3

@Zoker A kiedy w szkołach symboliczny dzień wsparcia dla ciężko chorych dzieci? Jakoś cicho o takiej ogólnopolskiej akcji.

0

@MESSIah16 Ale to są dwie nieporównywalne sprawy przecież. Zupełnie inne okoliczności.

0

@Ojciec5tkidzieci Hahaha. Chciałbym zobaczyć miny tych polityków co się wychylili z poparciem dla netanjahu

3

@Lionel_Messi10 Kiedyś to gra dla kadry Włoch wiązała się z wielkim prestiżem, teraz to tak średnio bym powiedział - tak średnio.

0

@Azi Dobra. To jeden byłby z głowy. Teraz czekam na info o śmierci pozostałych 140 milionów rusków

0

@michal26 Ja tam prędzej zrezygnuję całkiem albo ograniczę do absolutnego minimum niż im choćby grosz zapłacę.

0

@urbipl No i po co to nagrywać? Piekło kobiet.

1

@mientusek1407 A to nie żebra? Stłuczone żebra też powodują ogromny ból.

0

Ktoś ogląda Brighton? Będzie coś z tego Fatiego jeszcze?

0

@Nazio_87 Pamiętam go z Va Banque.

1

@hayek "Pracować" Xd.

0

@TR3YWAY Budzę się z krzykiem.

0

@FcPortoFan1999 No większość,ale było też kilka banalnych.

1

@Kgorecki2500 "to my juz lepszego swojaka na eksport nie mamy, tylko takiego cabana"?

3

@ObiwanKenobi Nieprawda. Płacisz go w paliwie. Nie pamiętam który - ale albo akcyza albo Vat jest naliczany nie od ceny netto paliwa, tylko od już opodatkowanej ceny paliwa.

4

@Death_voice Lipne te rozmowy. Myślałem że bezpośrednio z samym prezydentem się spotkali,jakies piwko wypili a tu jeszcze grono doradców.

2

@Warty KPO to także setki kamieni milowych. W tym juz za rok oplata za samochody spalinowe oraz oplaty za drogi. To nie jest żaden gamechanger w naszym rozwoju. My oddamy te pieniadze w podatkach szybciej i więcej niż się Wam wydaje.Te 160 mld to lekko ponad 4200 zł przeliczając na obywatela.

1

@barcelonaLM 2 x MOŻE BYĆ,
2 x ZDECYDOWANE NIE

0

@Lionel_Messi10 Ja zauważam fakty i sceny które widział cały świat. Ty interpretujesz coś co nie wymaga interpretacji bo mówi samo za siebie. Tyle ode mnie.

0

@Popitek12 Tak na szybko to chyba holenderscy.

1

@barcelonaLM No i gitara. Skoro tak mówią to ja im wierzę.

2

@DaPidejpi Ech - amerykańskie wojsko to też nie są jakieś kiepy,a pokonała ich partyzantka w Wietnamie czy Afganie.

1

Komentarz usunięty

5

@KamQiX Nie mówiąc już o broni czarnoprochowej którą może nabyć każdy bez ograniczeń a zabija tak samo - zapytajcie o to ocalałych potomków Indian.

5

@Tomo1989 Mam nadzieję,że nagranie poszło i za te przewinienia zabiorą debilowi prawko.

3

@MichuZ44 To nie broń zabija,tylko ludzie.

0

@Benz Szkoda czy nie szkoda, to szok jak choroba może nagle człowieka sponiewierać.

4

Kurczę - dawno nie widziałem Tomasza Lisa, odpaliłem przed chwilą wywiad - akurat z Giertychem i jestem w szoku jak on teraz wygląda a raczej jak mówi. Wiedziałem,że był w szpitalu po udarze czy wylewie,ale nie wiedziałem jakie skutki to pozostawiło.

0

@michal26 Polecam wywiad JKM u Jaruzelskiej. Dziś wrzucony. Prawdopodobnie w sobotę wyjaśni się przyszłość Konfederacji.

1

@ViscaelBarca2007 Swoją drogą dawno już nie widziałem. Warto by sobie odświeżyć te dwie części.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?