La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

0

Trochę nie rozumiem czemu w dniu głosowania nie ma w TV na bieżąco sondaży. Kara grzywny za taki sondaż to 1 mln PLN. Takie TVP, Polsat czy TVN stać na powiedzmy 2 mln kary za naruszenie tego (jeden np. w południe, drugi o 18), bo zainteresowanie jakie by tym wywołali i zwiększona oglądalność spokojnie by była tego warta.

0

@Destroyer_of_Worlds No i co, że ich stać? To mają łamać prawo?
Swoją drogą TVP tak stać, że to Ty byś zapłacił tą karę

0

@Destroyer_of_Worlds a po co komu sondaże? Xd

0

@Kgorecki2500 Jeżeli ci się finansowo opłaca, tj. kwota ew. grzywny (jeżeli masz możliwość tylko grzywny jak w tym przypadku, a nie nic więcej) jest mniejsza, niż dodatkowy wygenerowany przychód, to nad czym się zastanawiać?
Ja ja podatków i tak prawie nie płacę, trochę CITu, mała składka zdrowotna, nawet VATu za wiele im nie oddaje, więc tak za bardzo, to za to bym nie zapłacił ;)

0

@Destroyer_of_Worlds Ale to kara zapisana w kodeksie wyborczym? Bo pewnie jeszcze Rada Radiofonii i Telewizji moze dodatkową karę nałożyć.

0

@maroon tak, art. 500 kodeksu wyborczego. Dlatego się zastanawiam, czemu jeszcze nikt tego specjalnie nie łamał, bo przy dzisiejszych stawkach za reklamy w TV, to ta kara 1 mln zł jest śmiesznie mała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?