@FcPortoFan1999 Teraz już można. Już wielu o tym mówi. Tyle,że ci którzy dziś zaczęli o tym mówić, wcześniej argumentem o ruskiej onucy próbowali zamykać usta ludziom, którzy tylko o to pytali.
@LS A kim ludzie są dla mrówek? Jednym ruchem nogi mogę zniszczyć ich dom,ich wszechświat budowany mozolnie przez wieki z ich punktu widzenia. Zaniechaniem tego ruchu mogę je ocalić.
@Comentateiro Pani Holland ma prawo do wyrażania swych przekonań, jej oponenci mają prawo do wyrażania swych przekonań. Zamykam temat. PS - Tylko świnie siedzą w kinie.
@Janas11224 Aj tam narzekacie. Ja tam bym chętnie obejrzał taki meczyk,że polowa składu na boisku to musiałyby być kobiety. Ależ by kosci trzeszczały w takim meczu Getafe.
@Kgorecki2500 Dziadkowie to rodzina i ich nie zmienisz. Samo głosowanie na jakąś partię nie definiuje poglądów na różne sprawy,ale w większości przypadków jednak można je w ten sposób nieco poznać.
@koksik2700 Dokładnie jest tak jak piszesz. Zresztą jakie to ma znaczenie na kogo konkretnie z partii głosujesz? Ty go i tak nie rozliczysz z jego działań, tylko partia,albo i ta nie, bo ją zmieni. Zresztą ta nawet nie należy do żadnej. @Danny Gaucho W jaki sposób robi jej to krzywdę? Raczej nie definiuje jej codziennych poczynań,jedynie deprecjonuje w oczach innych i chyba tylko reakcja innych na to odklejenie może ją ewentualnie skrzywdzić.
Cos angolom nie idzie w europejskich pucharach. Wygraly Arsenal,City i Liverpool. Remis Newcastle. W plecy póki co MU i Aston Villa, a na razie przegrywają Brighton i WHU.
@michal26 No właśnie poczytałem trochę - dość skomplikowane. Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce. Będzie natomiast 8 meczy zamiast sześciu w fazie grupowej.
5
@Firestone @Kidd Teraz może i pozer ale jedno trzeba mu oddać - niejeden na początku inwazji uciekłby z kraju, a miał taką możliwość.
1
@FcPortoFan1999 Teraz już można. Już wielu o tym mówi. Tyle,że ci którzy dziś zaczęli o tym mówić, wcześniej argumentem o ruskiej onucy próbowali zamykać usta ludziom, którzy tylko o to pytali.
0
@LS A skąd wiesz czy i człowiek nie jest tylko kopią przeniesioną z jednego "mrowiska" w kosmosie na inne?
0
@FcPortoFan1999 No taka była narracja swego czasu gdy ktos smiał zadac pytanie o warunki naszej pomocy dla Ukrainy
1
@LS A kim ludzie są dla mrówek? Jednym ruchem nogi mogę zniszczyć ich dom,ich wszechświat budowany mozolnie przez wieki z ich punktu widzenia. Zaniechaniem tego ruchu mogę je ocalić.
0
@FcPortoFan1999 Cicho ruska onuco. Chyba lepiej aby Ukrainiec walczyl na polskim sprzęcie niz Polak. Za wolność nasza i waszą.
0
@mekston Dziwnie piszesz Barcelona- Real
0
@Bobo25 Hollandowa bredzi w wywiadach,ze to wszystko co przedstawiła jest realne.
0
@tristan87 To on startuje? To jest wręcz żałosne.
0
@AFA90 Przeciez juz jest tak nazywany.
38
@szkutnik91 2 miesiące to fatalna diagnoza. Oby bylo to tylko te 8 tygodni.
2
@Ojciec5tkidzieci Ale jak to? Siemoniak przecież powiedział ze to fikcja taka jak Gwiezdne Wojny.
1
@Sewren122 Bo to sport kontaktowy?
16
@Comentateiro Pani Holland ma prawo do wyrażania swych przekonań, jej oponenci mają prawo do wyrażania swych przekonań. Zamykam temat.
PS - Tylko świnie siedzą w kinie.
1
@Janas11224 Aj tam narzekacie. Ja tam bym chętnie obejrzał taki meczyk,że polowa składu na boisku to musiałyby być kobiety. Ależ by kosci trzeszczały w takim meczu Getafe.
17
@tbas Maja gorący temat zastępczy - film Holland. W lepszym momencie nie mogła im się przytrafić ta premiera.
0
@Ojciec5tkidzieci Tak trochę zerknąłem i oni ostatnio grali w eliminacjach MŚ, więc jak sie zaczną to moze znowu wróca do rankingu
11
@takisobiektos To tylko pokazuje, że Ukry i Niemcy zawarli nieformalny sojusz.
0
@Ojciec5tkidzieci Najtrudniejszy pierwszy krok. A co z tą Erytreą? Czemu nie gra?
39
@takisobiektos Może i fejkowy ale ile racji w tym zawarte.
9
@Antajbandaj John Scatman.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Dziadkowie to rodzina i ich nie zmienisz. Samo głosowanie na jakąś partię nie definiuje poglądów na różne sprawy,ale w większości przypadków jednak można je w ten sposób nieco poznać.
1
@koksik2700 Dokładnie jest tak jak piszesz. Zresztą jakie to ma znaczenie na kogo konkretnie z partii głosujesz? Ty go i tak nie rozliczysz z jego działań, tylko partia,albo i ta nie, bo ją zmieni. Zresztą ta nawet nie należy do żadnej.
@Danny Gaucho W jaki sposób robi jej to krzywdę? Raczej nie definiuje jej codziennych poczynań,jedynie deprecjonuje w oczach innych i chyba tylko reakcja innych na to odklejenie może ją ewentualnie skrzywdzić.
0
@FcPortoFan1999 Pożyjemy,zobaczymy. Na półmetku możemy zacząć gdybać i oglądac się na innych. Na razie niech walczą o remis.
0
@FcPortoFan1999 Równie dobrze to Sturm moze wygrać grupę,a o trzecie miejsce przyjdzie nam walczyć ze Sportingiem.
0
@FcPortoFan1999 Tu nie ma co się oglądać na innych tylko patrzeć na siebie.
0
Cos angolom nie idzie w europejskich pucharach. Wygraly Arsenal,City i Liverpool. Remis Newcastle. W plecy póki co MU i Aston Villa, a na razie przegrywają Brighton i WHU.
0
@michal26 No właśnie poczytałem trochę - dość skomplikowane. Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce. Będzie natomiast 8 meczy zamiast sześciu w fazie grupowej.
0
@michal26 A to na czym ta reforma dokładnie polega?