@Kgorecki2500 Przecież wcale nie napisała że to ona tyle zatankowała, ale że paliwo jest. A fotka z taką ilością paliwa prawdopodobnie po tankowaniu tira tym bardziej potwierdza jej tezę,że paliwo na stacji jest.
@FcPortoFan1999 Owszem - ale powstanie miało mieć wymiar symboliczny - a ten symbol miał być skierowany głównie na Zachód. Tymczasem tam przeszło to bez echa, czemu trudno się dziwić bo trwała wojna - była to po prostu jedna z kolejnych krwawych bitw. Tymczasem gdyby Sowieci uderzyliby w jakikolwiek sposób w polski rząd uznawany wówczas wśród aliantów, to mieliby oni problem jak to potraktować. Być może i tak by to olali, ale tak czy inaczej skoro zapłaciliśmy za symboliczne działanie tysiącami ofiar i zniszczeniem stolicy,to lepiej by było zapłacić za ten symbol o wiele mniejszą ofiarą.
@bari_94 Może nie ma takiej potrzeby? Może dzialka wodne są skuteczniejsza w takich sytuacjach? Nie znam procedur ale liczę na to, że jeśli trzeba by było podjąć takie srodki to sięgnęliby i po gumowe kule.
@FcPortoFan1999 Ostatnio czytałem ciekawą opinię Stefana Kisielewskiego zwiazaną z powstaniem. Otóż jedną z przyczyn tego powstania było to aby ruskich wchodzących do Polski przywitali Polacy w wyzwolonej przez siebie Warszawie i by Zachód mógł to zobaczyć. Kisielewski był zdania że lepiej aby to władze z Londynu przyjechały później do "wyzwolonej" przez Sowietów Polski i wówczas Sowieci mieliby problem co zrobić z tymi władzami uznawanymi przez cały świat. Nawet gdyby ich zamordowali to lepiej by zginęło kilkanaście osób niż tysiące w powstaniu.
@Comentateiro Otóż nie właśnie - moim zdaniem wszelkie publikowanie sondaży powinno być prawnie zakazane, aby nawet ci najmniejsi startowali z równymi szansami. Wyborcy podświadomie widząc ze jakas partia ma 2 procent w sondażach nawet nie zawracają sobie nią głowy.
@DonMatteo901 Są działka wodne,sa gumowe kule,gaz łzawiący - jest wiele środków aby spacyfikować nacierający tłum. Strzelanie z ostrej amunicji nie w kazdej sytuacji się sprawdzi.
1
@Blantozaur Ależ to byłby piękny świat gdyby to się ziscilo.
2
@hayek Żeby tylko dla Ukrów - tak samo i ruskie na pewno są w te interesy wplątani
3
@hayek Ale czy skłamał?
1
@8stoichkov8 Tutaj też niezgorsze wykonanie -
0
@RomanHoffer A podatek odprowadzony?
1
@DLFCB Dla mnie wszelkie te bijatyki , boks itd to nie jest zaden sport.
3
@tomek8756 Jak to okreslił Miller - dzielnie wspinają się po drabinie ewolucji
0
@michal26 To muzyka jest? Czy jakies maszyny w fabryce?
0
@tristan87 Chodzi jej o dyskryminację kobiet? Ostro je okresliła.
6
@Emhyr A ten co na pilce usiadł? Jajo będzie
0
@Thoms94 Sprawdź, czy wszystkie koła nagrzewają się tak samo.
1
@Kgorecki2500 Przecież wcale nie napisała że to ona tyle zatankowała, ale że paliwo jest. A fotka z taką ilością paliwa prawdopodobnie po tankowaniu tira tym bardziej potwierdza jej tezę,że paliwo na stacji jest.
0
@FcPortoFan1999 Owszem - ale powstanie miało mieć wymiar symboliczny - a ten symbol miał być skierowany głównie na Zachód. Tymczasem tam przeszło to bez echa, czemu trudno się dziwić bo trwała wojna - była to po prostu jedna z kolejnych krwawych bitw. Tymczasem gdyby Sowieci uderzyliby w jakikolwiek sposób w polski rząd uznawany wówczas wśród aliantów, to mieliby oni problem jak to potraktować. Być może i tak by to olali, ale tak czy inaczej skoro zapłaciliśmy za symboliczne działanie tysiącami ofiar i zniszczeniem stolicy,to lepiej by było zapłacić za ten symbol o wiele mniejszą ofiarą.
1
@bari_94 Może nie ma takiej potrzeby? Może dzialka wodne są skuteczniejsza w takich sytuacjach? Nie znam procedur ale liczę na to, że jeśli trzeba by było podjąć takie srodki to sięgnęliby i po gumowe kule.
0
@FcPortoFan1999 Ostatnio czytałem ciekawą opinię Stefana Kisielewskiego zwiazaną z powstaniem. Otóż jedną z przyczyn tego powstania było to aby ruskich wchodzących do Polski przywitali Polacy w wyzwolonej przez siebie Warszawie i by Zachód mógł to zobaczyć. Kisielewski był zdania że lepiej aby to władze z Londynu przyjechały później do "wyzwolonej" przez Sowietów Polski i wówczas Sowieci mieliby problem co zrobić z tymi władzami uznawanymi przez cały świat. Nawet gdyby ich zamordowali to lepiej by zginęło kilkanaście osób niż tysiące w powstaniu.
8
@Comentateiro Otóż nie właśnie - moim zdaniem wszelkie publikowanie sondaży powinno być prawnie zakazane, aby nawet ci najmniejsi startowali z równymi szansami. Wyborcy podświadomie widząc ze jakas partia ma 2 procent w sondażach nawet nie zawracają sobie nią głowy.
5
Szczupak to jest król wód, tak jak lew to jest król dżungli...
2
@MesQueUnClub96 Kiedy byłem w podstawówce to byl tam taki Michał i pewnego razu pojechaliśmy rowerami do sklepu i myślę,że to - tak na pewno to wtedy.
0
@mekston Podobnie jak triumfy Realu w LM.
1
@hayek Co za zryte czerepy.
1
@Kgorecki2500 Zdecydowanie jeden goli Argentyny na mundialu w Katarze. Najlepiej którys z meczu z Holandią.
1
@prokofiew Głosują na POPIS i to jest dramat.
0
@ranger3120 Nic. Kompletnie nic, bo nie wiem kto to.
0
@pt9 Nie lepiej kupić kozę?
0
@LukaszFan To ma znaczenie dla tych którzy wyznają motto - "Jedzmy gówno. Miliardy much nie mogą się mylić"
0
@norbi77 Dlatego właśnie kazdy boi się potężnej Andory - kraju w którym obywatel ma nakaz posiadania broni palnej.
0
@Eto'o9 R10 Jest postęp w społeczeństwie. To cieszy.
1
@DonMatteo901 Są działka wodne,sa gumowe kule,gaz łzawiący - jest wiele środków aby spacyfikować nacierający tłum. Strzelanie z ostrej amunicji nie w kazdej sytuacji się sprawdzi.
0
@tristan87 @ProMILs Ostatnio byłem na chrzcie i ksiadz tez pomylil te dwa imiona. Cos w tym jest że ludzie te imiona mylą.
7
@tristan87 Gdzie mozna kupić te wina Tuska?