La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 841 Culés

2

Papu Gomez na dopingu?
Odebrać im puchar i oddać jedynej słusznej sobie czyli CR7.
Jakby nie ten gracz z dopingiem który zagrał w dwóch najgorszych meczach Argentyny to Portugalia łatwo by wygrała.

2

@Roobo i kolo muani by setkę wykorzystal

0

@Katalończyk 99 To akurat nie ma znaczenia czy grał słabo i ile miał minut. Chodzi o sam fakt. Jednakże nic się już teraz nie udowodni. Nawet jeśli był na doppingu stricte na mistrzostwach, to jak to udowodnić?

0

@Danny Gaucho Może na mistrzostwach też badali go pod kątem dopingu i to wyjdzie dopiero za jakiś czas? Ten pozytywny test wyszedł podobno po jednym z meczów, ale jeszcze przed mundialem. I teraz pytanie jak to działa. Wiedzieli, że jest na dopingu i nic z tym nie zrobili przed samymi MŚ czy dopiero teraz przebadali próbkę?

0

@Danny Gaucho Dla mnie to dziwne że robili test przed mundialem i co?
Tak długo by czekali chociażby na wstępne wyniki?
Jeśli faktycznie był na dopingu wtedy to nie powinni go dopuszczać do mundialu.

0

@Roobo @Barcanajlepszyteam
"Jeśli faktycznie był na dopingu wtedy to nie powinni go dopuszczać do mundialu"

No pod warunkiem, że wiedzieli o wynikach jeszcze przed mistrzostwami. A czy wiedzieli? Nie wiadomo. Jeżeli wiedzieli i pojechał na Mundial i na nim grał, no to głupota.

0

@Danny Gaucho Na MŚ też pewnie badają,ale wyrywkowo więc mogło go ominąć. Poza tym myślę,że FIFA zrobiłaby wszystko aby to wyciszyć. Zadnego interesu w tym nie mają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?