@mleczkoo A skąd wiesz że tam było coś słychać i że było cos widać? Każdy tylko wszystkie rozumy pozjadał i mysli,że wszystko wie i nic go w życiu nie zaskoczy. PS- jeśli to było świadome to nawet nie ma o czym gadać tylko ukarać. W tym przypadku rehabilitacji nie będzie bo już podali,że ofiara odniosła tylko niegroźne zadrapania
@fotohobby@Tomo1989 To że ma prawko zatrzymane to nic nie znaczy. Policja je zatrzymuje i przekazuje do sądu. Gościu dostaje w zamian kwitek ważny chyba tydzień, z którym normalnie może kierować autem. W ciągu tego tygodnia pisze wniosek do sądu i mogą mu to prawko z miejsca zwrócić przed rozpatrzeniem sprawy. Tak to działa. Wiem bo przerabiałem to. Ewentualna decyzja o jakiejś karze może zapaść dopiero na sprawie. Sprawa z reguły jest zaoczna - gość na policji złoży zeznania i wyjaśnienia i tyle. Tym bardziej,że jest nagranie. Edit - bardzo ważne w tej sprawie jest to czy doszło do wypadku czy kolizji,czyli czy powstały obrażenia na ponad 7 dni.
@DonMatteo901 Same europejskie suvy na grafice widzę. Pan Marcin chyba nigdy nie wsiadał do suva,skoro zadaje takie głupie pytanie o pustki. Ja już raczej nie wrócę do niższego auta własnie z powodu niewygodnego wsiadania/wysiadania. Choć akurat ja używam auto też poza utwardzonymi drogami,ale nawet gdybym jeździł tylko po mieście to byłby to dla mnie ważny powód. @fenix1983 Mogło być x powodów z jakich czujniki nie zadziałały,ale najlepiej wyzwać kogoś od idiotów.
@Bykunn Nie mam premium i reklamy max 15 s trwają albo 2x5s. Tzn są też i kulkuminutowe ale zawsze po tych max 15s pojawia sie przycisk "pomiń". No i nie są one przed każdym filmikiem. Nie liczyłem jak często się pojawiają ale pewnie 1 na około 5 filmików.
@michal26@Bykunn No ale zdenerwowanie i okazywanie tego, w teorii ma jakiś sens,bo pozwala firmie odczuć emocje klientów na ich decyzje. Jest to jeden ze sposobów na wymuszenie zmiany tej decyzji. A co do polityki yt to właśnie też jest jeden z powodów dla którego bezpośrednio im ani grosza nigdy nie zapłacę. W najgorszym przypadku całkiem zrezygnuję z oglądania,albo przerzucę się całkiem np. na revanced tube - to też pozwala unikać reklam za darmo i słuchać w tle.
1
@MESSIah16 Każdy rozgrywa własne interesy,a tych wszystkich dzieci naprawdę szkoda.
0
@Kgorecki2500 No i niestety. Stało się.Mam nadzieję,że Korwin założy własną partię,a Mentzen z Wiplerem niech się buja. Ładnie Wipler Sławka rozegrał.
1
@mleczkoo A skąd wiesz że tam było coś słychać i że było cos widać? Każdy tylko wszystkie rozumy pozjadał i mysli,że wszystko wie i nic go w życiu nie zaskoczy.
PS- jeśli to było świadome to nawet nie ma o czym gadać tylko ukarać. W tym przypadku rehabilitacji nie będzie bo już podali,że ofiara odniosła tylko niegroźne zadrapania
1
Wolnoć Tomku w swoim domku? Nigdy w życiu. Chyba,że pan minister w swej łaskawości zezwoli - https://www.portalsamorzadowy.pl/zmiany-w-prawie/od-soboty-mozna-bedzie-zakazac-wlascicielowi-dzialki-postawienia-na-niej-domu,499145.html
1
@mleczkoo Takiemu to juz tylko kulka w łeb najlepiej?
1
@fotohobby @Tomo1989 To że ma prawko zatrzymane to nic nie znaczy. Policja je zatrzymuje i przekazuje do sądu. Gościu dostaje w zamian kwitek ważny chyba tydzień, z którym normalnie może kierować autem. W ciągu tego tygodnia pisze wniosek do sądu i mogą mu to prawko z miejsca zwrócić przed rozpatrzeniem sprawy. Tak to działa. Wiem bo przerabiałem to. Ewentualna decyzja o jakiejś karze może zapaść dopiero na sprawie. Sprawa z reguły jest zaoczna - gość na policji złoży zeznania i wyjaśnienia i tyle. Tym bardziej,że jest nagranie.
Edit - bardzo ważne w tej sprawie jest to czy doszło do wypadku czy kolizji,czyli czy powstały obrażenia na ponad 7 dni.
1
@Kgorecki2500 Ok. Ja tam jednak od tylu lat głosuję na Korwina,że jak stworzy nową partię to pewnie oddam na nich głos. Jak zostanie to tym lepiej.
0
@Kgorecki2500 Ja tam jednak idę za Korwinem. Po co głosować na kolejną partię która będzie politycznie poprawna?
1
@Sulimo Akurat punkt 3 to minus,ale na szczęście można go zlać ciepłym moczem.
3
@Tomo1989 Hahaha. Cyferki w prawku jazdy uchronią przed wszystkimi wypadkami. Brawo ty.
2
@DonMatteo901 Same europejskie suvy na grafice widzę. Pan Marcin chyba nigdy nie wsiadał do suva,skoro zadaje takie głupie pytanie o pustki. Ja już raczej nie wrócę do niższego auta własnie z powodu niewygodnego wsiadania/wysiadania. Choć akurat ja używam auto też poza utwardzonymi drogami,ale nawet gdybym jeździł tylko po mieście to byłby to dla mnie ważny powód.
@fenix1983 Mogło być x powodów z jakich czujniki nie zadziałały,ale najlepiej wyzwać kogoś od idiotów.
0
@MESSIah16 W Warszawie na meczu Legia-Alkmaar.
0
@MESSIah16 Skoro nie ma powodu aby w coś wątpić, to tym bardziej nie ma powodu aby o tym wspominać i by to podkreślać.
0
@kamyk_23 Ło kurna - Tusk jak zobaczył na jaka skalę można bezkarnie kraść, to dopiero będzie miał eldorado.
0
@Rust_Cohle A to przypadkiem nie Elon Musk jest z Marvela, a R2-D2 ze Star Treka?
1
@Kgorecki2500 Nosz co za bydlę. Ale i tak nic do nie go nie mam, jakby co. Nawet szacunku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Akurat co do CBA to rozwinął tę wypowiedź i to nie brzmiało tak,że chce zlikwidować i koniec. Ale co do IPN to już nic nie wyjasniał.
0
@Katalończyk 99 Pewnie sprawdzają raporty policyjne.
0
@zgiru Jak mocno wspierasz? Trzymasz kciuki czy zmieniłeś profilowe?
3
@tomek8756 Gdzie ja to widziałem - swego czasu w Polsce za krytykę Ukraińców też od razu wyzywano od ruskich onuc.
0
@Saviola88 On go nawet nie widział. Całe szczęście, że miał duży prześwit.
0
@Stagiryta To drugie.
0
@michal26 Ależ ja mam alternatywę - wymieniłem - revanced tube. Przynajmniej dopóki działa.
1
@Bykunn Nie mam premium i reklamy max 15 s trwają albo 2x5s. Tzn są też i kulkuminutowe ale zawsze po tych max 15s pojawia sie przycisk "pomiń". No i nie są one przed każdym filmikiem. Nie liczyłem jak często się pojawiają ale pewnie 1 na około 5 filmików.
3
@Bykunn Ja nie pamiętam ani żadnych akcji o których piszesz, ale też nie pamiętam aby ktoś wytykał osoby niepełnosprawne.
0
@michal26 @Bykunn No ale zdenerwowanie i okazywanie tego, w teorii ma jakiś sens,bo pozwala firmie odczuć emocje klientów na ich decyzje. Jest to jeden ze sposobów na wymuszenie zmiany tej decyzji.
A co do polityki yt to właśnie też jest jeden z powodów dla którego bezpośrednio im ani grosza nigdy nie zapłacę. W najgorszym przypadku całkiem zrezygnuję z oglądania,albo przerzucę się całkiem np. na revanced tube - to też pozwala unikać reklam za darmo i słuchać w tle.
4
@MesQueUnClub_87 Nie. Lancetowata.
0
Pamiętacie jak się nazywa babka z przyrody?
7
@DLFCB Jak los na loterii Wynajmujesz chatę jakiejś ekipie dziennikarskiej albo Rutkowskiego i lecisz na wakacje.