2

@MesQueUnClub_87 A na tej miniaturce to tak właśnie wyobrażam sobie polityków wszelkiej maści w prywatnych sytuacjach. Lud skłócony żre się między sobą a oni sobie spokojnie żrą z koryta.

0

@Kgorecki2500 "Planeta jest w stanie znieść tak ok. 10-11 mld ludzi" źródło - chłopski rozum.

2

@tbas Nie zgadzam się z kierunkiem w jakim podąża obecnie UE,ale akurat gwiazdki na tablicach mi zwisają. Na tym zdjęciu nadal niewiele widać nawet po przybliżeniu. A to że randomowy gość mi napisze, że ktos tam wsiada do jakiegoś auta to wiesz. Mało wiarygodne.

1

@tbas Jaki to w ogóle Antoni? Ja tu widzę tylko jakies randomowe auto i nawet żadnych zaklejonych gwiazdek nie da się na tym zdjęciu zobaczyć.

0

@Firestone A dlaczego zakładasz,że nagle w jakims momencie przestał się promować Najmanem? Tylko wtedy to co piszesz miałoby jakiś sens.

4

@th@les To całe OMZRiK jest chore i tyle. Powinni ich za każdym razem obciążać kosztami postępowania.

0

Kasa kasą,ale kto to mógł przewidzieć? Przecież nie poszedł do topowego klubu aby grzać ławę,tylko do Lipska które promuje młode talenty.

0

@kuz Państwo przecież nie ma swojej kasy,więc to pośrednio wyznawcy płacą. Jeśli panstwo zamierza pozbawić się roli tego pośrednika,to rozumiem,że wypracuje takie rozwiazania,że ta kasa zostanie w kieszeni obywatelom i oni sami zdecydują co z nią zrobią. Ale prędzej zagarną ten fundusz dla siebie,a wyznawcom powiedzą - płaćcie im jesli taka wasza wola.

1

@arsenallondyn0 Dlatego powinno się ja przyznawać raz na karierę,a nie że sobie dwóch pilkarzy przez półtorej dekady kolekcjonują te wyróżnienia. Albo przynajmniej rozbijać na 4 formacje,to byłoby sprawiedliwsze.

0

@DonMatteo901 Nie musisz. Odstaw ten syf i tyle.

0

@WiernyKibicToJa Za Lewego na pewno nie,ale super by było jakby Luuk wrócił

8

@ranger3120 Haha. One takie nie są.

1

@MESSIah16 Myślałem że piłkarz wszechczasów jest tylko jeden. Wasze wyznanie jest jednak politeistyczne?

0

@pt9 Ambasada już wykasowała RMF z listy radiowej?

2

@Popitek12 Grzegorz Braun, Robert Biedroń, Klaudia Jachira, Sławomir Nowak, Janusz Kowalski.

0

@Mroziu Aż będzie gotowy.

1

@Rewolucja123 Szkoda,że nie Achtung tylko taki mały pizdryczek.

0

@MesQueUnClub96 A mi to lotto. Będzie wojna to dobrze, nie będzie to tez dobrze. Po co to do bani brać? Koń ma duży łeb to niech się nad tym głowi.

2

@Ojciec5tkidzieci Niepokojący trend? Jak najbardziej prawidlowy trend. Czas skończyć z promowaniem kultury picia z byle okazji.

0

@RosjaninBut Powinni im tam w tej Choroszczy odciać dostęp od neta i bylby spokój z tymi odklejeńcami

1

@Comentateiro A audiobook jaki zdarzyło mi się słuchać jeszcze lepszy. Nie wiem kto był lektorem,ale czytał to po prostu genialnie z odpowiednim zaciąganiem.

0

Lepiej na spokojnie poczekać niż przyspieszac powrót na siłę.

0

@draxidox Zero juz się zesrał.

0

@Barcasub Rosja>Izrael.

1

@DLFCB Artykuł sprzed blisko swóch lat. Ciekawe jak smakowało mięsko i czy konsument wyczuł czy zjadł krowę czy byka?

0

@LM10GOAT Andres prawdziwy TOP. Aż się łezka w oku kręci na wspomnienie

0

@lntrowertyk Sportowo to wydaje się regres. Jedyne wyjasnienie tego ruchu to takie, że chodzi o finanse.

0

@Emhyr Ten Wolff to typowy czeski pilkarz,a więc lata 80-te.

2

@koksik2700 Jakoś mam do nich większy sentyment niz do MSN.

1

@draxidox Bydlęta przy stole. Kto to widział takie rzeczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?