La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

2

Czy w tym przypadku akurat słusznie? Prawdopodobnie tak chociaż nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Natomiast wyjątkowo zabawnie to wygląda w kontekście założyciela tego "ośrodka" :)


@Kondziubarca @tomek8756 @michal26 @JimMorrisonFCB @hayek @Comentateiro

5

@Kgorecki2500 Ten Pan od tego ośrodka to sam powinien siebie zgłosić na policję,a nie jak Tchórz uciekł do Norwegii.

konto usunięte

3

@Kgorecki2500 Dalej się ukrywa w Norwegii?

0

@tristan87 @FcPortoFan1999 Nie wiem czy dalej jest w Norwegii ale do Polski nie wrócił

3

@Kgorecki2500 Ale Dudę można nazywać Dupą albo długopisem.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Nie dziwię się. Iść do pierdla nie jest fajnie.

1

@BorzyKrzys No cóż...


1

@Kgorecki2500 Skoro On kogoś zgłasza to niech sam będzie chociaż czysty bez żadnych oszustw.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Życzenie śmierci Kaczyńskiemu też jest ok.

0

@Kgorecki2500 Tomek to uśmiechnięty Polak. Ich się nie tyka.

0

@Kgorecki2500 Niejaki Żulczyk nazwał prezydenta debilem i sprawa została umorzona z powodu znikomej szkodliwości. Dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej skoro mamy precedens?
PS. Za bezpodstawne wezwanie policji można dostać mandat. Dlaczego nie płaci się także za podobne zgłoszenia, które przysparzają pracy i koszty urzędom ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?