La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

3

Ten Litewka to naprawdę jest Giga Chad. Nawet pomijając sytuację z tą starszą Panią to po kilku archiwalnych wpisach naprawdę wydaje się rozsądnym człowiekiem. Gdyby więcej było takich osób w Lewicy to nie byłbym zły gdyby zaliczyli dobry wynik
https://zapodaj.net/plik-W2oX6tUNe3
https://zapodaj.net/plik-i36yiIDlH3
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @michal26 @Comentateiro @hayek

1

@Kgorecki2500 Tylko ja coś tam czytałem, że on niezły chachmęty na fundacji swojej robił. Ponoć to jest taki dobry goguś co potrafi o siebie zadbać.
Jednak nie ma co oceniać, jest politykiem, patrząc po wyniku bardzo sprawnym. To jaki jest pokaże czas, jak to się mówi po owocach poznacie ich.

2

@Kgorecki2500 No i w sprawie aborcji też ma poglądy odmienne od lewicy,co warto docenić. Nie znając go zjechałem go lekko po wyborach,za co mam nauczkę aby nie oceniać zbyt pochopnie nieznajomych. Ocenię go za postawę podczas kadencji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?