La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

2

Minister ds. Bezpieczeństwa^^
"Problemy z odbiorem programów telewizji publicznej napotkał prezes PiS Jarosław Kaczyński. Nie były one jednak związane z medialną rewolucją.
Kiedy wróciłem parę dni temu z Krakowa, około godz. 3 w nocy i otworzyłem telewizor i zobaczyłem, że jest brak sygnału, zadzwoniłem najpierw do jednej osoby, drugiej, nie odbierały — mówił polityk PiS-u na antenie Radia Wnet.
Zadzwoniłem w końcu do samego prezesa Telewizji, prezesa (Mateusza — red.) Matyszkowicza, żeby się dowiedzieć czy to już i czy to w sposób, który został zastosowany w stanie wojennym. Ale okazało się, że to mój błąd, nie dokonałem odpowiednich zmian w swoim telewizorze — podsumował Kaczyński."
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kaczynski-wykonal-specjalny-telefon-w-srodku-nocy-w-sprawie-tvp-to-juz/9fhddyd,79cfc278

2

@Rastafarnianin Kaczyński dzwoni do prezesa TVP aby mu ustawił telewizor, babcie dzwonią w tym celu do swoich wnuczków. To są te detale.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?