1

@marcekkk Niech mu burofaxem wyślą.

0

@Siwy88 Trzymam za słowo - bo jeśli się okaże że przyjdzie ktoś nowy i osiągnie wynik to mam nadzieję,że sobie je przypomnisz

0

Chciałbym aby Olmo wrócił do domu,ale ta klauzula to ma być jakaś ulgowa? Kto za niego dałby więcej oprócz Arabów? Tak samo Bernardo Silva - z racji wieku on też nie jest wart jakoś dużo więcej. To jest ich realna wycena.

0

@Archie Ach - a ja słysząc kobzy, a do tego zainteresowanie zachodnich mediów myslałem że gdzieś za granicą nam wiochy narobiły.

0

@bartekvisca Dlaczego przeczytałem "naleśniki z jaj męża"?

0

@Colon Złożyli pokłon przed mistrzem i starczy.

0

@KrychaFCB A skąd wiadomo że to nasze? Po akcencie poznali?

13

@betonito Nie warto. Zmien miejsce zameldowania i oddaj glos na aktywiszcze. Jedyne sensowne kandydat..... - kurna ktos wie jak to się odmienia w przypadku niebinarnym?

9

@Rastafarnianin Jeszcze bardziej zagadkowe jest dlaczego paliwo w hurcie jest droższe niż na stacji. To jest dopiero fenomen.

1

@MESSIah16 Ale to w tekście jest to podróżowanie samochodem, czy to motyw teledysku? Kto śpiewa - kobieta czy facet?

0

@draxidox Często się o kimś pisze, że jakiś piłkarz kopie się po czole - on w 30 sekundzie tego filmiku naprawdę to zrobił. Mistrz.

0

0

@Majkel34 No dobra - to teraz napisz cos konkretnie o nim, dziala w polityce czy jak? Jakie ma poglądy? Bo spójrz np na takich Kurskich - niby bracia, z jednego domu, chyba po jednym ojcu a poglądy i środowiska w jakich się udzielają jakże odmienne.

5

@kuz To płać - na człowieka który został skazany prawomocnie przez sąd i uciekł z kraju.

4

@DLFCB Żródło - OMZRiK? Dziękuję, postoję - nawet nie będę tego odpalał.

0

@cules100pro Nie - nigdy tak nie mam. Do ostatniej sekundy liczę choćby na honorowego gola w przegranym meczu.

0

@Witekk10 Będą się delektować porto.

2

@misterio A cóż to za wyznacznik, że mają być sami młodzi i bez emerytów? W niejednej reprezentacji emeryci ale w formie stanowią wartość dodaną. Jeśli ktoś na danej pozycji jest w danym momencie najlepszy z polskich pilkarzy to dlaczego mu zaglądać w metrykę? Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.

1

@Transu96 No dobrze - to jeden Lewy. Albania jakoś nie ma takiego Lewego w składzie i dała sobie radę. Tym bardziej Mołdawia. Zadaniem trenera jest rozwiązać ten problem.

1

@Transu96 Nie - nie jest. Za Sousy umieli momentami nawet ładnie grać i wynik był, za Michniewicza grali siermiężnie ,ale wiedzieli co robią i jak to robić i wynik był. Teraz nie wiedzą jak grać i co mają robić i wyniku nie ma. A zawodnicy ci sami. To kto winny jak nie trener?

0

@zodiak_10 A weź daj Pan spokój

0

@masa11 Tylko czy mu się chce?

0

@Tomcio Też mam taka nadzieję,że albanczycy nie awansują. Kazdy tylko nie oni.

0

@DragonxNF A skladaj sobie. To nie wnioski decydują tylko ogladalność.

0

Grosik mial pomóc a teraz podrzucił klody pod nogi

0

@sergio5 Mecz nadal trwa. Trzeba wierzyć

0

@AFA90 No ja wiem - chodziło mi czy odszedł z Barcy. Widocznie albo kontuzja albo coś nie pykło.

0

@Cotutajsiedzieje "oczywiście wszystkie kobiety miałyby prawo uciec na zachód" Nie wszystkie. Bo te co służa w wojsku czy WOT to nie miałyby takiego prawa. A jest ich sporo i po części równouprawnienie na to wpłynęło.

0

@AFA90 A on definitywnie odszedł? Zapomniałem o nim zupełnie.

0

Fajne staty mieli dziś Farerowie. 66 % posiadania piłki z Mołdawią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?