@Emhyr Kurczę tak zerknąłem na ich sklad i kazdy gracz gdzies tam w jakims znanym klubie gra - St Pauli, Mainz,Austria Wieden, CSKA Sofia, Spartak Moskwa,Ajaccio itd. Np bramkarz w Royal Union. Tzn nie wiem czy gra ale się zdziwilem ze do takich znanych klubow naleza. Dla kontrastu taki Liechtenstein to albo amatorzy albo z klubu Vaduz.
@Herato Islandia to była zawsze niewygodna drużyna która urywała punkty mocnym rywalom,do tego miała piłkarzy których się kojarzyło z topowych lig, Łotwa to już była moim zdaniem niższa półka,ale gdyby Luksemburg wywalczył awans to przebiłby te osiągnięcia Islandii i Łotwy kilka razy. Jak nie z takiej grupy to chyba nigdy.
@Donnie_Darko Jesli piłkarz który jest w pewnym momencie tragiczny,mimo tego seryjnie zdobywa gole to warto to docenić i trzymać kciuki aby i forma przyszła. A te gole to bardzo ważna rzecz jesli chodzi o psychikę.
@Borneo Po prostu rozpieścił i przyzwyczaił kibiców do pewnego poziomu,a ci teraz zamiast wspierać to wyśmiewają. I nawet jak strzela gole w takich trudnych momentach to nie potrafia tego docenić.
@!34RC3!_0N4 "elektroda to największy ściek w internecie. Zbiór osób z wybujałym ego które uważa ze skradło wszystkie rozumy i tylko oni znają się na elektryce/elektronice." Zamieniasz słowa elektryce/elektronice na słowo "wszystkim" i masz doskonały opis La Rambli.
@KrychaFCB "Nie czuję się obecnie specjalistą w tym temacie" - jakaś niekonsekwencja w tej nowomowie. Dlaczego aktywiszcze nie użyło neutralnej formy w tym przypadku?
0
@Emhyr Kurczę tak zerknąłem na ich sklad i kazdy gracz gdzies tam w jakims znanym klubie gra - St Pauli, Mainz,Austria Wieden, CSKA Sofia, Spartak Moskwa,Ajaccio itd. Np bramkarz w Royal Union. Tzn nie wiem czy gra ale się zdziwilem ze do takich znanych klubow naleza. Dla kontrastu taki Liechtenstein to albo amatorzy albo z klubu Vaduz.
0
@Herato Islandia to była zawsze niewygodna drużyna która urywała punkty mocnym rywalom,do tego miała piłkarzy których się kojarzyło z topowych lig, Łotwa to już była moim zdaniem niższa półka,ale gdyby Luksemburg wywalczył awans to przebiłby te osiągnięcia Islandii i Łotwy kilka razy. Jak nie z takiej grupy to chyba nigdy.
1
@AFA90 Dokładnie. Styl nieważny,oby udało się wyrwać trzy punkty . Do boju Boliwio.
0
@Sysia11 Jeszcze Albiol i Arbeloa tam chyba byli,choć nie wiem ile grali. Ale generalnie skład w tamtym czasie praktycznie z La Ligi.
0
@13th Póki co to jeszcze nie pokazał się w topowym klubie.
1
@DaPidejpi Zasługa naszych,ale i także graczy z Realu. Sekret polegał na niesamowitym zgraniu drużyny opartej na dwóch klubach.
1
@tristan87 Kolor skóry oczywiście przypadkowy...
1
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze pozywać będzie. Przecież to sa kpiny jakieś.
0
@Donnie_Darko Jesli piłkarz który jest w pewnym momencie tragiczny,mimo tego seryjnie zdobywa gole to warto to docenić i trzymać kciuki aby i forma przyszła. A te gole to bardzo ważna rzecz jesli chodzi o psychikę.
1
@Borneo Po prostu rozpieścił i przyzwyczaił kibiców do pewnego poziomu,a ci teraz zamiast wspierać to wyśmiewają. I nawet jak strzela gole w takich trudnych momentach to nie potrafia tego docenić.
0
@Kgorecki2500 Spójrz na to tak - w takich trudnych momentach hartują się przyszli zwycięzcy.
0
@Przemek2323 To ja w takim razie ci juz dziś to napiszę - Lewandowski strzelił 2 bramki i został bohaterem.
2
Wszołek i Grosicki na Albanie od pierwszej.
0
No i w końcu Turbogrosik.
0
Pięknie. Brawo.
0
@cchesterr43 Sędziego?
3
@Kgorecki2500 No mnie tez to denerwuje. Karne powinni strzelac normalnie z rozbiegu,bez zatrzymywania.
0
Jeeest goooool W koncu.
0
No w końcu. Lewy jak bedzie karny to juz musisz sie przelamac
0
Ściągnąl go niczym Chiellini.
26
@Arkon Ale czy sklamał?
0
@agaFCB A gdyby powiesili na płocie pisowca to byś się odezwała?
0
@JimMorrisonFCB I tak lepsze te ukraińskie niz chińskie.
1
@!34RC3!_0N4 "elektroda to największy ściek w internecie. Zbiór osób z wybujałym ego które uważa ze skradło wszystkie rozumy i tylko oni znają się na elektryce/elektronice." Zamieniasz słowa elektryce/elektronice na słowo "wszystkim" i masz doskonały opis La Rambli.
15
@marcin62 A ja jeszcze ten cały ośrodek.
0
@Bobo25 No to w takim razie można zrobić to z tą tęczową przeróbką.
1
@LS To jak gra w szachy z gołębiem.
0
Komentarz usunięty
1
@KrychaFCB "Nie czuję się obecnie specjalistą w tym temacie" - jakaś niekonsekwencja w tej nowomowie. Dlaczego aktywiszcze nie użyło neutralnej formy w tym przypadku?
3
@bartekvisca Ciekawa jest sytuacja, że rolnicy w hurcie maja dzis wyższe ceny niz na stacji, a na dodatek maja problem z tym kupnem w hurcie.