@macio_944 Edit - jednak można nadal traktować filmweb jako osobistą bazę filmów i dać także temu filmowi ocenę 1. Tyle, że ta ocena nie będzie widoczna dla wszystkich i prawdopodobnie tylko dla znajomych. I nie wpłynie na ogólną ocenę filmu przez użytkowników portalu, bo tę ocenę faktycznie usunęli. A kontynuując dyskusję - dlaczego się nie powinno? Nie lubię jakiegoś aktora, czy film zawiera wątki które mnie nie interesują, to daje sobie ocenę 1 i tyle. To moja subiektywna ocena i nikomu nic do tego. Ludzie - to tylko jakiś portal. Na wybory niektórzy chodzą i głosują na kogoś bo mu się podoba czyjś wygląd,a tu ktoś ocenia ludzi jako debili bo dadzą ocenę 1 jakiemuś filmowi na jakimś tam portalu. Dajcie spokój.
@macio_944 "Krytycy przynajmniej oceniają warstwę artystyczną i właśnie tak powinno się filmy na takich portalach oceniać." - no tak - bo moja subiektywna ocena oparta na walorach artystycznych jest najmojsza, a każdy kto ocenia według innych kryteriów nie może tego robić. A jeśli już to robi to mu się tę możliwość zabierze i to jest wtedy prawidłowe. Nawet ktoś kto traktuje filmweb jako swoją osobistą bazę filmów nie może dać danemu filmowi oceny 1 z jakiegoś powodu, bo nie. I już.
@MessiTheBesst Mogła lepiej skupić się na praktycznym zastosowaniu lipy - czyli podkreślić jej miododajną rolę, czy zdrowotne właściwości naparu z kwiatu lipy, zamiast odwoływać się do mitów. Ale fakt - niektórzy biorą to zbyt dosłownie.
@hayek A szeroko rozumiana opozycja nadal nic nie ogarnia. Kiedyś przed wyborami była imba o Idę, teraz wychodzi to "dzieło" Holland tuż przed wyborami. Oni sami dają im paliwo.
@DaPidejpi Kurna ten PIS to choćby miał przegrać to wszystko się układa dla nich żeby utrzymali władzę - najpierw Covid, potem wojna, teraz znowu uchodźcy. Oni nawet nie muszą nic robić - wystarczy że podgrzeją te tematy, nagłośnią poglądy opozycji na te sprawy, a inflację zwalą na pandemie i Putina.
0
@Criss18Barca Hajto go wygryzł
1
@FcPortoFan1999 Derby to derby. Zawsze są wielkie
5
@Bobo25 Na bank są na drugiej ścianie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro Gdyby Bóg chciał aby ludzie latali, to dałby im skrzydła. Tyle w tym temacie
0
@Kozinho. W jakim sensie?
0
@BorzyKrzys No spoko - ale to się dzieje tak często, że dla mnie to lekka przesada.
4
@hayek I też wiadomo w jakich celach przyjechały.
1
@hayek Ale wiesz,że to znowu napędzi inflację?
0
@BorzyKrzys Tak to właśnie wygląda. Co im to daje?
0
@!34RC3!_0N4 Czasy PGR- ów juz minęły...
0
@Colon Kaźmierz Pawlak i Franek Dolas.
1
@wojopancer
29
@Ptasior Oni to dopiero rozważają. To jest chore. Zanim cokolwiek zrobią to będą tygodniami coś rozważać. Pakować ich na statki i z powrotem
0
@TR3YWAY Chyba jakieś flashbacki z celi
0
@LjakRoberciik Pociąg zwany reprezentacją przyjeżdža tylko raz.
0
@barcelonaLM Nie idź tą drogą. Zło to zło. Nie łudź się , że istnieje jakieś mniejsze.
1
@RivaldoVitorBorba Douglas.
1
@tomek8756 I cyk - Polacy znowu dostaną wizy do USA.
1
@PatrykBarca Trzymam kciuki za tego kandydata.
2
@macio_944 Edit - jednak można nadal traktować filmweb jako osobistą bazę filmów i dać także temu filmowi ocenę 1. Tyle, że ta ocena nie będzie widoczna dla wszystkich i prawdopodobnie tylko dla znajomych. I nie wpłynie na ogólną ocenę filmu przez użytkowników portalu, bo tę ocenę faktycznie usunęli. A kontynuując dyskusję - dlaczego się nie powinno? Nie lubię jakiegoś aktora, czy film zawiera wątki które mnie nie interesują, to daje sobie ocenę 1 i tyle. To moja subiektywna ocena i nikomu nic do tego. Ludzie - to tylko jakiś portal. Na wybory niektórzy chodzą i głosują na kogoś bo mu się podoba czyjś wygląd,a tu ktoś ocenia ludzi jako debili bo dadzą ocenę 1 jakiemuś filmowi na jakimś tam portalu. Dajcie spokój.
16
@macio_944 "Krytycy przynajmniej oceniają warstwę artystyczną i właśnie tak powinno się filmy na takich portalach oceniać." - no tak - bo moja subiektywna ocena oparta na walorach artystycznych jest najmojsza, a każdy kto ocenia według innych kryteriów nie może tego robić. A jeśli już to robi to mu się tę możliwość zabierze i to jest wtedy prawidłowe. Nawet ktoś kto traktuje filmweb jako swoją osobistą bazę filmów nie może dać danemu filmowi oceny 1 z jakiegoś powodu, bo nie. I już.
0
@FcPortoFan1999 Oby tylko Kulesza zdążył zaklepać Papszuna...
0
@Benz Dokładnie - zapakować na statki i z powrotem
1
@barcelonaLM Norma - PO straszy koalicją PIS i Konfy, PIS straszy koalicją Konfy i PO.
2
@MessiTheBesst Mogła lepiej skupić się na praktycznym zastosowaniu lipy - czyli podkreślić jej miododajną rolę, czy zdrowotne właściwości naparu z kwiatu lipy, zamiast odwoływać się do mitów. Ale fakt - niektórzy biorą to zbyt dosłownie.
0
@HighestInTheRoom Friendly fire to nie jest umyślne.
1
@hayek A szeroko rozumiana opozycja nadal nic nie ogarnia. Kiedyś przed wyborami była imba o Idę, teraz wychodzi to "dzieło" Holland tuż przed wyborami. Oni sami dają im paliwo.
5
@DaPidejpi Kurna ten PIS to choćby miał przegrać to wszystko się układa dla nich żeby utrzymali władzę - najpierw Covid, potem wojna, teraz znowu uchodźcy. Oni nawet nie muszą nic robić - wystarczy że podgrzeją te tematy, nagłośnią poglądy opozycji na te sprawy, a inflację zwalą na pandemie i Putina.
0
@BorzyKrzys Rzucili karpie do Lidla.