@LM10GOAT Oczywiscie,że jego wybór, ale jesli jest tak jak mówi,że rzutuje to potem na to jak spędza czas z rodziną,to nie jest zbyt mądre moim zdaniem.
Co tu - znowu coś mieszają z tymi kanałami telewizji naziemnej? Ostatnio pozabierali większość programów,tak że tylko TVP mi została,a teraz i to zabiorą?
@BorzyKrzys To jest konto prawdziwej Żukowskiej czy ktoś wykorzystał jej nieobecność na twitterze i się pod nią podszył? Zbyt mądry komentarz jak na nią.
@bartekvisca No ale jak ci nie ubywa olej ani płyn chłodnicy to co się przejmujesz? Obserwuj i tyle. Miałem kilka aut - z silnikiem zapoconym od oleju i nigdy do bani nie brałem bo olej od wymiany do wymiany starczył, ewentualnie jakieś 0,5 l się dolewało.
@marcin62 Piękna historia ale i skandal w jakich warunkach przetrzymywano go w tym zoo - w klatce o powierzchni 10 mkw. Stworzenie przywykłe do przestrzeni i towarzystwa ludzi.
Zdawało się że przy tylu zespołach to te grupy będą jakieś śmieszne a tylko Belgia i Portugalia maja słabszą grupę. Reszta grup całkiem poważnie wygląda.
2
@LM10GOAT Oczywiscie,że jego wybór, ale jesli jest tak jak mówi,że rzutuje to potem na to jak spędza czas z rodziną,to nie jest zbyt mądre moim zdaniem.
12
No to niezbyt mądre podejście moim zdaniem. Trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć sobie dość. Tym bardziej w jego sytuacji gdy już zdobył sam szczyt
11
@BorzyKrzys Niech dokręcają śrubę jeszcze bardziej. Prawica w całej Europie tylko na to czeka by zyskać jeszcze większe poparcie
0
@Lionel_Messi10 Momentami ten śmiech Luisa przypominał mi śmiech JKM.
2
@kamiVeB Villa jednak trochę za krótko u nas grał aby zdobyć podium.
1
@Emhyr W całej historii Barcelony?
0
@tadzik447 To jakis fotomontaż?
0
@mordini123 Myślałem że już jakoś przeczekam aż mi telewizor padnie ale jednak chyba trzeba kupić ten cholerny dekoder.
0
Co tu - znowu coś mieszają z tymi kanałami telewizji naziemnej? Ostatnio pozabierali większość programów,tak że tylko TVP mi została,a teraz i to zabiorą?
0
@BorzyKrzys To jest konto prawdziwej Żukowskiej czy ktoś wykorzystał jej nieobecność na twitterze i się pod nią podszył? Zbyt mądry komentarz jak na nią.
0
@NeroTFP1 Chyba ci się MacAllistery pomieszały.
0
@bartekvisca No ale jak ci nie ubywa olej ani płyn chłodnicy to co się przejmujesz? Obserwuj i tyle. Miałem kilka aut - z silnikiem zapoconym od oleju i nigdy do bani nie brałem bo olej od wymiany do wymiany starczył, ewentualnie jakieś 0,5 l się dolewało.
1
@Sysia11 Byłem wtedy totalnie załamany.
0
@Culers Ja tam też nie mogę się doczekać. Szkoda, że musimy czekać aż kilka miesięcy.
0
@Odcinkowy Nawet klimat strolował ten szczyt turyst... - tfu klimatyczny.
0
@tristan87 No a już dostrzegałem jakiś pozytyw u tego Garnacho.
1
@MesQueUnClub_87
0
@tristan87 W sklepie też szczęścia nie dają.
0
@hayek No to akurat nie ma się czego wstydzić.
1
@marcin62 Tak jakby w czasach Messiego i CR7 nie grali Ramos, Pepe, a wcześniej Materazzi czy Vinnie Jones i rzeźnicy z Wimbledonu.
1
@marcin62 Piękna historia ale i skandal w jakich warunkach przetrzymywano go w tym zoo - w klatce o powierzchni 10 mkw. Stworzenie przywykłe do przestrzeni i towarzystwa ludzi.
14
@Vampir707 Skoro jej się należało to czemu miałaby nie pobierać?
0
@Stinger_ Guirassy akurat wczoraj z karnego ale i tak ładnie odpalił w tym sezonie. Ciekawe gdzie ewentualnie trafi i czy wskoczy do topu na dłużej
0
@Ojciec5tkidzieci A jak to paliwo wpływa na różne sprzęty spalinowe domowego użytku? Kosiarki,wykaszarki,piły spalinowe itp?
4
Zdawało się że przy tylu zespołach to te grupy będą jakieś śmieszne a tylko Belgia i Portugalia maja słabszą grupę. Reszta grup całkiem poważnie wygląda.
1
@Kessie Mogłaby je wymienić,bo w tym komentarzu wymieniła same zalety
0
@Kgorecki2500 Mniemam, iż rezolucje i zalecenia tej Organizacji nie uzyskają wymaganego poparcia w Rosji
0
@FCB_dimiC A co robią?
0
@Foro A to nie to samo?
0
@NeroTFP1 Po tym jak przyjął ruskie obywatelstwo i wychwalał reżim Putina to jakoś nie czuję do niego sympatii.