- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
0
Nadchodzi pierwsze kłamstwo wyborcze Hołownii.
Rozumiem że można deklarować że nie wejdzie się w koalicję z jakąś partia ale żeby mówić o nie wchodzenie w sojusz przez jedną i nieznaczącą osobę to był gruby błąd.
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1715070004104704079
18
@Roobo a mnie jako wyborcę Trzeciej Drogi ch ta obietnica obchodzi xD Najwięcej wydają się nią przejmować pisowcy, ciekawe dlaczego.
Komentarz usunięty
2
@Roobo Jesteś konfiarzem, masz do dziś ból tyłka o 7%
2
@MesQueUnClub96 przecież to ty jesteś konfiarzem
https://zapodaj.net/images/38c4884ef6828.jpg
:)
2
@Ojciec5tkidzieci bo macie, aż miło popatrzeć
0
@Ojciec5tkidzieci jednak nie Mariusz to napisał, a Dodi.
1
@Rust_Cohle Lepsza konfa niż ta twoja lewica
0
@PatrychoO Samo złamanie obietnicy nie ma znaczenia bo to nie ma żadnego wpływu czy Kołodziejczak jest czy go nie ma dla rządów dlatego napisałem że taka deklaracja to błąd bo nic nie wnosi.
Chodzi mi o sam fakt kłamstwa bo jak kłamie w takich sprawach to też może w innych i niektórzy mogą trafić zaufanie do 3D
0
@MesQueUnClub96
Ja za PiS więc nie pomawiaj
4
@Rust_Cohle A jak na PiS to szacun
Komentarz usunięty
2
@Roobo Moim zdaniem ma wielkie znaczenie bo stał tam i obiecał to tym ludziom prosto w twarz. Wielki błąd wygłaszać tak stanowcze opinie,bo potem głupio to odkręcać i się z tego tłumaczyć.
0
@Roobo Banda 7 procent nawet gorących dyskusji nie potrafi czytac?
Czas wyjasnic.
0
@Ojciec5tkidzieci ostatnio co nie napiszesz to zaraz usunięte. Bądź grzeczniejszy, bo nawet człowiek nie zdąży przeczytać.
2
@arasz1819 Trudno, żeby nie usunięto, jak forumowi przyjaciele arasza masowo zgłaszają. :)
"Bądź grzeczniejszy"
Swoją drogą zabawnie to brzmi z Twojej strony. :P
0
@Ojciec5tkidzieci są widocznie wyczuleni na prostactwo, dlatego jesteśmy forumowymi przyjaciółmi :]
Komentarz usunięty
0
@Roobo Ci panowie ewidentnie za sobą nie przepadają - https://www.o2.pl/biznes/zgrzyt-w-sprawie-800-plus-ja-sie-na-to-nie-zgadzam-6954162180610592a