La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 776 Culés

0

Jak się czyta co pokojowi arabowie z hamasu robili z Izraelczykami to nie dziwię się im, że nie mają dla nich i ich rodzin żadnej litości. Pewnie nikt by nie miał. Osobiście nie cofnąłbym się przed niczym gdyby ktoś skrzywdził moją rodzinę. Chociaż nie lubię Izraelczyków to jeszcze bardziej nie lubię islamistów. Nie wiem jak oni mieliby zarządzać utworzeniem swojego państwa jak jedyne co potrafią to zabijać. Dzieci od małego są uczone nienawiści itd. Nawet szpitale przerobili na bazy wojskowe.

"Radość oprawców.
Na ziemi leży mężczyzna, ciężko ranny, ale wciąż świadomy. Zabójcy powoli i nieumiejętnie ścinają mu głowę starą motyką ogrodową, intonując przy tym pochwały dla Boga.
Młody Izraelczyk, którego ręka kończy się zakrwawionym kikutem, zostaje wrzucony na tył pickupa, który jest śliski od krwi innych ludzi, podczas gdy jego zadowoleni porywacze śmieją się.
Młoda kobieta drży pod biurkiem w swojej sypialni, a napastnicy z Hamasu odczekują kilka chwil, zanim ją zabiją.
Dwóch nastolatków w bieliźnie wbiega do szopy za swoim ojcem. Chwilę później obserwują jego śmierć, kiedy terrorysta posyła za nimi granat. Ojciec rzucił się do tyłu, by zasłonić samym sobą chłopców. "Dlaczego ja żyję?" — krzyczy jeden z braci, po czym mówi do zabójcy po angielsku: "Dorwę twoją matkę".
Najbardziej wstrząsające momenty to czysta radość i dzika ekscytacja, jaką zabójcy okazują na każdym kroku, kiedy zabijają dzieci i starszych ludzi i strzelają z automatów po domach, celując nawet w psy wybiegające w panice z ogrodów.
Na nagraniach słychać też, jak napastnicy dzwonią do swych domów, by triumfalnie opowiedzieć o tym, co robią."
żródło onet.pl

1

@Piotr777 No i widzisz - sam piszesz co to byś nie zrobił za krzywdy wyrządzone na twoich bliskich. A tam spirala przemocy kręci się od dziesięcioleci. Nam z zewnątrz nie ma co tego oceniać.

0

@Piotr777 Ooo, a co Izraelici robili Palestyńczykom. Nie rozumiem osób które mogą bronić którejkolwiek ze stron. I Hamas i rząd Izraela to zwyczajni bandyci

konto usunięte

3

@Kgorecki2500 Dokładnie, obydwie strony konfliktu siebie warte.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?