci tym lepiej. Na pohybel Zielonym.

4

@hayek Skoro już i tak różnicują te wersje to mogliby wypuścić wszędzie 2 wersje i klient mógłby sam wybrać wedle swoich upodobań.

4

@Jakchcesz Ja nie rozumiem dlaczego przestali.

1

@macio_944 Spoko. Rzeczywiście tak napisałeś, to ten ktoś z posta który przytoczyłeś napisał to z innym nastawieniem i do tego się odniosłem.

2

@arasz1819 No to sam piszesz że cmentarz to specyficzne miejsce w którym pewne zachowania nie przystoją. Czego więc w sumie oczekujesz? Oczywiście gardzę tym konsumpcjonizmem i strojeniem siebie czy grobów na pokaz - to już jest patologia.

1

@marcin62 Już nic dla niego nie zostało....

10

@arasz1819 Jakie kompleksy? To że w zadumie i z powagą na cmentarzu wspominamy swoich bliskich oznacza że mamy jakieś kompleksy? Wtf?

2

@macio_944 A co jest złego w smutku i zadumie? Myślę,że to dużo zależy od naszej mentalności.

0

@masa11 Tusk wygrał i już widać efekty. Nawet mi was nie żal...

1

@Piotr777 No i widzisz - sam piszesz co to byś nie zrobił za krzywdy wyrządzone na twoich bliskich. A tam spirala przemocy kręci się od dziesięcioleci. Nam z zewnątrz nie ma co tego oceniać.

0

@Ptasior Nie rób z niego jakiegoś Rambo. Jakiś jego kolega z woja się wypowiadał, że kilka lat temu ten typek co się ukrywa notował jedne z niższych ocen w grupie na zajęciach w terenie.

0

@Ptasior Po prostu zginął na służbie. Po co te kolejne dopiski co na niej robił? Jakby zginął szukając zwłok topielca czy ratując kogoś kto się topił,to coś zmienia? Pełnił służbę i zginał bohatersko. Co za różnica co konkretnie robił?

0

@marcin62 Można. Ale jesli ktoś ma o to jakiś ból dupy to niech weźmie sprawy w swoje ręce. Jak można się do kogoś czepiać do jego typów w takim subiektywnym plebiscycie popularności?

1

@Bobert_Kubicki Powiem tak - jak coś ci się nie podoba to zapracuj sobie na stanowisko,które umożliwi ci głosować w tym plebiscycie i będziesz oceniał jak tam sobie uważasz.

0

@gumaz Niech oni lepiej ogarną najpierw ten burdel u siebie,bo słyszałem że wysyłają powołania do nieboszczyków.

0

@gumaz L4 i niech se powołują.

1

@zodiak_10 Nudzisz

9

@zodiak_10 Z moich danych wynika,że cierpisz na swego rodzaju obsesję. Zmień płytę.

1

@Janas11224 No wyłapałem żart. Wielu nie lubi lukrecji.

0

@Janas11224 Psycholem? Xd.

2

@Janas11224 Lukrecja lepsza od jakiejś coli.

0

@Barcanajlepszyteam Luknę. Ostatnio czytałem książkę "Ropa. Krew cywilizacji" i tam też był temat Wenezueli i ich błędów poruszony.

0

@Montjuic Wenezuela to fenomen. Państwo które powinno pławić się w dobrobycie ogłasza bankructwo. Co poszło nie tak?

1

@DonCarletto Co jak co,ale samą prawdę powiedział

5

@mrboom Ale gdzie mają uciec? Granica z Egiptem zablokowana

0

@gumaz Lepiej spalony.

2

@marcin62 W taki czyli jaki? Lepsze to niż odejście "po cichu".

0

1

@zodiak_10 Kurczę- szacunek za ten gest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?