La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1794 Culés

0

Czytam, że Bąkiewicz został usunięty z zarządu stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Uzasadnienie było takie: "Jego działania doprowadziły m.in. do skreślenia SMN z listy organizacji uprawnionych do otrzymania 1,5% podatku za rok 2022, a także do
znacznego zadłużenia Stowarzyszenia. Ponadto Robert Bąkiewicz rozporządzał majątkiem Stowarzyszenia bez wymaganych statutem uchwał w tych sprawach"

Nieodmiennie dziwiło mnie co kieruje ludźmi, którzy idą w marszu za takim prymitywnym zakapiorem. Na czele marszu konserwatywny, radykalny oszołom, a za nim rodzice z dzieciakami deklarujący patriotyzm. Moim zdaniem patriota nie nie legitymizuje zakapiora, który krytykuje demokrację i epatuje radykalizmem.
Trochę wstyd dla tych uczestników marszu.

3

@Comentateiro Dlaczego niby wstyd? Każdy kto tam idzie reprezentuje przede wszystkim siebie.

3

@maroon To jednak ma znaczenie, kto organizuje marsz i jeśli jest to radykalny krytyk demokracji, to znaczy, że jako uczestnik marszu organizowanego przez takiego człowieka podpisujesz się pod jego ideałami.

Najgorsze, że takim syfem nasiąkają dzieciaki.

2

@Comentateiro Nie do końca. To nie jest przecież marsz pod jakimiś radykalnymi hasłami. A podejrzewam,że część osób nawet nie wnika w postać lidera i kto go organizował,tylko przyciągnęła ich sama nazwa marszu i jego rozmach.

0

@maroon Muszę się zgodzić w pełni z ostatnim zdaniem. Względnie, jak mają się podczepić pod jakiś marsz, to wolą nawet oszołoma ale konserwatywnego niż marsz z liberałami.
W Polsce nie ma marszu organizowanego przez umiarkowanych konserwatystów. Co do haseł pewnie masz rację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?