La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

2

Najsmutniejsze w tym kraju jest to, że trzeba dochodzić prawdy pod względem tego ile osób było na marszu. Moim zdaniem podawanie fake'ów w tej kwestii powinno być ścigane.
Jak dla mnie to zbrodnia że każda siła polityczna wciska nam swoją propagandę.

4

@prokofiew Trzeba? A tak naprawdę to kogo obchodzi ile tam bylo ludzi? PIS? Koalicje? To bez znaczenia, znaczenie będą miały liczby przy wyborach. Ktoś zaglosuje na jednych czy drugich w zależności od liczby uczestników marszu?
Takie przepychanki polityków rozumiem, ale czy dla racjonalnie myślącego czlowieka to ma znaczenie czy na marszu bylo 100k czy milion?

2

@prokofiew
"podawanie fake'ów w tej kwestii powinno być ścigane."
Pasiak bo 14-letni maciuś napisał, że było 121 osób na marszu xDDD

0

@draxidox mam na myśli raczej polityków i służby.
@LukaszFan pewnie nie wiele osób obchodzi ale nie bez przyczyny propaganda nazywa się propagandą

0

@LukaszFan To ma znaczenie dla tych którzy wyznają motto - "Jedzmy gówno. Miliardy much nie mogą się mylić"

0

@maroon i te osoby też chodzą na wybory:) i na razie te muchy głosują na PiS:D

1

@prokofiew Głosują na POPIS i to jest dramat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?