@hayek A to ciekawe. Maroko jakoś potrafi skutecznie bronić granicy z UE i mają na to sposoby. Oczywiście pomijając momenty gdy chce coś wymusić i przestaje chronić granice.
@arasz1819 No to sam piszesz że cmentarz to specyficzne miejsce w którym pewne zachowania nie przystoją. Czego więc w sumie oczekujesz? Oczywiście gardzę tym konsumpcjonizmem i strojeniem siebie czy grobów na pokaz - to już jest patologia.
@Piotr777 No i widzisz - sam piszesz co to byś nie zrobił za krzywdy wyrządzone na twoich bliskich. A tam spirala przemocy kręci się od dziesięcioleci. Nam z zewnątrz nie ma co tego oceniać.
@Ptasior Nie rób z niego jakiegoś Rambo. Jakiś jego kolega z woja się wypowiadał, że kilka lat temu ten typek co się ukrywa notował jedne z niższych ocen w grupie na zajęciach w terenie.
@Ptasior Po prostu zginął na służbie. Po co te kolejne dopiski co na niej robił? Jakby zginął szukając zwłok topielca czy ratując kogoś kto się topił,to coś zmienia? Pełnił służbę i zginał bohatersko. Co za różnica co konkretnie robił?
@marcin62 Można. Ale jesli ktoś ma o to jakiś ból dupy to niech weźmie sprawy w swoje ręce. Jak można się do kogoś czepiać do jego typów w takim subiektywnym plebiscycie popularności?
@Bobert_Kubicki Powiem tak - jak coś ci się nie podoba to zapracuj sobie na stanowisko,które umożliwi ci głosować w tym plebiscycie i będziesz oceniał jak tam sobie uważasz.
1
@hayek A to ciekawe. Maroko jakoś potrafi skutecznie bronić granicy z UE i mają na to sposoby. Oczywiście pomijając momenty gdy chce coś wymusić i przestaje chronić granice.
1
@Deviler Tylko diesel. A im bardziej kopci tym lepiej. Na pohybel Zielonym.
4
@hayek Skoro już i tak różnicują te wersje to mogliby wypuścić wszędzie 2 wersje i klient mógłby sam wybrać wedle swoich upodobań.
4
@Jakchcesz Ja nie rozumiem dlaczego przestali.
1
@macio_944 Spoko. Rzeczywiście tak napisałeś, to ten ktoś z posta który przytoczyłeś napisał to z innym nastawieniem i do tego się odniosłem.
2
@arasz1819 No to sam piszesz że cmentarz to specyficzne miejsce w którym pewne zachowania nie przystoją. Czego więc w sumie oczekujesz? Oczywiście gardzę tym konsumpcjonizmem i strojeniem siebie czy grobów na pokaz - to już jest patologia.
1
@marcin62 Już nic dla niego nie zostało....
10
@arasz1819 Jakie kompleksy? To że w zadumie i z powagą na cmentarzu wspominamy swoich bliskich oznacza że mamy jakieś kompleksy? Wtf?
2
@macio_944 A co jest złego w smutku i zadumie? Myślę,że to dużo zależy od naszej mentalności.
0
@masa11 Tusk wygrał i już widać efekty. Nawet mi was nie żal...
1
@Piotr777 No i widzisz - sam piszesz co to byś nie zrobił za krzywdy wyrządzone na twoich bliskich. A tam spirala przemocy kręci się od dziesięcioleci. Nam z zewnątrz nie ma co tego oceniać.
0
@Ptasior Nie rób z niego jakiegoś Rambo. Jakiś jego kolega z woja się wypowiadał, że kilka lat temu ten typek co się ukrywa notował jedne z niższych ocen w grupie na zajęciach w terenie.
0
@Ptasior Po prostu zginął na służbie. Po co te kolejne dopiski co na niej robił? Jakby zginął szukając zwłok topielca czy ratując kogoś kto się topił,to coś zmienia? Pełnił służbę i zginał bohatersko. Co za różnica co konkretnie robił?
0
@marcin62 Można. Ale jesli ktoś ma o to jakiś ból dupy to niech weźmie sprawy w swoje ręce. Jak można się do kogoś czepiać do jego typów w takim subiektywnym plebiscycie popularności?
1
@Bobert_Kubicki Powiem tak - jak coś ci się nie podoba to zapracuj sobie na stanowisko,które umożliwi ci głosować w tym plebiscycie i będziesz oceniał jak tam sobie uważasz.
0
@gumaz Niech oni lepiej ogarną najpierw ten burdel u siebie,bo słyszałem że wysyłają powołania do nieboszczyków.
0
@gumaz L4 i niech se powołują.
1
@zodiak_10 Nudzisz
9
@zodiak_10 Z moich danych wynika,że cierpisz na swego rodzaju obsesję. Zmień płytę.
1
@Janas11224 No wyłapałem żart. Wielu nie lubi lukrecji.
0
@Janas11224 Psycholem? Xd.
2
@Janas11224 Lukrecja lepsza od jakiejś coli.
0
@Barcanajlepszyteam Luknę. Ostatnio czytałem książkę "Ropa. Krew cywilizacji" i tam też był temat Wenezueli i ich błędów poruszony.
0
@Montjuic Wenezuela to fenomen. Państwo które powinno pławić się w dobrobycie ogłasza bankructwo. Co poszło nie tak?
1
@DonCarletto Co jak co,ale samą prawdę powiedział
5
@mrboom Ale gdzie mają uciec? Granica z Egiptem zablokowana
0
@gumaz Lepiej spalony.
2
@marcin62 W taki czyli jaki? Lepsze to niż odejście "po cichu".
0
@Rewolucja123
1
@zodiak_10 Kurczę- szacunek za ten gest.