2

@zadafcb "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie." Czarno to widzę.

2

@Ptasior Widzę nazwisko Jadczak i już sobie odpuszczam lekturę newsa

0

@tomek8756 Lewica i rozsądek? Nie kupuję tego. Pewnie włamali się na to konto

1

@zodiak_10 Pewnie tam pracuje...

0

@Ptasior Oba te kluby to się nadają do LE. Niech odpadają jak najszybciej.

0

@Borneo Nie bronię ich, tylko pytam co ma piernik do wiatraka? Co ma praworządność do próby powoływania rządu i przedłużania oddania władzy?

2

@P33ck Tak szczerze to tyle lat zmarnował w tym Tottenhamie,że aż żal.

0

@Sulimo Żywcem się okocim.

0

@Borneo Chodziło mi o to po czym sądzisz że popieram PIS. A co do dysleksji to przecież pisząc na klawiaturze sama ci wskazuje błędy na czerwono.

0

@Borneo Po czym tak sądzisz?

0

@Borneo No dokładnie. Efekt wyparcia masz z ta ortografią.

0

@negreanu To jest dramat jak my dziś jesteśmy uzależnieni od tych technologii

0

@Krzysztof1987 Ale skąd oni wiedzą kto jest w czyim pobliżu? Na całe szczęście nie posiadam tego szajsu.

0

@Borneo Nawet nie znam twoich argumentów, bo tego nie daje się przeczytać i zrozumieć.

0

@Borneo Nawet nie chce mi się czytać tych wypocin bo aż oczy bolą od ortografii.

0

@Borneo Co ty bredzisz człowieku

1

@Borneo Co ma piernik do wiatraka?

11

A co wy sądzicie o koprzykach?
Janusz Korwin-Mikke - "Żyją wśród nas koprofile, a nawet koprofagowie. Koprofil lubi odchody – często są to odchody seksualnego partnera. Koprofagowie nawet jedzą g***o – bo im to smakuje. De gustibus non est disputandum!
Są wśród nas, widzimy ich na ekranach TV, podajemy im rękę – ale nie mamy z tym żadnych problemów, bo po prostu o tym nie wiemy. Koprofagowie nie chwalą się swoim zboczeniem – więc problem koprofagii nie istnieje.
Proszę teraz sobie wyobrazić, że nagle pojawili się w Polsce koprzycy. Taka moda zza granicy. Koprzyk – w odróżnieniu od koprofaga – nie ukrywa swoich skłonności, tylko głośno wychwala jedzenie odchodów. Co zabawne: część koprzyków w ogóle nie była koprofagami – tylko udawała, bo to się bardzo opłacało. Artysta-koprzyk od razu był zapraszany na ważne festiwale zagraniczne i dostawał wysokie honoraria.
Tak traktowani koprzycy czuli się wręcz arystokracją. Zaczęli żądać jednakowego traktowania kulinarnego, umieszczania potraw z odchodów w menu jadłodajni, uczenia dzieci w przedszkolach, że jedzenie g***a nie różni się niczym od jedzenia kaszki czy kotlecika mielonego. Organizowano pochody koprzyków, tzw. „Żrę Parady”, a flagi ruchu koprzyckiego (sześć poziomych pasów: siena, umbra, ochra, ugier, brąz i sepia) były wszechobecne.
Ludzi, którzy się temu sprzeciwiali, wyzywano od koprofobów – i aktywistom udało się nawet doprowadzić do ukarania kilku „koprofobów” solidnymi grzywnami. W społeczeństwie zapanował strach – i niektórzy zaczęli dla świętego spokoju - i nawet pewnych wyróżnień – udawać, że też TO jedzą.
W każdym razie: problem koprofagii z całą pewnością zaistniał!
Teraz widzicie różnicę między koprofagiem, a koprzykiem?
Ja byłem oskarżany o „koprofobię”. Zdecydowanie zaprzeczam. Nie żywię też złych uczuć do koprofagów – bo choć żadnego nie znam, to każdemu jestem wdzięczny, że mnie o swoich skłonnościach nie informuje.
Natomiast koprzyków to bym do szamba – i dwuzębem! Suum bonum cuique.
7:33 PM · 7 lis 2023"

1

@DaPidejpi Obecnie to Bellingham.

2

@draxidox @Saviola88 Taki krótki wpis a kilka kłamstw i manipulacji. Po pierwsze - jeśli to będą całkiem nowi ministrowie to dostaną max 1-miesięczną odprawę, a jej wysokość zależy też od tego czy dostali się do Sejmu. I to jeszcze napisał prawnik. Masakra.

0

@Rifek Dlaczego? Żaden przepis nie wymusza wprost pisemnej formy umowy kupna-sprzedaży. Bo takie umowy dotyczą różnych rzeczy - telefonu,telewizora,auta itd. Ale akurat w przypadku auta bez tego nie wykonasz kolejnego kroku czyli rejestracji auta. Czyli możesz kupić sobie auto bez spisania umowy - nikt ci tego nie zakazuje,ale bez pisemnej umowy tego auta nie zarejestrujesz.

0

@Rifek Oczywiście nie ma przepisu który reguluje kwestie tego jak ma wyglądać umowa kupna-sprzedaży, ale bez pisemnej umowy nie da się zarejestrować auta. Co zresztą ma sens,bo wtedy złodzieje i oszuści mieliby raj rejestrując sobie czyjeś auta. Nie wiem jak ze zbyciem ale chyba też wymagają umowę.

0

@PatriBarca Gdy Xavi nie daj Boże z jakiegos powodu odejdzie to najlepiej byłoby dać szansę Marqezowi.

2

@Kgorecki2500 Tylko i wyłącznie tradycyjną.

0

@BorzyKrzys Że można kaleczyć obcy język i nikt nie może tego krytykować czy zwrócić w jakiś sposób uwagi.

0

@BorzyKrzys Nie zgadzam się.

1

@stone80 Każda partia ma swoje pomysły na dziesiątki czy setki różnych spraw. Głosując wybierasz to co ci w niej pasuje,ale siłą rzeczy nie znajdziesz takiej która ci podpasuje we wszystkim.

3

@Roobo Weź już daj spokój. Obiecali aby zdobyć wyborców, mają tylu osłów ilu mają, to co mają zrobić. Może zrealizują jakieś inne postulaty, choć wolałbym aby z ich pomysłów akurat nic się im nie udało zrealizować. No ale nie ma się też co ich czepiać na siłę za te słowa. Bardziej żałosne jest manipulowanie hasłem "dobrowolny zus" przez trzecią drogę.

10

@ini_barca Może chodzi o doświadczenia innych krajów,które wprowadziły EURO. A także o argument,że kryzys 2008 przeszliśmy w miarę łagodnie dzięki temu,że mieliśmy własną walutę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?